Transport-Regionalny.pl

Tu znajduję się lista wszystkich autobusowych połączeń użyteczności publicznej finansowanych z Funduszu Rozwoju Połączeń Autobusowych.
Czy wasza gmina, powiat lub urząd marszałkowski zadbał o połączenia autobusowe do waszej miejscowości? Tu znajdziecie odpowiedź.

Dofinansowanie otrzymało już ponad 2 700 linii samorządowych!

Przygotował: Bartosz Sokołowski, Peter Jančovič, Sebastian Cader
e-mail: kontakt@transport-regionalny.pl

website builder

Spis linii autobusowych z Funduszu Rozwoju Połączeń Autobusowych

TIP: Chcesz znaleźć twoją miejscowość, gminę, powiat lub województwo? Skorzystaj w wyszukiwarki.

Aktualizacja: 15.09.2020

Województwo OrganizatorLiniaDługość linii (km)
DolnośląskiePowiat ŚredzkiŚroda Śląska - Miękinia - Środa Śląska44
DolnośląskiePowiat ŚredzkiDamianowo - Ujazd Górny - Środa Śląska 67
DolnośląskiePowiat ŚredzkiLusina - Łagiewniki Średzkie - Środa Śląska82
DolnośląskiePowiat ŚredzkiChełm - Malczyce - Środa Śląska39
DolnośląskiePowiat ŚredzkiWichrów - Kostomłoty - Środa Śląska56
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Karłów p. Kudowa - Zdrój102
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Sokolec p. Kudowa Zdrój70
DolnośląskiePowiat KłodzkiBystrzyca Kłodzka - Kłodzko p. Polanica - Zdrój30
DolnośląskiePowiat KłodzkiPolanica Zdrój - Bystrzyca Kłodzka p. Stara Łomnica16
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Jaszkowa Górna p. Jaszkowa Dolna30
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Wojbórz p. Ławica - Podtynie30
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Stronie Śląskie p. Ołdrzychowice Kłodzkie 66
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Krosnowice p. Krosnowice - Nowe Osiedle 30
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Kudowa Zdrój p. Duszniki Zdrój80
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Sienna p. Stronie Śląskie 74
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Międzylesie p. Długopole - Goworów - Michałowice - Gajnik94
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Polanica Zdrój "Szpital" p. Stary Wielisław30
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Międzygórze p. Domaszków - Długopole Zdrój - Bystrzyca Kłodzka - Mielnik80
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Nowa Ruda p. Nowa Ruda Słupiec 48
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Nowa Ruda p. Ścinawka Średnia74
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Szczytna p. Stary Wielisław40
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Duszniki Zdrój p. Szalejów Dolny - syntetyka60
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Bolesławów p. Konradów - Stara Morawa86
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Bielice p. Stronie Śląskie98
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Wojciechowice p. Kłodzko - GTK24
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Jodłów p. Goworów - Michałowice - Gajnik65
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Starków p - Krosnowice 28
DolnośląskiePowiat KłodzkiNowa Ruda - Radków p. Wambierzyce44
DolnośląskiePowiat KłodzkiPolanica Górna - Kłodzko p. Wolany - Chocieszów33
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Piszkowice p. Bierkowice36
DolnośląskiePowiat KłodzkiKłodzko - Niwa p. Chocieszów 52
DolnośląskiePowiat PolkowickiGaworzyce - Polkowice p. ...73
DolnośląskiePowiat PolkowickiPolkowice - Gaworzyce p. Radwanice (Dalków)41
DolnośląskiePowiat PolkowickiPrzemków - Polkowice 82
DolnośląskiePowiat GórowskiJemielno - Osłowice - Wąsosz38
DolnośląskiePowiat GórowskiPiotrowice Małe - Lubiel - Wąsosz62
DolnośląskiePowiat LwówieckiGryfów Śląski - Ubocze - Rząsiny - Wolbromów - Lwówek Śląski 60
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Wilczy Las p. Krusztyn - Tomaszów Bolesławiecki - Szczytnica Osiedle44
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Szczytnica p. Warta Bolesławiecka42
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Jurków p. Iwiny Osiedle - Lubków Sklep42
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Pasternik p. Osła Kolonia - Gromadka Centrum94
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Bolesławiec p.Osła Kolonia - Gromadka Centrum90
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Modła nr 3 p. Osła Kolonia - Gromadka - Motyle74
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Modła nr 3 p. Krzyżówa54
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Świętoszów p. Kliczków - Ławszowa76
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Poświętne p. Kliczków - Parowa76
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Gościszów Skrzyżowanie p. Nowogrodziec ul. Krótka/Mickiewicza56
DolnośląskiePowiat BolesławieckiŻeliszów Szkoła - Bolesławiec p. Stare Jaroszowice Świetlica - Suszki Sklep36
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Bolesławiec p. Łaziska - Kruszyn 238
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Bolesławiec p. Żeliszów 3 - Szuszki Sklep64
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Bolesławiec p. Otok - Kolonia Pietruszka47
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Bolesławiec p. Mierzwin - Nowa78
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Bolesławiec p. Ocice - Nowa66
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Kozłów p. Trzebień42
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Kozłów p. Dąbrowa Bolesławiecka33
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Bolesławiec p. Dobra - Mierzwin Wieś62
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Bolesławiec p. Kraśnik Dolny - Dąbrowa Bolesławiecka - Krepnica46
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Kozłów p. Krepnica - Parkoszów74
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Golnice Małe 36
DolnośląskiePowiat BolesławieckiBolesławiec - Bolesławiec p. Kruszyn Orzechowa - Lipiany60
DolnośląskieGmina Wąsosz110
DolnośląskieGmina WińskoModczylnica Klasztorna - Orzeszków - Krzelów - Wińsko64
DolnośląskieGmina KostomłotyG1 Wichrów - Kostomłoty - Kąty Wrocławskie 53
DolnośląskieGmina KostomłotyG4 Rakoszyce - Karczyce - Kąty Wrocławskie 40
DolnośląskieGmina Bierutów1 Jemielna - Bierutów57
DolnośląskieGmina Bierutów2 Zawidowice - Bierutów63
DolnośląskieGmina Bierutów3 Solniki Wielkie - Bierutów32
DolnośląskieGmina Dobroszyce181 Nowosiedlice - Malerzów44
DolnośląskieGmina Dobroszyce641 Nowosiedlice - Dobra13
DolnośląskieGmina PrzewornoPrzeworno - Dzierzkowa - Ostreżna - Dobroszów - Pogroda - Samrowiczki - Przeworno17
DolnośląskieGmina PrzewornoPrzeworno - Kamków - Rożnów - Strużyna - Przeworno17
DolnośląskieGmina PrzewornoPrzeworno - Cierpice - Sarby - Cierpice - Przeworno12
DolnośląskieGmina Kąty Wrocławskie 80 Kąty Wrocławskie - Pełcznica - Kozłów - Sokolniki - Nowa Wieś Kącka - Kąty Wrocławskie21
DolnośląskieGmina Kąty Wrocławskie 81 Kąty Wrocławskie - Pełcznica - Sokolniki - Kozłów - Nowa Wieś Kącka - Kąty Wrocławskie19
DolnośląskieGmina Kąty Wrocławskie 82 Gniechowice - Krobielowice - Wojtkowice - Strzeganowice - Stary Dwór - Gniechowice - Górzyce - Zachowice - Stradów - Czerńczyce - Kamionna41
DolnośląskieGmina Kąty Wrocławskie 83 Kąty Wrocławskie - Sośnica - Krobielowice - Gniechowice - Zachowice - Czerńczyce43
DolnośląskieGmina Kąty Wrocławskie 84 Kąty Wrocławskie - Wszemiłowice - Stoszyce16
DolnośląskieGmina Kąty Wrocławskie 85 Bogdaszowice - Romnów - Skałka - Samotwór - Skałka - Małkowice - Sadowice - Sadków - Pietrzykowice57
DolnośląskieGmina Kąty Wrocławskie 86 Bogdaszowice - Smolec30
DolnośląskieGmina Kąty Wrocławskie 88 Zabrodzie - Cesarzowice - Jaszkotle - Gądów - Bliż - Sadków25
DolnośląskieGmina Kąty Wrocławskie 89 Sadków - Pietrzykowice - Jaszkotle - Mokronos Dolny - Mokronos Górny22
DolnośląskieGmina Środa Śląska2 (weekend)14
DolnośląskieGmina Środa Śląska2 (robocze)12
DolnośląskieGmina Środa Śląska3 Środa Śląska - Kobylniki29
DolnośląskieGmina Środa Śląska4 Środa Śląska - Rzeczyca35
DolnośląskieGmina Środa Śląska523
DolnośląskieGmina Środa Śląska6 Środa Śląska - Komorniki - Juszczyn - Wojszyce - Kryniczno - Jugowiec - Środa Śląska21
DolnośląskieGmina Środa Śląska7A Środa Śląska - Ciechów - Cesarzowice - Kulin - Rakoszyce - Gozdawa - Kryniczno - Jugowiec - Środa Śląska33
DolnośląskieGmina Środa Śląska7B Środa Śląska - Jugowiec - Kryniczno - Gozdawa - Rakoszyce - Kulin - Cesarzowice - Ciechów - Środa Śląska29
DolnośląskieGmina Środa Śląska8 Środa Śląska - Pęczków29
DolnośląskieGmina Środa Śląska9 Środa Śląska - Proszków - Ogrodnica - Środa Śląska14
DolnośląskieGmina Środa Śląska10A Środa Śląska - Szczepanów - Lipnica - Jastrzębce - Środa Śląska18
DolnośląskieGmina Środa Śląska10B Środa Śląska - Jastrzębice - Lipnica - Szczepanów - Środa Śląska18
DolnośląskieGmina UdaninUdanin - Lusina - Strzegom50
DolnośląskieGmina Strzegom014
DolnośląskieGmina Strzegom127
DolnośląskieGmina Strzegom216
DolnośląskieGmina Strzegom315
DolnośląskieGmina Strzegom415
DolnośląskieGmina Strzegom534
DolnośląskieGmina Strzegom615
DolnośląskieGmina Strzegom1023
DolnośląskieGmina Strzegom1218
DolnośląskieGmina Strzegom1316
DolnośląskieGmina Strzegom1413
DolnośląskieGmina Strzegom1615
DolnośląskiePowiat Kamieniogórski 10110144
DolnośląskiePowiat Kamieniogórski 10210227
DolnośląskiePowiat Kamieniogórski 10310342
DolnośląskiePowiat Kamieniogórski 10410440
DolnośląskiePowiat Kamieniogórski 10510531
DolnośląskiePowiat Kamieniogórski 10610615
DolnośląskiePowiat Kamieniogórski 10710732
DolnośląskiePowiat Kamieniogórski 10810844
DolnośląskiePowiat Kamieniogórski 10910949
DolnośląskiePowiat Kamieniogórski 11011040
DolnośląskiePowiat Kamieniogórski 11111146
DolnośląskiePowiat Kamieniogórski 10214016
DolnośląskiePowiat Kamieniogórski 10214158
DolnośląskiePowiat Kamieniogórski 14414422
DolnośląskieGmina KondratowiceKomorowice - Sadowice Skrzyżowanie - Stachów - Czerwieniec - Zarzyca - Wójcin - Żelowice - Kowalskie - Strachów - Maleszów - Prusy19
DolnośląskieGmina KondratowicePrusy - Kondratowice - Białobrzezie - Karczyn - Podgaj - Grzegorzów - Brochocinek - Edwardów - Kondratowcie - Prusy 25
DolnośląskieGmina KondratowicePrusy - Janowiczki - Czerwieniec - Zarzyca - Wójcin - Żelowice - Kowalskie - Strachów - Maleszów - Prusy17
DolnośląskieGmina KondratowicePrusy - Maleszów - Strachów - Kowalskie - Żelowice - Wójcin - Zarzyca - Czerwieniec - Stachów - Sadowice Skrzyżowanie - Komorowice19
DolnośląskieGmina Ząbkowice Śląskie 030
DolnośląskieGmina Ząbkowice Śląskie 134
DolnośląskieGmina Ząbkowice Śląskie 238
DolnośląskieGmina Ząbkowice Śląskie 349
DolnośląskieGmina Ząbkowice Śląskie 443
DolnośląskieGmina Ząbkowice Śląskie 538
DolnośląskieGmina Ząbkowice Śląskie S428
DolnośląskieGmina Siechnice8328
DolnośląskieGmina Siechnice8421
DolnośląskieGmina Siechnice8516
DolnośląskieGmina Wisznia Mała61118
DolnośląskieGmina Wisznia Mała61317
DolnośląskieGmina Sobótka2253
DolnośląskieGmina OleśnicaG143
DolnośląskieGmina OleśnicaG254
DolnośląskieGmina OleśnicaG389
DolnośląskieGmina OleśnicaG426
DolnośląskieGmina OleśnicaG552
DolnośląskieGmina OleśnicaG669
DolnośląskieGmina OleśnicaG757
DolnośląskieGmina OleśnicaG836
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165335 Oława D.A. - Stary Otok - Jelcz - Laskowice - Techników - szkoła26
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165336 Oława D.A. - Oława - D.A. przez Miłocice Małe63
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165337 Bystrzyca - świetlica - Oława D.A. przez Minkowice Oławskie 37
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165338 Oława D.A. - Bystrzyca - Centrum - Oława D.A. 27
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165339 Oława D.A. - Jelcz - Laskowice Techników - szkoła przez: Bystrzyca centrum 39
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165340 Oława D.A. - Bystrzyca - Jelcz - Laskowice Techników - szkoła - Oława D.A. 63
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165341 Oława D.A. - Janików - Bystrzyca świetlica27
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165342 Oława D.A. - Grędzina przez: Jelcz - Laskowice Witosa - pętla65
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165343 Oława D.A. - Oława D.A. przez: Jelcz - Laskowice Witosa - pętla36
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165344 Minkowice Oławskie - Oława D.A. przez Nowy Dwór - Jelcz - Jaskowice 59
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165345 Oława D.A. - Oława D.A. przez: Miłocice Małe - Nowy Dwór 64
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165346 Oława D.A. - Jelcz - Laskowice Techników - szkoła - Minkowice Oławskie - Oława D.A.56
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165347 Oława D.A. - Domaniów przez: Sobocisko 29
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165348 Oława - Sobocisko - Domaniów - Kuny - Domaniów - Skrzypnik - Oława75
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165349 Oława D.A. - Minkowice Oławskie - Jelcz - Laskowice - Oława D.A. 55
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165350 Oława D.A. - Stary Otok - Jelcz - Laskowice Witosa - pętla - Oława D.A.34
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165351 Oława D.A. - Stary Otok - Jelcz - Laskowice Techników - szkoła 17
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165352 Oława - Stary Otok - Jelcz - Laskowice Witosa - pętla 40
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165353 Oława D.A - Oława D.A. - Oława D.A. przez: Domaniów - Wierzbno 70
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165354 Oława D.A. - Jelcz - Laskowice Techników - szkoła przez: Stary Otok 40
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165355 Oława D.A. - Jelcz - Laskowice Witosa - pętla - Miłocice - Bystrzyca50
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165356 Oława D.A. - Oleśnica Mała przez: Osiek - Niemil15
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165357 Oława - Osiek - Oleśnica Mała 15
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165358 Oława D.A. - Chwalibożyce - Owczary - Oława D.A. 33
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165360 Oława D.A. - Oława D.A. przez: Niwnik - Drzemlikowice 29
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165361 Oława D.A. - Psary przez: Gać 33
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165362 Oława D.A. - Ścinawa Polska - Ścinawa - Oława D.A. 14
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165003 Oława D.A. - Oława D.A. przez: Godzikowice - Psary 33
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165026 Oława D.A. - Oława D.A. przez: Bystrzycę - Jelcz - Laskowice 115
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165116 Goszczyna - Oława przez: Gaj Oławski 25
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165374 Oława D.A. - Lizawice - Domaniów - Lizawice - Oława D.A. 105
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165375 Oława D.A. - Oława D.A. przez: Godzikowice - Domaniów 45
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165398 Oława D.A. - Godzikowice - Gaj Oławski - Oława D.A 37
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165376 Oława Opolska - zajezdnia - Godzikowice - Oława PKP - Oława Baczyńskiego - Szpital - pętla - Oława D.A. 27
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165377 Oława Opolska - zajezdnia - Godzikowice - Oława D.A. - Oława Baczyńskiego - Szpital - pętla 34
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165378 Oława Opolska - zajezdnia - Godzikowice - Oława Bczyńskiego - Szpital - pętla - Oława Opolska zajezdnia 28
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165379 Oława Opolska - zajezdnia - Oława ul. Paderewskiego - Oława - Zwierzyniec D. - pętla - Ścinawa - Oława ul. Paderewskiego 17
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165380 Oława Baczyńskiego - Szpital - pętla - Oława ul. Paderewskiego - Oława D.A. - Ścinawa - Oława Baczyńskiego - Szpital - pętla18
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165381 Oława Opolska - zajezdnia - Oława ul. Perłowa - Gaj Oławski - Oława Opolska - zajezdnia 19
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165382 Bystrzyca świetlica - Oława D.A. - Oława PKP - Bystrzyca świetlica14
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165383 Oława ul. Paderewskiego - Ścinawa Polska - Oława - Zwierzyniec D. pętla - Oława ul.Paderewskiego 19
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165384 Oława Baczyńskiego - Szpital - pętla - Ścinawa Polska - Oława - Zwierzyniec D. - pętla - Oława Baczyńskiego - Szpital - pętla23
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165386 Jelcz - Laskowice Witosa - pętla - Jelcz - Laskowice Techników - szkoła - Łęg - Japońska - TOYOTA - Jelcz - Laskowice Witosa - pętla19
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165387 Jelcz - Laskowice Techników - szkoła - Miłoszyce Wrocławska/Główna - Nowy Dwór IV (pętla) - Miłocice - Leśna46
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165388 Jelcz - Laskowice Techników - szkoła - Miłoszyce Wrocławska/Główna - Debina - pętla38
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165389 Jelcz - Laskowice Techników - szkoła - Miłoszyce Wrocławska/Główna - Grędzina - pętla45
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165390 Jelcz - Laskowice Techników - szkoła - Dziuplina II - Główna - plac zabaw - Miłoszyce Wrocławska/Główna17
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165391 Jelcz - Laskowice Techników - szkoła - Miłocice Główna IV - Wójcice IV - Leśna70
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165392 Jelcz - Laskowice Witosa - pętla - Jelcz - Laskowice Techników - szkoła - Łęg Japońska - TOYOTA - Jelcz - Laskowice Witosa - pętla22
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165393 Minkowice Oławskie VI - szkoła - Miłocice Główna IV - Minkowice Oławskie VI - szkoła16
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165394 Minkowice Oławskie VI - szkoła - Wójcice I - szkoła - Minkowice Oławskie VI - szkoła27
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165395 Miłoszyce Główna/Wrocławska - pętla - Jelcz - Laskowice Techników - szkoła - Dziuplina III - Główna (świetlica) - Miłoszyce - szkoła19
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165305 Kuchary - Domaniów szkoła - Oława D.A.52
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165306 Oława D.A. - Domaniów szkoła - Kuchary - Kończyce 106
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165307 Oława D.A. - Goszczyna szkoła - Domaniów szkoła - Sobocisko - Oława D.A. 90
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165308 Oława D.A. - Domaniów szkoła - Goszczyzna szkoła - Polwica - Oława D.A. 123
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165399 Oława D.A. - Siecieborowice przez: Bolechów 32
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165363 Oława D.A. - Godzikowice - Chwalibożyce szkoła27
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165364 Oława D.A. - Osiek - Oleśnica Mała 14
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165365 Oława D.A. - Godzikowice - Osiek kościół 25
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165366 Oława D.A. - Jaczkowice - Drzemlikowice szkoła 26
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165368 Oława D.A. - Godzikowice - Gać 21
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165369 Marcinkowice szkoła - Stanowice - Oława D.A.8
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165370 Oława D.A. - Oława Ofiar Katynia cmentarz - Ścinawa5
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165371 Oława D.A. - Janików - Bystrzyca centrum18
DolnośląskieZwiązek powiatowo-gminny Oławskie Przewozy Gminno-Powiatowe 165373 Oława D.A. - Oława Lipowa LIDL - Siedlce zachód8
Kujawsko-Pomorskie Gmina Dąbrowa Chełmińska Dębowiec - Wałdowo Królewskie23
Kujawsko-Pomorskie Gmina ŁysomiceŁysomice - Kowróz - Świerczyny - Piwnice - Lulkowo - Łysomice 19
Kujawsko-Pomorskie Gmina ŁysomiceŁysomice - Kamionki Duże - Turzno - Gostkowo - Papowo Toruńskie - Łysomice31
Kujawsko-Pomorskie Gmina Mogilno Mogilno - Mogilno przez: Sadowiec - Huta Palędzka 28
Kujawsko-Pomorskie Gmina Mogilno Mogilno - Zbytkowo przez: Wylatowo - Bielice 18
Kujawsko-Pomorskie Gmina Mogilno Mogilno - Gębice przez: Goryszewo 23
Kujawsko-Pomorskie Gmina Mogilno Mogilno - Mogilno przez: Wylatowo15
Kujawsko-Pomorskie Gmina Mogilno Mogilno - Dąbrówka - Mogilno 14
Kujawsko-Pomorskie Gmina Mogilno Mogilno - Twierdzin - Dąbrówka - Mogilno 14
Kujawsko-Pomorskie Gmina PruszczPruszcz - Mirowice - Bagniewo - Parlin - Zbrachlin - Pruszcz 73
Kujawsko-Pomorskie Gmina PruszczPruszcz - Gołuszyce - Nieciszewo - Pruszcz - Zawada30
Kujawsko-Pomorskie Gmina PruszczPruszcz - Topolno - Zbrachlin - Pruszcz 42
Kujawsko-Pomorskie Gmina PruszczPruszcz - Zbrachlin - Topolno - Niewieścin - Pruszcz60
Kujawsko-Pomorskie Gmina PruszczPruszcz - Mirowice - Bagniewo - Pruszcz24
Kujawsko-Pomorskie Gmina PruszczPruszcz - Małociechowo - Zbrachlin - Niewieścin - Pruszcz22
Kujawsko-Pomorskie Gmina PruszczPruszcz - Bagniewo - Parlin - Pruszcz 19
Kujawsko-Pomorskie Gmina PruszczPruszcz - Zbrachlin - Topolno - Pruszcz42
Kujawsko-Pomorskie Gmina PruszczPruszcz - Niewieścin - Topolno - Pruszcz49
Kujawsko-Pomorskie Gmina PruszczPruszcz - Brzeźno - Serock - Pruszcz21
Kujawsko-Pomorskie Gmina PruszczPruszcz - Gołuszyce - Pruszcz8
Kujawsko-Pomorskie Gmina PruszczPruszcz - Łowin - Łaszewo - Łowinek - Serock - Pruszcz99
Kujawsko-Pomorskie Gmina SicienkoDąbrówka Nowa I - Dąbrówka Nowa II - Dąbrówczyn - Sicienko - Wojnowo - Mochle - Mochle Las - Szczutki - Osówiec ul. Panorama Wsi - Osówiec ul. Makowa - Osówiec - Osówiec I - Osówiec Leśniczówka - Osówiec 72 NETTO - Osówiec Leśniczówka - Osówiec sklep - Osówiec Makowa - Osówiec ul. Panorama Wsi - Szczutki - Mochle Las - Mochle - Wojnowo - Sicienko - Dąbrówczyn - Dąbrówka Nowa II - Dąbrówka Nowa I41
Kujawsko-Pomorskie Gmina TucholaTuchola - Raciąż - Wysoka13
Kujawsko-Pomorskie Gmina TucholaTuchola - Kiełpin - Rzepiczna - Legbąd - Tuchola42
Kujawsko-Pomorskie Powiat Chełmiński Chełmno - Podwiesk - Łęg - Ostrów Świecki - Chełmno 46
Kujawsko-Pomorskie Powiat Chełmiński Chełmno - Unisław - Chełmno 48
Kujawsko-Pomorskie Powiat Chełmiński Chełmno - Lisewo - Mgoszcz30
Kujawsko-Pomorskie Powiat Golubsko - Dobrzyński Golub - Dobrzyń - Radomin 20
Kujawsko-Pomorskie Powiat Golubsko - Dobrzyński Golub - Dobrzyń - Zbójno - Golub - Dobrzyń35
Kujawsko-Pomorskie Powiat Golubsko - Dobrzyński Golub - Dobrzyń - Ciechocin - Golub - Dobrzyń34
Kujawsko-Pomorskie Powiat Golubsko - Dobrzyński Golub - Dobrzyń - Kowalewo Pomorskie20
Kujawsko-Pomorskie Powiat Grudziądzki Łasin - Świecie nad Osą62
Kujawsko-Pomorskie Powiat MogileńskiStrzelno - Lubstówek 57
Kujawsko-Pomorskie Powiat MogileńskiWójcin - Strzelno - Wronowy - Wójcin 36
Kujawsko-Pomorskie Powiat MogileńskiMogilno - Strzelno - Jeziora Wielkie35
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Rypin - Skudzawy - Skrwilno - Przywitowo - Rypin 41
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Rypin - Stępowo - Przywitowo - Zofiewo 22
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Rypin - Trąbin - Radziki Duże - Długie - Rypin 41
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Rypin - Borzymin - Somsiory - Żale - Balin - Rypin 50
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Rypin - Zakrocz - Wierzchowiska - Rogowo - Lasoty - Kowalki - Rypin 40
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Rypin - Nadróż - Somsiory - Żałe - Ostrowite - Rypin 51
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Czarnia Mała - Rypin - Skrwilno 27
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Rypin - Skudzawy - Skrwilno - Okalewo - Rypin 38
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Rypin - Pręczki - Rojewo 26
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Rypin - Sadłowo - Rypin 23
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Rypin - Trąbin - Radziki Duże - Długie - Rypin 42
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Rypin - Czumsk Duży - Rogowo - Rypin 43
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Rypin - Kosiory - Borowo - Rypin 37
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Okonin - Żałe - Rypin 27
Kujawsko-Pomorskie Powiat Rypiński Rypin - Nadróż - Lisiny 23
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Mała Cerkwica - Radzim - Duża Cerkwica - Kamień Krajeński - Sępólno - Więcbork - Sypniewo - Sępólno Krajeńskie72
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Więcbork - Wysoka Krajeńska - Zboże - Więcbork - Zakrzewek - Sypniewo - Sępólno Krajeńskie - Kamień Krajeński - Radzim - Mała Cerkwia75
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sośno - Wąwelno - Tuszkowo - Wąwelno - Sitno - Pęprzyn - Więcbork - Sypniewo - Więcbork - Sępólno Krajeńskie 81
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sępólno Krajeńskie - Obodowo - Sośno - Jastrzębiec - Ostrówek - Wielowicz - Suchorączek - Więcbork - Borzyszkowo - Klarynowo - Więcbork 71
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Szynwałd - Wielowicz - Sośno - Obodowo - Komierowo - Sępólno Krajeńskie34
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sępólno Krajeńskie - Sypniewo - Więcbork - Borzyszkowo - Klarynowo - Więbork - Pęprzyn - Sitno - Wąwelno - Tuszkowo - Wąwelno - Mierucin - Sośno - Dębiny 101
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sępólno Krajeńskie - Komierowo - Obodowo - Sośno - Wąwelno - Sitno - Pęprzyn - Śmiłowo - Więcbork 53
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sępólno Krajeńskie - Sypniewo - Lubcza - Zakrzewek - Nowy Dwór - Więcbork 52
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sępólno Krajeńskie - Jazdrowo - Sypniewo - Lubcza - Więcbork 45
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sępólno Krajeńskie - Sypniewo - Lubcza - Więcbork - Sępólno Krajeńskie52
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Więcbork - Zakrzewek - Lubcza - Sypniewo - Jazdrowo - Sępólno Krajeńskie 50
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sępólno Krajeńskie - Trzciany - Wałdowo - Teklanowo - Zalesie - Skarpa - Sępólno Krajeńskie32
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sępólno Krajeńskie - Trzciany - Wałdowo - Teklanowo - Zalesie - Skarpa - Sępólno Krajeńskie - Kamień Krajeński 41
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sypniewo - Więcbork - Jastrzębiec - Ostrówek - Jastrzębiec - Wielowiczek - Płosków - Wielowicz - Szynwałd46
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Więcbork - Sępólno Krajeńskie - Więcbork 16
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sępólno Krajeńskie - Więcbork - Nowy Dwór - Więcbork - Sępólno Krajeńskie 22
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sępólno Krajeńskie - Wiśniewka - Lutowo - Radońsk - Wiśniewka - Sępólno Krajeńskie21
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sępólno Krajeńskie - Trzciany - Włóścibórz - Wilkowo - Wałdówko - Przepałkowo - Komierowo - Niechorz - Sępólno Krajeńskie 38
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Więcbork - Jastrzębiec - Karolewo - Ostrówek - Jastrzębiec - Więcbork 28
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sępólno Kraj.DA - - Sępólno Kraj. - ul. Kościuszki - Sikorz - Trzciany - Mała cerkwica - Radzim - Mała Cerkwica skrz.I - Duża Cerkwica - Dąbrówka - Duża Cerkwica - Duża Cerkwica skrzyz. - Kamień Krajeński D.K. - Kamień Krajeński - Dworcowa - DPS - Kamień Krajeński - Płocicz - Płocicz Wybudowanie - Sępólno Kraj I ul. Chojnicka - Sępólno Kraj. - D.A.47
Kujawsko-Pomorskie Powiat Sępoleński Sępólno Kraj. D.A. - Sępólno Kraj. I ul. Chojnicka - Płocicz - Kamień Krajeński - - Dąbrowa III - Dąbrowa II - Dąbrowa I - Dąbrowa - Lutowko Wieś - Lutowko wyb. - Lutówko Młyn/skrzyz - Dziechowo Wieś - Piaseczno Wieś - Sępólno Kraj. I ul. Chojnicka - Sępolno Kraj. D.A.32
Kujawsko-Pomorskie Powiat ŚwieckiŚwiecie Serock - Świecie 72
Kujawsko-Pomorskie Powiat ŚwieckiŚwiecie - Czaple - Pięćmorgi - Lipinki34
Kujawsko-Pomorskie Powiat ŚwieckiŚwiecie - Drzycim - Lniano - Błądzim39
Kujawsko-Pomorskie Powiat ŚwieckiŚwiecie - Laskowice - Osie - Łążek41
Kujawsko-Pomorskie Powiat ŚwieckiŚwiecie - Poledno - Bukowiec - Świekatowo52
Kujawsko-Pomorskie Powiat ŚwieckiŚwiecie - Krąplewice - Gródek - Drzycim29
Kujawsko-Pomorskie Powiat ŚwieckiŚwiecie - Budyń - Bukowiec - Świecie47
Kujawsko-Pomorskie Powiat ŚwieckiŚwiecie - Poledno - Bukowiec - Świecie51
Kujawsko-Pomorskie Powiat TucholskiTuchola - Wielka Klonia - Bagienica - Gostycyn - Wielki Mędromierz - Tuchola64
Kujawsko-Pomorskie Powiat TucholskiTuchola - Piła Młyn - Tuchola52
Kujawsko-Pomorskie Powiat TucholskiTuchola - Piła Młyn - Gostycyn - Wielka Klonia39
Kujawsko-Pomorskie Powiat TucholskiTuchola - Piastoszyn - Tuchola20
Kujawsko-Pomorskie Powiat TucholskiTuchola - Cekcyn - Tuchola34
Kujawsko-Pomorskie Powiat TucholskiTuchola - Tuchółka - Obrowo - Drożdzienica - Bladowo46
Kujawsko-Pomorskie Powiat TucholskiTuchola - Cekcyn - Wierzchlas - Nowy Sumin - Mikołajskie - Cekcyn - Tuchola 82
Kujawsko-Pomorskie Powiat TucholskiTuchola - Pruszcz - Bagienica - Mała Klonia - Gostycyn - Tuchola68
Kujawsko-Pomorskie Powiat Tucholski Tuchola - Bysław - Lubiewo - Sucha - Lubiewo - Bysław - Tuchola70
Kujawsko-Pomorskie Powiat TucholskiTuchola - Bysław - Minikowo - Klonowo - Sucha Młyn45
Kujawsko-Pomorskie Powiat TucholskiTuchola - Tuchółka - Tuchola18
Kujawsko-Pomorskie Powiat ToruńskiChełmża - Nowa Chełmża - Pluskowęsy - Zelgno - Dżwierzno - Zelgno - Zalesie - Pluskowęsy - Chełmża23
Kujawsko-Pomorskie Powiat ToruńskiChełmża - Kończewice - Bogusławki - Nawra - Kończewice - Chełmża19
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiWąbrzeźno DA - Płużnica - Dąbrówka22
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiDąbrówka - Mgowo - Wąbrzeźno DA31
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiWąbrzeźno DA - Czaple - Orłowo 19
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiOrłowo - Kotnowo - Wąbrzeźno DA26
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiWąbrzeźno DA - Nielub - Węgorzyn19
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiWęgorzyn - Trzciano - Wąbrzeźno DA32
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiWąbrzeźno DA - Czystochleb - Pływaczewo12
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiPływaczewo - Wałyczyk - Wąbrzeźno DA 17
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiWąbrzeźno DA - Zaskocz - Książki 11
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiKsiążki - Sitno - Wąbrzeźno DA18
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiWąbrzeźno DA - Dębowa Łąka - Łobdowo P. Szkole16
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiŁobdowo - Lipnica - Wąbrzeźno DA 24
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiWąbrzeźno DA - Jaworze - Osieczek Przy Sklepie11
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiWałycz - Mickiewicza Drukarnia - Targowisko 15
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiTargowisko - Matejki Szkoła - Wałycz15
Kujawsko-Pomorskie Powiat WąbrzeskiWąbrzeźno DA - Wałycz 4
Kujawsko-Pomorskie Powiat WłocławskiChodecz - Lubień Kujawski - Baruchowo - Kowal38
Kujawsko-Pomorskie Powiat WłocławskiBaruchowo - Kowal - Lubień Kujawski - Chodecz35
Kujawsko-Pomorskie Powiat WłocławskiChodecz - Boniewo - Lubraniec - Izbica Kujawska70
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskiePrzemystka - Opatowice - Czarnocice - Topólka - Lubraniec58
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieWłocławek - Choceń - Chodecz - Przedecz - Kłodawa53
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieWłocławek - Nasiegniewo - Glewo - Dobrzyń n.Wisłą - Tłuchówek54
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieWłocławek - Pikutkowo - Brześć Kujawski - Topólka - Izbica Kujawska - Włocławek114
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieChoceń - Chodecz - Kłodawa43
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieWłocławek - Brzezie - Koneck - Aleksandrów Kujawski50
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieAleksandrów Kujawski - Koneck - Bądkowo - Wieniec - Włocławek53
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieAleksandrów Kujawski - Ciechocinek - Włocławek54
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieAleksandrów Kujawski - Służewo - Koneck - Bądkowo - Kryńsk - Wieniec - Włocławek55
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieWłocławek - Nieszawa - Siarzewo - Ciechocinek - Toruń - Bydgoszcz117
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieWłocławek - Radziejów - Przemystka46
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskiePrzemystka - Aleksandrów Kujawski - Ciechocinek - Włocławek94
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieBydgoszcz - Inowrocław - Piotrków Kujawski - Sompolno110
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieNowe Miasto Lubawskie - Brodnica - Toruń95
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieBrodnica - Wąpielsk - Brodnica50
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieBrodnica - Bartniczka - Lidzbark36
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieBrodnica - Osiek - Rypin25
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieBrodnica - Toruń - Bydgoszcz120
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieBrodnica - Małki - Wrocki20
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieGolub - Dobrzyń - Działyń - Świętosław - Toruń50
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieToruń - Świętosław - Golub - Dobrzyń - Wąpielsk - Rypin81
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieGolub - Dobrzyń - Kowalewo Pomorskie - Toruń44
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieWłocławek - Lipno - Kikół - Zbójno - Golub - Dobrzyń61
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieGolub - Dobrzyń - Sitno - Brzuze - Rypin38
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieRypin - Wąpielsk - Golub - Dobrzyń - Kowalewo Pomorskie - Toruń75
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieGolub - Dobrzyń - Wrocki - Małki - Brodnica36
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieGolub - Dobrzyń - Owieczkowo - Lipnica12
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieGolub - Dobrzyń - Sitno - Mazowsze - Czernikowo - Toruń54
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieNowe Miasto Lubawskie - Tereszewo - Brzezinki - Brodnica36
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieBydgoszcz - Jaksice - Inowrocław - Kruszwica - Osięciny103
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieBydgoszcz - Inowrocław - Kruszwica - Piotrków Kujawski90
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieBydgoszcz - Złotniki Kujawskie - Inowrocław - Brześć85
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieTrzemeszno - Mogilno - Barcin44
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieMogilno - Kwieciszewo - Bronisław - Strzelno - Inowrocław51
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieMogilno - Strzelno - Sławsk Wielki - Markowice - Inowrocław 51
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieInowrocław - Pakość - Ludwiniec - Mierucin - Twierdziń - Mogilno43
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieMogilno - Gębice - Orchowo - Szydłówiec - Orchowo33
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieMogilno - Barcin - Łabiszyn - Bydgoszcz65
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieBydgoszcz - Szubin - Sobiejuchy - Żnin - Rogowo66
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieInowrocław - Pakość - Piechcin - Barcin - Żnin37
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieBydgoszcz - Zławieś Wielka - Toruń - Czernikowo - Lipno - Włocławek124
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieLipno - Trutowo - Toruń56
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieToruń - Czernikowo - Lipno - Łochocin - Włocławek74
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieCzernikowo - Ograszka - Lipno55
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieSkępe - Lipno - Czernikowo - Toruń69
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieToruń - Makowiska - Sumin - Lipno57
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieLipno - Czernikowo - Toruń51
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieBydgoszcz - Toruń - Rypin118
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieToruń - Kowalewo Pomorskie - Golub - Dobrzyń - Rypin67
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieRypin - Rogowo - Chrostkowo - Lipno - Łochocin - Włocławek73
Kujawsko-Pomorskie Województwo Kujawsko-PomorskieRypin - Osiek - Brodnica25
LubelskieWojewództwo LubelskieSzczebrzeszyn - Rozłopy - Deszkowice - Źrebce - Sąsiadka - Mokrelipie - Radecznica - Zaporze - Wólka Czernięcińska - Gaj Czernięciński - Żurawie - Rokitów - Załawcze - Turobin - Olszanka - Tarnawa Mała36
LubelskieWojewództwo LubelskieWysokie - Zakrzew - Baraki - Nikodemów - Stawce Kolonia - Stawce - Batorz - Zdziłowice - Godziszów - Janów Lubelski52
LubelskieWojewództwo LubelskieMiędzyrzec Podlaski - Zahajki - Drelów - Kwasówka - Żelizna - Komarówka Podlaska - Rudno - Kostry - Parczew52
LubelskieWojewództwo LubelskieMiędzyrzec Podlaski - Zahajki - Drelów - Łózki - Wólka Łózecka - Ostrówki - Ossowa Kol - Bezwola - Wohyń - Zbulitów - Radzyń Podlaski46
LubelskiePowiat Lubelski Bychawa - Bychawa przez Bożą Wolę 35
LubelskiePowiat LubelskiBychawa - Bychawa przez Zakrzew40
LubelskiePowiat LubelskiBychawa - Biskupie przez Wysokie21
LubelskiePowiat LubelskiBychawa - Bychawa przez Jabłonną30
LubelskiePowiat LubelskiBiała Woda - Bełżyce20
LubelskiePowiat LubelskiWojciechów - Bełżyce przez Ignaców18
LubelskiePowiat LubelskiWojciechów - Bełżyce przez Cuple24
LubelskiePowiat LubelskiStrzyżewice - Bychawa20
LubelskiePowiat LubelskiBychawa - Kiełczewice Górne - Strzyżewice21
LubelskiePowiat LubelskiBełżyce - Niedrzwica Duża przez Łączki17
LubelskiePowiat ŁęczyńskiCyców - Garbatówka - Łęczna65
LubelskiePowiat ŁęczyńskiŁęczna - Ludwin - Kaniwola86
LubelskiePowiat ŁęczyńskiŁęczna - Nowogród - Spiczyn - Jawidz - Karolin - Łęczna156
LubelskiePowiat Lubartowski Wólka Krasienińska - Nowodwór Piaski (sklep GS) - Lubartów19
LubelskiePowiat Lubartowski Mejznerzyn - Stanisławów Duży granica - Lubartów44
LubelskiePowiat Lubartowski Wolica - Glinnik -Lubartów44
LubelskiePowiat Lubartowski Ostrów Lubelski - Wólka Stara Kijańska II - Lubartów36
LubelskiePowiat Lubartowski Nowa Wieś - Wola Sernicka III- Lubartów17
LubelskiePowiat Lubartowski Brzeziny - Lisów III - przy krzyżu - Lubartów10
LubelskiePowiat Lubartowski Wola Mieczysławska - Skorbów Kol. II - Lubartów12
LubelskiePowiat Lubartowski Krasne - Jedlanka Nowa II - Lubartów43
LubelskiePowiat Lubartowski Jeziorzany - Kamionka - gmina - Lubartów36
LubelskiePowiat Lubartowski Wólka Zawieprzycka - ChlewiskaI - Lubartów24
LubelskiePowiat Lubartowski Nowy Antonin - Przypisówka I - Lubartów23
LubelskiePowiat Rycki Ryki - Paprotnia przez Stara Rokitna - Brzeźce28
LubelskiePowiat Rycki Ryki D.A. - Paprotnia przez Dęblin - Stężyca35
LubelskiePowiat Rycki Ryki D.A. - Dęblin przez Bobrowniki21
LubelskiePowiat Rycki Ryki D.A. - Dęblin ul. Dworcowa przez Stawy16
LubelskiePowiat Rycki Ryki D.A. - Dęblin przez Stawy16
LubelskiePowiat Rycki Ryki D.A. - Paprotnia przez Dęblin33
LubelskiePowiat Rycki Ryki - Dęblin przez Krasnogliny16
LubelskiePowiat Rycki Ryki D.A. - Dęblin ul. Dworcowa przez Bobrowniki - Sędowice25
LubelskiePowiat Włodawski Holeszów PGR - Włodawa44
LubelskiePowiat Włodawski Kosyń - Włodawa52
LubelskiePowiat Włodawski Krzywowierzba - Włodawa46
LubelskiePowiat Włodawski Lubień - Włodawa53
LubelskiePowiat Włodawski Włodawa - Hańsk Pierwszy przez Żłobek, Luta, Żdżarka, Szcześniki, Okuninka36
LubelskiePowiat Włodawski Włodawa - Okuninka - Włodawa23
LubelskiePowiat Włodawski Urszulin - Włodawa51
LubelskiePowiat Włodawski Kuzawka - Włodawa25
LubelskiePowiat BialskiMiędzyrzec Podlaski - Wólka Krzymowska - Tłuściec - Międzyrzec Podlaski38
LubelskiePowiat BialskiMiędzyrzec Podlaski - Strzakły12
LubelskiePowiat BialskiTerespol - Janów Podlaski32
LubelskiePowiat BialskiPratulin - Błonie - Cieleśnica - Rokitno - Michałki39
LubelskiePowiat BialskiSosnówka - Wisznice przez Rozwadówkę Dębów - Romanów - Lipinki - Przechód - Żeszczynkę56
LubelskiePowiat Świdnicki Świdnik - Krępiec - Wierzchowiska - Bystrzejowice - Kawęczyn - Kozice Dolne - Kębłów - Piaski28
LubelskiePowiat Świdnicki Świdnik - Krępiec - Mełgiew - Dominów17
LubelskiePowiat Świdnicki Świdnik - Krępiec - Mełgiew - Podzamcze - Józefów - Emilianów - Piaski25
LubelskiePowiat HrubieszowskiMetelin - Czerniczyn - Hrubieszów11
LubelskiePowiat Janowski Janów Lubelski - Modliborzyce - Majdan Modliborski - Ciechocin - Gwizdów - Maliniec - Potoczek - Brzeziny - Stojeszyn - Słupie - Modliborzyce - Janów Lubelski50
LubelskiePowiat KrasnostawskiKrasnystaw - Zażółkiew - Białka - Niemienice - Krasnystaw20
LubelskiePowiat KrasnostawskiKrasnystaw - Krynica28
LubelskiePowiat KrasnostawskiKrasnystaw - Stójło - Siennica Różana - Krasnystaw31
LubelskiePowiat KrasnostawskiBzowiec - Rudnik - Krasnystaw74
LubelskiePowiat Tomaszowski Tomaszów Lubelski - Górno - Podhorce - Grodysławice - Rachanie - Tomaszów Lubelski42
LubelskieGmina PoniatowaPoniatowa ul. Fabryczna (szpital) - Kowala6
LubelskieGmina PoniatowaZofianka - Kowala - Poniatowa ul. Fabryczna (szpital)14
LubelskieGmina PoniatowaPoniatowa ul. Lubelska - Poniatowa ul. Fabryczna (szpital)5
LubelskieGmina Piaski Piaski - Piaski Wielkie - Nowiny - Józefów - Majdan Brzezicki - Piaski Górne - Emilianów - Piaski28
LubelskieGmina Piaski Piaski - Kębłów - Janówek - Wola Piasecka - Kozice Dolne - Kozice Górne - Majdanek Kozicki - Majdan Kozic Górnych23
LubelskieGmina Piaski Piaski - Gardzienice Drugie - Gardzienice Pierwsze - Wygnanowice - Stryjno - Felin - Majdan Policki26
LubelskieGmina Piaski Piaski - Młodziejów - Giełczew - Kolonia Siedliszczki - Klimusin - Żegotów - Wola Gardzienicka - Gardzienice Drugie - Piaski25
LubelskieGmina Piaski Piaski - Siedliszczki - Brzezice - Brzeziczki - Piaski13
LubelskieGmina Piaski Bystrzejowice Pierwsze - Janówek - Wierzchowiska Pierwsze - Wierzchowiska Drugie - Krępiec - Wierzchowiska Drugie - Bystrzejowice Pierwsze17
LubelskieGmina Piaski Bystrzejowice Pierwsze - Kawęczyn - Kolonia Kozice Dolne - Kozice Dolne - Kozice Górne - Majdanek Kozicki - Majdan Kozic Górnych - Majdan Kozic Dolnych - Majdan Kawęczyński - Marysin - Kawęczyn - Jadwisin - Bystrzejowice Trzecie - Bystrzejowice Drugie - Bystrzejowice22
LubelskieGmina Chodel Siewalka - Lipiny - Chodel - Godów - Granice - Ratoszyn Pierwszy - Grądy - Ratoszyn Drugi - Ratoszyn Pierwszy - Kożuchówka - Chodel - Jeżów - Majdan Borowski - Borów - Kolonia Borów44
LubelskieGmina Chodel Siewalka - Lipiny - Chodel - Kożuchówka - Ratoszyn Pierwszy - Grądy - Ratoszyn Drugi - Ratoszyn Pierwszy - Kożuchówka - Chodel - Jeżów - Majdan Borowski - Borów - Kolonia Borów39
LubelskieGmina Chodel Radlin - Ratoszyn Drugi - Grądy - Ratoszyn Pierwszy - Kożuchówka - Chodel - Lipiny - Siewalka23
LubelskieGmina UlhówekUlhówek - Podlodów - Żerniki - Rokitno - Rzeplin - Rzeplin Osada - Ulhówek - Ulhówek 221
LubelskieGmina UlhówekUlhówek - Dyniska 1 - Dyniska 2 - Dębina Osada - Dębina - Hubinek - Ulhówek27
LubelskieGmina UlhówekUlhówek - Machnówek - Korczmin - Korczmin Osada - Krzewica - Rzeczyca 1 - Rzeczyca 2 - Ulhówek26
LubelskieGmina UlhówekUlhówek - Budynin - Wasylów - Wasylów Wielki - Krzewica - Szczepiatyn - Tarnoszyn - Magdalenka - Tarnoszyn - Ulhówek34
LubelskieGmina UlhówekUlhówek - Ulhówek 2 - Rzeplin Osada - Rzeplin - Rokitno - Żerniki - Hubinek 1 - Hubinek 2 - Dębina - Dębina Osada - Dyniska 1 - Dyniska 2 - Hubinek - Ulhówek42
LubelskieGmina UlhówekUlhówek - Ulhówek 1 - Rzeczyca - Rzeczyca 2 - Rzeczyca 3 - Tarnoszyn 1 - Magdalenka - Tarnoszyn 2 - Szczepiatyn 1 - Szczepiatyn Osada - Szczepiatyn 2 - Krzewica - Korczmin Osada - Korczmin - Machnówek - Budynin - Wasylów - Wasylów Wielki - Ulhówek52
LubelskieGmina UlhówekUlhówek 1- Ulhówek 2 - Rzeplin Osada - Rzeplin - Rokitno - Żerniki - Podlodów - Ulhówek21
LubelskieGmina UlhówekUlhówek - Hubinek - Dębina - Dębina Osada - Dyniska - Żerniki - Ulhówek36
LubelskieGmina Głusk Nowiny - Majdan Mętowski23
LubelskieGmina WółkaWólka - Jakubowice Murowane - Długie - Turka - Łuszczów Pierwszy - Łuszczów Drugi28
LubelskieGmina GorzkówGorzków - Osada - Bogusław - Gorzków - Osada17
LubelskieGmina GorzkówGorzków - Osada - Piaski Szlacheckie - Gorzków - Osada15
LubelskiePowiat Spiczyn Spiczyn - Kijany - Ziółków - Stoczek - Januszówka - Nowa Wólka - Nowy Radzic - Zawieprzyce - Kolonia - Zawieprzyce - Spiczyn26
LubelskiePowiat Spiczyn Kijany - Spiczyn - Zawieprzyce - Kolonia - Nowy Radzic - Nowa Wólka - Januszówka - Stoczek - Ziółków - Kijany - Spiczyn26
LubelskieGmina KłoczewKłoczew - Zakryte - Rybaki - Wola Zadybska - Stare Zadybie - Nowe Zadybie - Kłoczew32
LubelskieGmina KłoczewKłoczew - Sosnówka - Stryj - Huta Zadybska - Gózd - Jagodne - Kłoczew25
LubelskieGmina Szczebrzeszyn Szczebrzeszyn Dworzec Autobusowy - Szczebrzeszyn Szperówka Górna/Szczebrzeszyn Szperówka Górna - Szczebrzeszyn Dworzec Autobusowy8
LubelskieGmina Szczebrzeszyn Szczebrzeszyn Dworzec Autobusowy - Kawęczynek/Kawęczynek Szczebrzeszyn Dworzec Autobusowy8
LubelskieGmina Szczebrzeszyn Szczebrzeszyn Dworzec Autobusowy - Kąty Drugie/Kąty Drugie Szczebrzeszyn Dworzec Autobusowy15
LubelskieGmina RykiStare Zadybie - Ryki Dworzec Autobusowy przez Kłoczew, Czernic26
LubelskieGmina RykiRyki - Stare Zadybie przez Czernic, Padarz, Kłoczew, Gózd42
LubelskieGmina RykiRyki - Sobieszyn przez Drążgów24
LubelskieGmina RykiKłoczew - Ryki przez Padarz, Czernic22
LubelskieGmina RykiRyki - Ryki przez Kłoczew, Bramkę, Gózd55
LubelskieGmina RykiStare Zadybie - Ryki przez Gózd, Bramkę32
LubelskieGmina RykiRyki Dworzec Autobusowy - Stare Zadybie przez Kłoczew17
LubelskieGmina RykiBiałki Dolne - Sobieszyn przez Sobieszyn, Lendo Ruskie28
LubelskieGmina RykiRyki Dworzec Autobusowy - Ułęż przez Sarny, Korzeniów18
LubelskieGmina RykiSobieszyn - Ułęż przez Sarny, Miłosze26
LubelskieGmina RykiRyki Dworzec Autobusowy - Ryki Dworzec Autobusowy przez Krasnogliny31
LubelskieGmina RykiRyki Dworzec Autobusowy - Ryki Dworzec Autobusowy przez Niwę Babicką19
LubelskieGmina RykiRyki Dworzec Autobusowy - Ryki Dworzec Autobusowy przez Stara Dąbia19
LubelskieGmina RykiRyki Dworzec Autobusowy - Ryki Dworzec Autobusowy przez Krasnogliny25
LubelskieGmina RykiRyki Dworzec Autobusowy - Osiny przez Żyrzyn20
LubelskieGmina RykiRyki - Żyrzyn przez Kośmin23
LubelskieGmina RykiRyki - Falentyn przez Rososz13
LubelskieGmina RykiRyki Dworzec Autobusowy - Leopoldów przez Rososz10
LubelskieGmina RykiRyki Dworzec Autobusowy - Zalesie przez Ryki ul. Słowackiego6
LubelskieGmina RykiRyki Dworzec Autobusowy - Gózd przez Stare Zadybie26
LubelskieGmina RykiRyki - Więcków przez Swaty11
LubelskieGmina RykiRyki Dworzec Autobusowy - Wylezin przez Ownia, Stara Dąbia11
LubelskieGmina RykiRyki - Ryki przez Zalesie, Gózd52
LubelskieGmina RykiRyki Dworzec Autobusowy - Kłoczew przez Julianów II13
LubelskieGmina RykiRyki - Ryki przez Trojanów42
LubelskieGmina RykiRyki - Borucicha przez Trojanów, Korytnice32
LubelskieGmina RykiRyki - Borucicha przez Dudki20
LubelskieGmina RykiŻabianka - Sobieszyn przez Zosin17
LubelskieGmina RykiSobieszyn - Żabianka przez Sarny20
LubelskieGmina RykiRyki - Sobieszyn przez Sarny, Białki Dolne23
LubelskieGmina RykiFalentyn - Ryki Dworzec Autobusowy przez Lasocin16
LubelskieGmina RykiRyki - Brusów przez Oszczywilk7
LubelskieGmina RykiRyki - Ryki przez Bazanów20
LubelskieGmina RykiRyki Dworzec Autobusowy - Stary Bazanów przez Moszczankę12
LubelskieGmina RykiRyki - Lendo Ruskie przez Sarny, Podlodów29
LubelskieGmina RykiSobieszyn - Białki Dolne przez Zosin Wieś33
LubelskieGmina RykiSobieszyn - Białki Dolne przez Zosin Wieś27
LubelskieGmina RykiŻyrzyn- Żyrzyn przez Wola Osińska13
LubelskieGmina RykiŻyrzyn- Żyrzyn przez Bałtów21
LubelskieGmina RykiŻyrzyn- Żyrzyn przez Kotliny10
LubelskieGmina RykiŻyrzyn- Żyrzyn przez Wilczankę87
LubelskieGmina RykiŻyrzyn- Żyrzyn przez Osiny11
LubelskieGmina RykiŻyrzyn- Żyrzyn przez Bałtów, Kotliny23
LubelskieGmina RykiLendo Wielkie - Stary Bazanów przez Zawitała17
LubelskieGmina RykiUrszulin - Falentyn przez Grabów Rycki10
LubelskieGmina RykiBrusów - Jakubówka4
LubelskieGmina RykiNowodwór - Ryki przez Trzcianki36
LubelskieGmina RykiFalentyn - Grabów Rycki6
LubelskieGmina RykiRyki - Lendo Wielkie przez Zielony Kąt23
LubelskieGmina RykiNowodwór - Nowodwór przez Zawitała13
LubelskieGmina RykiNowodwór - Nowodwór przez Trzcianki17
LubelskieGmina RykiNowodwór - Grabowce Dolne1
LubelskieGmina RykiRyki - Lendo Ruskie przez Sarny, Podlodów29
LubelskieGmina RykiRyki - Lendo Ruskie przez Sarny, Drążgów, Podlodów33
LubelskieGmina RykiPrzykwa - Stryj przez Kłoczew15
LubelskieGmina RykiRyki - Piotrówek przez Swaty15
LubelskieGmina RykiGózd - Kłoczew przez Stryj14
LubelskieGmina RykiRybaki - Kłoczew przez Stare Zadybie31
LubelskieGmina RykiZaryte - Czernic przez Kłoczew23
LubelskieGmina RykiGęsia Wólka - Bramka przez Gózd18
LubelskiePowiat Opolski Opole Lubelskie - Wola Rudzka - Pustelnia - Rozalin - Stawiki - Poniatowa - Dąbrowa Wronowska - Siewałka - Lipiny - Chodel - Przytyki - Komaszyce Stare - Komaszyce Nowe - Skoków - Opole Lubelskie34
LubelskiePowiat Opolski Opole Lubelskie - Baba - Skoków - Emilcin - Komaszyce Nowe - Komaszyce Stare - Przytyki - Chodel - Lipiny - Siewałka - Dąbowa Wronowska - Poniatowa - Stawiki - Rozalin - Pustelnia - Wola Rudzka - Opole Lubelskie34
LubelskiePowiat RadzyńskiStójka - Stoczek - Wygnanów - Bełcząc - Czemierniki - Lichty - Niewęgłosz - Radzyń Podlaski50
LubelskiePowiat RadzyńskiUlan - Stok - Rozwadów - Klębów - Sętki - Stanisławów - Zarzec Ulański - Radzyń Podlaski49
LubelskiePowiat RadzyńskiRadzyń Podlaski - Brzostowiec - Paskudy - Zakrzew - Gąsiory - Żyłki - Ulan - Radzyń Podlaski43
LubelskiePowiat RadzyńskiOlszewnica - Sokóle - Mościska - Brzozowica - Kąkolewnica - Radzyń Podlaski47
LubelskiePowiat RadzyńskiOstrówki - Ossowa - Bezwola - Wohyń - Zbulitów- Radzyń Podlaski31
LubelskiePowiat RadzyńskiKomarówka Podlaska - Derewiczna - Bezwola - Gradowiec - Bezwola - Bojanówka - Stasinów - Radzyń Podlaski33
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Leszczanka przez Trzebieszów23
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Niedźwiadka przez Stanin30
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Krzywda przez Jonnik30
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Aleksandrówka przez Żdżary38
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Glinne przez Szczygły23
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Łuków przez Zarzecz Łukowski25
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Lipiny przez Sarnów, Burzec47
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Serokomla przez Wólkę Domaszewską, Adamów48
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Łuków przez Żdżary30
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Gręzówka Nowa przez Klimki20
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Wola Mysłowska przez Żdżary, Stoczek Łukowski55
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Toczyska przez Jedlankę37
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Stoczek Łukowski przez Stanin, Kamień52
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Rzymy Rzymki przez Suchocin22
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Jeleniec przez Sarnów19
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Krynka przez Role16
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Kownatki przez Łazy15
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Kownatki przez Turze Rogi17
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Dębowierzchy przez Gołowierzchy34
LubelskiePowiat Łukowski : Łuków - Oszczepalin Drugi przez Adamów, Glinne42
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Krzówka przez Wolę Gułowską40
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Kamień przez Krzywdę52
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Jarczew przez Hutę Dąbrowę49
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Jarczew przez Osiny41
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Kamień przez Sarnów61
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Róża Podgórna przez Lipniak44
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Rosy Mirek przez Stoczek Łukowski51
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Lipiny przez Siedliska38
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Serokomla przez Lipiny Charlejów55
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Serokomla przez Charlejów44
LubelskiePowiat Łukowski Łuków - Kalinowy Dół przez Adamów48
LubelskieGmina Józefów nad WisłąChruślanki Józefowskie - Ugory - Józefów nad Wisłą - Wólka Kolczyńska30
LubelskieGmina Józefów nad WisłąChruślanki Józefowskie - Stefanówka - Józefów nad Wisłą - Wólka Kolczyńska30
LubelskieGmina NiemceElizówka - Rudka Kozłowiecka - Krasienin - Osówka24
LubelskieGmina NiemceElizówka - Wola Niemiecka - Rudka Kozłowiecka - Niemce - Elizówka27
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyZielona Góra - Nowogród Bobrzański - Dobroszów Wielkibd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyZielona Góra - Turówbd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyZielona Góra - Zabór - Milsko - Czarnabd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyZielona Góra - Buchałów - Letnica - Koźla - Lipnobd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyCzerwieńsk - Leśniów Mały - Zielona Górabd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyŚwidnica - Koźla - Zielona Górabd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyŚwidnica - Drzonów - Słone - Świdnicabd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyŚwidnica - Lipno - Piaski - Świdnicabd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyŚwidnica - Koźla - Świdnicabd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyŚwidnica - Słone - Wilkanowo - Świdnicabd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyŚwidnica - Lipno - Słone - Wilkanowo - Świdnicabd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyŚwidnica - Wilkanowo - Słone Drzonów - Świdnicabd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyŚwidnica - Łochowo - Świdnicabd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyZielona Góra - Drzonów przez Wilkanowo - Słone - Radomiabd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyZielona Góra - Piaski przez Świdnicabd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyZielona Góra - Czerwieńsk - Wysokie - Dobrzęcinbd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyZielona Góra - Leśniów Wielki - Leśniów Mały - Czerwieńsk - Zielona Górabd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyZabór - Zabór przez Wielobłota - Milskobd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyNowogród Bobrzański - Nowogród Bobrzański przez Skibice - Drągowinębd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyNowogród Bobrzański - Niwiska przez Urzuty - Kamionkębd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyNowogród Bobrzański - Nowogród Bobrzański przez Bogaczów - Turówbd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyNowogród Bobrzański - Nowogród Bobrzański przez Białowicebd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyNowogród Bobrzański - Nowogród Bobrzański przez Dobroszów Wielki - Klępinabd.
LubuskieZielonogórski Związek Powiatowo-GminnyZabór - Zabór przez Tarnawa - Droszkówbd.
LubuskiePowiat Strzelecko-DrezdeneckiDobiegniew - Drezdenko - Drezdenko - Dobiegniew - Dobiegniew - Drezdenkobd.
LubuskieGmina PrzewózSobolice - Żary - Sobolicebd.
LubuskieGmina PrzewózPrzewóz - Żary - Przewózbd.
LubuskieGmina BogdaniecWieprzyce - Łupowo - Jenin - Bogdaniec - Kwiatkowice - Podjenin - Jeninek - Jeniniec - Włostów - Krzyszczynkabd.
LubuskieGmina BogdaniecLubczyno - Jenin - Racław -Jenin - Bogdaniec - Jeniniec - Kwiatkowice - Bogdaniec - Stanowice - Bogdaniecbd.
LubuskieGmina SantokWawrów - Jastrzębnik - Wawrówbd.
LubuskieGmina LubiszynStaw - Gorzów - Stawbd.
LubuskieGmina LubiszynStaw - Lubiszyn - Gorzów Wlkp. - Lubiszyn - Stawbd.
LubuskieGmina LubiszynGorzów Wlkp. - Ściechów - Staw bd.
LubuskieGmina ŻagańŻagań - Trzebów - Rudawica - Łozy - Rudawica - Trzebów - Żagańbd.
LubuskieGmina ŻagańŻagań - Stara Kopernia - Nieradza - Stara Kopernia - Tomaszowo - Bożnów - Żagańbd.
LubuskieGmina ŻagańŻagań - Tomaszowo - Żagańbd.
LubuskieGmina ŻagańŻagań - Tomaszowo - Żagańbd.
LubuskieGmina BojadłaBojadła - Pyrnik - Młynkowo - Pyrnik - Bojadła bd.
LubuskieGmina BojadłaWirówek - Siadcza - Sosnówka - Bełcze - Bojadła - Klenicabd.
LubuskieGmina SzprotawaSzprotawa - Wiechlice Osiedle - Leszno Dolne - Leszno Górne PKP - Leszno Dolne - Wiechlice Osiedle - Szprotawabd.
LubuskieGmina SzprotawaWiechlice Osiedle - Szprotawa - Żagań Rynek - Szprotawa - Wiechlice Osiedlebd.
LubuskieGmina SzprotawaSzprotawa - Siecieborzyce - Kożuchów - Nowa Sól - Zielona Góra - Nowa Sól - Kożuchów - Siecieborzyce - Szprotawabd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Starosiedle przez Przyborowicebd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Czarnowice przez Bieżyce - Dobrzyńbd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Czarnowice przez Strzegów - Grabicebd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Czarnowice przez Łazybd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyStarosiedle - Gubin - p. dw. przez Łazy - Czarnowicebd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyCzarnowice - Gubin - p. dw. przez Starosiedlebd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Grabice przez Dobrzyńbd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Grabice przez Węglinybd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Grabice przez Kozów - Brzozówbd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Grabice przez Mielnobd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Chlebowo przez Drzeńsk Wielki - Wałowicebd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Starosiedle przez Czarnowicebd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Węgliny przez Brzozów - Grabicebd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Mielno przez Grabicebd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Gubin p. dw. przez Kosarzyń - Chlebowobd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Przyborowice przez Kaniówbd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Starosiedle przez Dobrzyń - Stargard Gubbd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Witaszkowo przez Łazybd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyGubin p. dw. - Bieżycebd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyKrosno Odrzańskie - Wełmice przez Bronków - Bobrowice bd.
LubuskieKrośnieński Związek Powiatowo-GminnyBudoradz - Wałowice kolonia przez Gubin - PKP bd.
LubuskieGmina RzepinRzepin - Drzeńsko - Kowalów/Rzepin - Kowalówbd.
LubuskieGmina RzepinOśno Lubuskie - Ośno Nadleśnictwo - Połęcko - Lubiechnia Mała - Lubiechnia Wielka - Rzepin Boh. Westerplatte - Rzepin Inw. Woj. - Rzepin Moniuszki - Starościn/ Ośno Lubuskie Starościn - Starościn - Rzepin Moniuszki - Rzepin Inw. Woj. - Rzepin Boh. Westerplatte - Rzepin - Lubiechnia Wielka - Lubiechnia Mała - Połęcko - Ośno Nadleśnictwo - Ośno Lubuskie/ Starościn - Ośno Lubuskiebd.
LubuskieGmina RzepinStarościn - Rzepin Moniuszki - Rzepin Inw. Woj. - Rzepin - Boh. Westerplatte/ Starościn Rzepin - Rzepin Boh. Westerplatte - Rzepin Inw. Woj. - Rzepin Moniuszki - Starościn/ Rzepin - Starościnbd.
LubuskieGmina RzepinRzepin Boh. Westerplatte - Lubiechnia Wielka skrz. - Lubiechnia Wielka - Drzeńsko - Rzepin CPN - Rzepin Boh. Westerplatte/ Rzepin - Rzepin - Rzepin Boh. Westerplatte - Rzepin CPN - Drzeńsko - Lubiechnia Wielka - Lubiechnia Wielka skrz. - Rzepin Boh. Westerplatte/ Rzepin - Rzepinbd.
Łódzkie Powiat Brzeziński Brzeziny - Dmosin68
Łódzkie Powiat Poddębicki Poddębice - Zelgoszcz 919071U27
Łódzkie Gmina Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki - Zgniłe Błoto - Słowak - Bełdów - Adamów - Sanie27
Łódzkie Gmina Aleksandrów Łódzki Aleksandrów Łódzki - Księstwo - Nakielnica - Łobódź - Ruda Bugaj16
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Tomaszów Mazowiecki - Chociw - Rawa Mazowiecka43
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Tomaszów Mazowiecki - Żelechlinek - Rawa Mazowiecka44
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Tomaszów Mazowiecki - Głuchów - Brzeziny61
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Tomaszów Mazowiecki - Będków - Czarnocin32
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Tomaszów Mazowiecki Gapinin - Brudzewice50
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Sieradz - Szadek - Łask60
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Sieradz - Lututów - Wieruszów67
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Sieradz - Burzenin - Złoczew68
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Bełchatów - Wola Krzysztoporska - Piotrków Trybunalski37
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Bełchatów - Kalisko - Radomsko57
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Bełchatów - Szczerców - Rusiec82
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Skierniewice - Rawa Mazowiecka - Biała Rawska57
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Skierniewice - Łyszkowice - Łowicz36
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Skierniewice - Łowicz - Kiernozia58
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Skierniewice - Rawa Mazowiecka - Czerniewice49
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Łęczyca - Świnice Warckie - Uniejów40
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Łęczyca - Krośniewice - Dąbrowice45
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Łęczyca - Ozorków - Aleksandrów Łódzki65
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Piotrków Trybunalski - Tuszyn - Łódź57
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Opoczno - Przyłęk - Ciechomin61
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Opoczno - Inowłódz - Opoczno78
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Opoczno - Sławno - Tomaszów Mazowiecki56
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Opoczno - Kałek - Piotrków Tyrybunalski66
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Szadek - Wodzierady - Łódź40
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Wieluń - Strugi - Wieluń47
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Wieluń - Pajęczno - Osjaków83
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Wieluń - Lututów - Wieluń64
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Działoszyn - Wieluń - Sieradz83
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Piotrków Trybunalski - Wola Krzysztoporska - Radomsko54
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Pajęczno - Strzelce Wilki - Radomsko39
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Brzeziny - Stryków - Głowno40
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Rawa Mazowiecka - Żelechlinek - Koluszki46
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Piątek - Wólka Kałkowa - Łowicz62
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Poddębice - Wartkowice - Aleksandrów Łódzki53
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Aleksandrów Łódzki - Lutomiersk - Łask45
Łódzkie Marszałek Województwa Łódzkiego Szczerców - Widawa18
Łódzkie Powiat Kutnowski Strzelce - Kutno p. Nidrzew40
Łódzkie Powiat Kutnowski Strzelce - Kutno p. Przyzórz86
Łódzkie Powiat Kutnowski Dąbkowice - Kutno p. Oporów61
Łódzkie Powiat Kutnowski Dębowa Góra - Kutno p. Bedlno33
Łódzkie Powiat Kutnowski Kutno - Krośniewice p. Wolę Pierową48
Łódzkie Gmina StrzelceStrzelce Szkoła - Niedrzew - Strzelce Szkoła20
Łódzkie Gmina StrzelceStrzelce Szkoła - Marianka - Strzelce Przedszkole33
Łódzkie Gmina AndrespolZielona Góra - Justynów - Andrespol - Justynów - Zielona Góra18
Łódzkie Gmina Bedlno Bedlno - Bedlno przez Orłów29
Łódzkie Gmina Bedlno Bedlno - Szewce Nadlolne przez Marynin29
Łódzkie Gmina Bedlno Bedlno - Dbedlno Szkoła Podstawowa przz Plecka Dąbrowę Szkoła podstawowa53
Łódzkie Gmina Bedlno Pniewska Kolonia - Plecka Dąbrowa Szkoła Podstawowa przez Tomczyce34
Łódzkie Gmina Bedlno Bedlno - Żeronic Szkoła Podstawowa przez Wolę Kałkową22
Łódzkie Gmina Bedlno Bedlno - Bedlno przez Mirosławice27
Łódzkie Gmina Bedlno Bedlno Szkoła Podstawowa - Szewce Szkoła Podstawowa16
Łódzkie Gmina Bedlno Szewce Szkoła Podstawowa - Wojszyce Kolonia31
Łódzkie Gmina Bedlno Żeronice Szkoła Podstawowa - Zleszyn20
Łódzkie Gmina Goszczanów Goszczanów - Chwalęcice7
Łódzkie Gmina Goszczanów Chlewo Godów - Świnice Kaliskie13
Łódzkie Powiat Wieluński WIELUŃ - WRÓBLEW41
Łódzkie Powiat Wieluński WIELUŃ - OSTRÓWEK37
Łódzkie Powiat Wieluński WIELUŃ - CHORZYNA50
Łódzkie Powiat Wieluński WIELUŃ - NARAMICE27
Łódzkie Powiat Wieluński WIELUŃ - PRZYWÓZ80
Łódzkie Powiat Wieluński WIELUŃ - ZAŁĘCZE MAŁE106
Łódzkie Powiat Wieluński Konopnica - Wieluń przez Czernice41
Łódzkie Powiat Wieluński Wieluń - Konopnica przez Osjaków27
Łódzkie Powiat Wieluński Załęcze Małe - Wieluń przez Dzietrzniki25
Łódzkie Powiat Wieruszowski Wieruszów - Gola przez Mieleszyn22
Łódzkie Powiat Wieruszowski CZASTARY - WIERUSZÓW PRZEZ BOLESŁAWIEC27
Łódzkie Powiat Wieruszowski DZIETRZKOWICE - WIERUSZÓW PRZEZ BOLESŁAWIEC27
Łódzkie Powiat Wieruszowski LUTUTÓW - WIERUSZÓW PRZEZ GALEWICE25
Łódzkie Powiat Wieruszowski WIERUSZÓW - SPÓLE PRZEZ KOLONIĘ OSIEK, GALEWICE23
Łódzkie Powiat Bełchatowski Bełchatów - Kalisko - Piaski28
Łódzkie Powiat Bełchatowski Bełchatów - Rożniatowice - Wola Mikorska - Zelów39
Łódzkie Powiat Bełchatowski Bełchatów - Zelów - Wygiełzów - Mauryców47
Łódzkie Powiat Bełchatowski Bełchatów - Zelów - Pożdżenice23
Łódzkie Gmina Krzyżanów S1 Zawady - Krzyżanów przez: Wojciechowice Duże, Wojciechowic Mdałe, Wały A, Wały B, Mieczysławów, Konary, Rybie, Rustów37
Łódzkie Gmina Krzyżanów S2 w relacji Kaszewy Kościln - Krzyżanów - przez Kaszewy Dworne, Psurze, Żakowice19
Łódzkie Gmina Krzyżanów S4 w relacji Krzyżanów - Krzyżanów przez: Różnowice, Kaszewy - Kolonia, Julianów, Kaszewy Tarnowskie, Złotniki, Sokół, Kaszewy Dworne30
Łódzkie Gmina Krzyżanów S5 w relacji Młogoszyn - Ktery przz Sieminice Wyręby Siemienickie, Marcinów, Nowe Ktery, Sieminiczki, Brony, Rybie, Konary, Rustów, Krzyżanów85
Łódzkie Gmina Krzyżanów S3 w relacji Krzyżanów - Krzyżanów przez Krzyżanówek, Władysławów, Szewce Owsiane, łęki Kościelne, Młogoszyn, Stefanów, Micin, Pawłowice, Rustów16
Łódzkie Gmina Krzyżanów 41 w relacji Kutno Zawady - Żakowice Kutno przez Wojciechowice Duże, Wojcichowice Małe, Wały , Wały B, Mieczysławów, Malewo, Konary, Rustów, Pawłowice, Łęki Górne, Łęki Kościln, Szewce Owsiane, Władysławów, Krzyżanówek.34
Łódzkie Gmina Krzyżanów 42 w relacji Ktery - Zawady (Kutno) przez Brony, Siemieniczki, Siemianice, Nowe Ktery, Wyręby Siemienickie, Marcinów, Malewo, Świniary, Mieczysławów, Wały B, Wały A, Wojciechowice Małe, Wojcichowice Duże.46
Łódzkie Gmina Krzyżanów 43 w relacji Krzyżanów - Sokół (Kutno) przez Różnowice, Kaszewy Kolonia, Julianów, Kaszewy Tarnowskie, Kaszewy Dworne, Kaszewy Kościelne.39
Łódzkie Powiat Opoczyński OPOCZNO - HONORATÓW (OD PON. - DO PT.)63
Łódzkie Powiat Opoczyński OPOCZNO - HONORATÓW (DNI NAUKI SZKOLNEJ)23
Łódzkie Powiat Opoczyński Opoczno - Opoczno60
Łódzkie Powiat Opoczyński Opoczno - Klew53
Łódzkie Powiat Opoczyński Mroczków Gościnny - Paradyż64
Łódzkie Powiat ŁowickiŁOWICZ - ZŁAKÓW KOŚCIELNY - BRODNE JÓZEFÓW22
Łódzkie Powiat ŁowickiŁowicz - Bielawy - Łowicz44
Łódzkie Powiat ŁowickiŁowicz - Kocierzew - Wejsce30
Łódzkie Powiat ŁowickiŁowicz - Bielawy - Oszkowice47
Łódzkie Powiat ŁowickiOszkowice - Chruślin - Łowicz41
Łódzkie Powiat ŁowickiŁowicz - Zduny - Waliszew Dworski38
Łódzkie Powiat ŁowickiŁowicz - Jeziorko - Wicie - Łowicz50
Łódzkie Powiat Rawski Rawa Mazowiecka - Matyldów przz Rossochę26
Łódzkie Powiat Rawski Kolonia Wałowice - Biała Rawska przz Lesiew20
Łódzkie Powiat Rawski Lubania - Rawa Mazowiecka przez Regenów, Lewin41
Łódzkie Powiat Rawski Biała Rawska - Lubania przez Sadkowice17
Łódzkie Powiat Rawski Kolonia Wałowice - Rawa Mazowiecka przez Sierzchowy118
Łódzkie Powiat Rawski R7 RAWA MAZOWIECKA - NIEMGŁOWY PRZEZ REGNÓW, CIELĄDZ20
Łódzkie Powiat Rawski R8 BIAŁA RAWSKA - OLSZOWA WOLA PRZEZ SADKOWICE, BUJAŁY16
Łódzkie Powiat Rawski R9 OLSZOWA WOLA - BIAŁA RAWSKA PRZEZ TRĘBACZEW, PAPROTNIĘ23
Łódzkie Powiat Rawski Rawa Mazowiecka - Biała Rawska przez Regnów, Porady28
Łódzkie Gmina Tuszyn Tuszyn (ul. Chmila) - Łódź (ul. Broniewskiego) i z powrotem przebigająca 7 trasami. Trasa Tuszyn (ul. Cmielna) - Łódź (ul. Broniewskiego), Łódź (ul. Broniewskigo) - Tuszyn (ul. Chmiela), Tuszyn (ul. Chmiela), Tuszyn (ul. Chmiela) Tuszyn Las (ul. 3 Maja) - Łódź (ul. Broniewskiego), Łódź (ul. Broniewskiego) - Tuszyn Las (ul. 3 Maja) - Tuszyn (ul. Chmila), Tuszyn (ul. Chmiela - Tuszyn Szpital - Tuszyn Las (ul. 3 Maja) - Tuszyn (ul. Chmilna),Łódź (ul. Broniewskiego) - Tuszyn Szpital - Tuszyn (ul. Chmielna), Łódź (ul. Broniewskiego) - Tuszyn Las - Tuszyn Szpital - Tuszyn (ul. Chmiela)18
Łódzkie Gmina SieradzLinia komunikacyjna nr 101 Sieradz - Kuśnie12
Łódzkie Gmina SieradzLinia komunikacyjna nr 101 Sieradz - Kuśnie13
Łódzkie Gmina SieradzLinia komunikacyjna nr 102 Sieradz - Stoczki22
Łódzkie Gmina SieradzLinia komunikacyjna 103 Charłupia Mała - Bobrowniki18
Łódzkie Gmina SieradzLinia komunikacyjna nr 104 Sieradz - Rzechta13
Łódzkie Gmina SieradzLINIA KOMUNIKACYJNA NR 10513
Łódzkie Gmina Chąśno MASTKI SZKOŁA - MASTKI SZKOŁA PRZEZ NOWA NIESPUSZA33
Łódzkie Gmina Chąśno BŁĘDÓW SZKOŁA - BŁĘDÓW SZKOŁA PRZEZ SKOWRODA24
Łódzkie Gmina Chąśno BŁĘDÓW SZKOŁA - BŁĘDÓW SZKOŁA PRZEZ SIERŻNIKI37
Łódzkie Gmina Chąśno BŁĘDÓW SZKOŁA - BŁĘDÓW SZKOŁA PRZEZ CHĄŚNO37
Łódzkie Gmina Chąśno BŁĘDÓW SZKOŁA - GOLEŃSKO PREZ SKOWRODA34
Łódzkie Gmina Koluszki BOROWA - GAŁKÓW - BOROWA15
Łódzkie Gmina BurzeninBURZENIN - WOLNICA NIECHMIROWSKA - NIECHMIRÓW - KAMIONKA - GRONÓW - ROKITOWIEC - BRZEŹNICA - GRABÓWKA - SZCZAWNO - BURZENIN35
Łódzkie Gmina BurzeninBURZENIN - WITÓW - KOPANINA - PRAŻMÓW - WOLA BĘDKOWSKA - BĘDKÓW - STRZAŁKI - BURZENIN16
Łódzkie Gmina GłuchówGŁUCHÓW SZKOŁA - KOCHANÓW - GŁUCHÓW SZKOŁA15
Łódzkie Gmina GłuchówGŁUCHÓW SZKOŁA - PRUSY - MICHOWICE14
Łódzkie Gmina GłuchówMICHOWICE - WYSOKIENNICE - GŁUCHÓW SZKOŁA18
Łódzkie Gmina MakówMAKÓW SZKOŁA - SIELCE LEWE - MAKÓW SZKOŁA15
Łódzkie Gmina MakówMAKÓW SZKOŁA - ŚWIĘTE - MAKÓW SZKOŁA26
Łódzkie Gmina MakówMAKÓW SZKOŁA - JACOCHÓW - MAKÓW SZKOŁA30
Łódzkie Gmina MakówPSZCZONÓW SZKOŁA - JACOCHÓW - MAKÓW SZKOŁA30
Łódzkie Gmina MakówMAKÓW SZKOŁA - DĄBROWICE - MAKÓW SZKOŁA23
Łódzkie Gmina Nowe Ostrowy NOWE OSTROWY URZĄD GMINY - IMIELNO SZKOŁA P. KAŁY26
Łódzkie Gmina Nowe Ostrowy OSTROWY SZKOŁA - NOWE OSTROWY URZĄ GMINY P. KOŁOMIA, RDUTÓW44
Łódzkie Gmina Nowe Ostrowy NOWE OSTROWY URZĄD GMINY - IMIELNO SZKOŁA P.MIKSZTAL, GROCHÓW42
Łódzkie Gmina Nowe Ostrowy IMIELNO SZKOŁA - NOWE OSTROWY URZĄD GMINY P. IMIELINEK9
Łódzkie Gmina Nowe Ostrowy IMIELNO SZKOŁA - NOWE OSTROWY URZĄD GMINY P. WOLA PIEROWA, ZIELENIEC17
Łódzkie Gmina Nowe Ostrowy LIPINY - IMIELNO SZKOŁA PRZEZ ZIELENIEC, KOŁOMIA17
Łódzkie Gmina Nowe Ostrowy OSTROWY SZKOŁA - OSTROWY SZKOŁA P. WOŁODRZA, GRODNO17
Łódzkie Gmina Nowe Ostrowy OSTROWY SZKOŁA - NOWE OSTROWY URZĄ GMINY P. BZÓWKI17
Łódzkie Gmina Nowe Ostrowy OSTROWY SZKOŁA - WOŁODRZA P. LIPINY, GRODNO32
Łódzkie Gmina Nowe Ostrowy IMIELNO SZKOŁA - LIPINY P. MIKSZTAL, IMIELINEK20
Łódzkie Gmina Nowe Ostrowy NOWE OSTROWY URZĄD GMINY - OSTROWY SZKOŁA P. ZIELENIEC, WOLA PIEROWA19
Łódzkie Gmina Nowe Ostrowy OSTROWY SZKOŁA - OSTROWY SZKOŁA - OSTROWY SZKOŁA P. LIPINY, BZÓWKI29
Łódzkie Gmina Nowe Ostrowy NOWE OSTROWY URZĄD GMINY - OSTROWY SZKOŁA P. PERNA, GRODNO20
Łódzkie Gmina Nowe Ostrowy WOŁODRZA - OSTROWY SZKOŁA P. GRODNO, NOWE OSTROWY16
Łódzkie Gmina RzgówCZYŻEMINEK II - RZGÓW UL. TUSZYŃSKA10
Łódzkie Gmina RzgówRZGÓW - ŁÓDŹ UL. BRONIEWSKIEGO14
Łódzkie Gmina RzgówROMANÓW - RZGÓW UL. TUSZYŃSKA16
Łódzkie Gmina Skierniewice LUDWIKÓW - JANISŁAWICE - BIAŁYNIN - GŁUCHÓW36
Łódzkie Gmina Skierniewice DĄBROWICE - GODZIANÓW - SŁUPIA - ZAGÓRZE26
Łódzkie Gmina Skierniewice MOKRA PRAWA - SIERAKOWICE PRAWE - BEŁCHÓW - BOBROWNIKI - PLACENCJA SZKOŁA - ZIELKOWICE SZKOŁA18
Łódzkie Gmina DrzewicaDRZEWICA - DRZEWICA LINIA NR 1033
Łódzkie Gmina DrzewicaDRZEWICA - DRZEWICA LINIA NR 1121
Łódzkie Gmina DrzewicaDRZEWICA - DRZEWICA LINIA NR 1226
Łódzkie Gmina Zdumy ZDUNY SZKOŁA - ZDUNY SZKOŁA PRZEZ SOBOCKA WIEŚ29
Łódzkie Gmina Zdumy ZDUNY SZKOŁA - BĄKÓW SZKOŁA PRZEZ BĄKÓW GÓRNY19
Łódzkie Gmina Zdumy BĄKÓW SZKOŁA - ZDUNY SZKOŁA PRZEZ SOBOCKA WIEŚ28
Łódzkie Gmina Zdumy ZDUNY SZKOŁA - ZDUNY SZKOŁA PRZEZ SOBOCKA WIEŚ34
Łódzkie Gmina Zdumy ZDUNY SZKOŁA - BĄKÓW SZKOŁA PRZEZ ZŁAKÓW BOROWY37
Łódzkie Gmina Zdumy BĄKÓW SZKOŁA - ZDUNY SZKOŁA PRZEZ WISKIENICA GÓRNA16
Łódzkie Gmina Zdumy ZDUNY SZKOŁA - BĄKÓW SZKOŁA PRZEZ ŁAŹNIKI14
Łódzkie Gmina Zdumy ZDUNY SZKOŁA - ZDUNY SZKOŁA PRZEZ ZALESIE17
Łódzkie Gmina ŻarnówŻARNÓW - ŻARNÓW PRZEZ: MIEDZNA MUROWANA - BUDKÓW - ZDYSZEWICE36
Łódzkie Gmina ŻarnówŻARNÓW - ŻARNÓW PRZEZ: STRASZOWA WOLA - NADOLE - SOCZÓWKI - SOCZÓWKI - MAŁKÓW46
Łódzkie Gmina ŻarnówŻARNÓW - KLEW PRZEZ: MARCINKÓW - SKÓRKOWICE23
Łódzkie Gmina ŻarnówŻARNÓW - KLEW PRZEZ: MARCINKÓW - SKÓRKOWICE - SIEDLÓW - JASION51
Łódzkie Gmina OporówOPORÓW SZKOŁA - OPORÓW SZKOŁA P. SAMOGOSZCZ, GAJEW37
Łódzkie Gmina OporówOPORÓW SZKOŁA - SKÓRZEWA P. GAJEW, MNICH39
Łódzkie Gmina OporówOPORÓW SZKOŁA - OPORÓW SZKOŁA P. JANÓW, ŚWIECHÓW13
Łódzkie Gmina OporówMNICH (POCZTA) - OPORÓW SZKOŁA P. PODGAJEW, WOLA OWSIANA23
Łódzkie Gmina OporówSZCZYT SZKOŁA - OPORÓW SZKOŁA P. POBÓRZ, KURÓW46
Łódzkie Gmina OporówOPORÓW SZKOŁA - SZCZYT SZKOŁA P. JASTRZĘBIA WÓLKA, LIZIGÓDŹ23
Łódzkie Gmina OporówOPORÓW SZKOŁA - OPORÓW SZKOŁA P. FELIKSÓW, JAWORZYNA32
MałopolskieBiały DunajecSierockie - Gliczarów Dolny21
MałopolskieBrzeźnicaŁączany - Chrząstowice - Brzeźnica29
MałopolskieBukowina TatrzańskaBukowina Tatrzańska Wierch Rusiński - Bukowina Tatrzańska Wierch Kurucowy - Bukowina Tatrzańska Urząd Gminy30
MałopolskieBukowina TatrzańskaBiałka Grapa - Białka Tatrzańska Pod Grapą - Bukowina Tatrzańska Urząd Gminy39
MałopolskieBukowina TatrzańskaJurgów Stacja Narciarska - Brzegi - Polana Palenica32
MałopolskieBukowina TatrzańskaBukowina Tatrzańska Urząd Gminy - Bukowina Tatrzańska Klin - Brzegi Kucówka - Jurgów - Bukowina Tatrzańska Urząd Gminy14
MałopolskieBukowina TatrzańskaRzepiska Pawliki - Rzepiska - Jurgów - Bukowina Tatrzańska Urząd Gminy13
MałopolskieBukowina TatrzańskaCzarna Góra Zagóra - Bukowina Tatrzańska Urząd Gminy10
MałopolskieBukowina TatrzańskaGroń Kobylarzówka - Leśnica Gronkowska - Groń Janiołów Wierch - Bukowina Tatrzańska Klin33
MałopolskieBukowina TatrzańskaGroń Kobylarzówka - Leśnica Gronkowska - Groń Janiołów Wierch - Bukowina Klin - Białka Tatrzańska - Groń Kobylarzówka27
MałopolskieBukowina TatrzańskaRzepiska Pawliki - Rzepiska - Jurgów Szkoła6
MałopolskieKalwaria ZebrzydowskaKalwaria Zebrzydowska - Stanisław Dolny 21
MałopolskieKalwaria ZebrzydowskaKalwaria Zebrzydowska - koło Krzyża w Podolanach 25
MałopolskieKalwaria ZebrzydowskaKalwaria Zebrzydowska - pętla Grabie (do granicy Gminy)36
MałopolskieKalwaria ZebrzydowskaKalwaria Zebrzydowska - Stanisław Dolny Kępki13
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Górna (Stalmachówka) - Tylmanowa (Rzeka)36
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Dolna (Urząd Gminy) - Ochotnica Dolna Młynne (Jagieły)8
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Dolna (Ośrodek Zdrowia) - Ochotnica Dolna Gorcowe (Urbaniaki)6
MałopolskieOchotnica DolnaTylmanowa (Rzeka) - Tylmanowa (Kłodne)12
MałopolskieOchotnica DolnaTylmanowa (Kłodne) - Tylmanowa (Kościół)8
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Dolna (Ligasy) - Ochotnica Dolna (Kościół)8
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Dolna (Kościół) - Ochotnica Dolna Gorcowe (Urbaniaki) - Ochotnica Dolna (Skrodne)18
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Górna (Szkoła) - Ochotnica Górna Jamne (kaplica)6
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Górna (Szkoła) - Ochotnica Górna Jaszcze6
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Górna (Gronie) - Ochotnica Górna (Szkoła)6
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Górna (Szkoła) - Ochotnica Górna (Ustrzyk)9
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Górna (szkoła) - Tylmanowa (kościół)29
MałopolskieOchotnica DolnaTylmanowa (Kłodne) - Ochotnica Dolna (Ligasy)15
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Dolna (Ligasy) - Ochotnica Dolna (Urząd Gminy)9
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Dolna (ośrodek zdrowia) - Ochotnica Dolna (Skrodne)14
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Górna (szkoła) - Ochotnica Górna Jamne (sklep)6
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Górna (szkoła) - Ochotnica Górna Jaszcze (kosarzyska)6
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Dolna (Skrodne) - Ochotnica Górna (szkoła)7
MałopolskieOchotnica DolnaOchotnica Górna (szkoła) - Ochotnica Górna (Stalmachówka)10
MałopolskieSułoszowaWielmoża I - Sułoszowa Szkoła15
MałopolskieWadowiceWadowice Zawadka - Chocznia - Wadowice13
MałopolskieWadowiceWadowice - Chocznia - Wadowice15
MałopolskieWadowiceWadowice - Jaroszowice - Wadowice11
MałopolskieWadowiceWadowice - Zawadka - Wadowice11
MałopolskieZakliczyn Paleśnica - Wróblowice 32
MałopolskieZakliczyn Zakliczyn Rynek -Jamna 40
MałopolskieZakliczyn Zakliczyn Rynek - Dzierżaniny32
MałopolskiePowiat Dąbrowski Dąbrowa Tarnowska - Szczucin Szkoła58
MałopolskiePowiat Nowotarski Szczawnica - Ochotnica Dolna - Nowy Targ139
MałopolskiePowiat Nowotarski Podsarnie - Harkabuz - Bukowina Osiedle Harkabuz - Raba Wyżna - Rabka - Zdrój54
MałopolskiePowiat NowotarskiPodsarnie - Harkabuz - Bukowina Osiedle Harkabuz - Raba Wyżna - Rabka - Zdrój54
MałopolskieWojewództwo MałopolskieBukowina Tatrzańska - Zakopane - Chochołów 39
MałopolskieWojewództwo MałopolskieOlkusz - Sułoszowa - Kraków 48
MałopolskieWojewództwo MałopolskieProszowice - Słomniki28
MałopolskieWojewództwo MałopolskieNowy Sącz - Nowy Targ89
MałopolskieWojewództwo MałopolskieMszana Dolna - Myślenice 39
MałopolskieWojewództwo MałopolskieBiecz - Biecz 47
MałopolskieWojewództwo MałopolskiePółrzeczki - Wieliczka 58
MałopolskieWojewództwo MałopolskieNowy Targ - Maków Podhalański 55
MałopolskieWojewództwo MałopolskieTarnów - Nowy Sącz 68
MałopolskieWojewództwo MałopolskieStryszów - Kraków 50
MałopolskieWojewództwo MałopolskieOlkusz - Ostrężnica 14
MałopolskieWojewództwo MałopolskieWieliczka - Świątniki Górne - Wrząsowice 22
MałopolskieWojewództwo MałopolskieWieliczka - Hucisko - Winiary - Świątniki Górne 65
MałopolskieWojewództwo MałopolskieOlkusz - Krzeszowice 27
MałopolskieWojewództwo MałopolskieOlkusz - Trzyciąż - Kraków68
MałopolskieWojewództwo MałopolskieOlkusz - Miechów44
MałopolskieWojewództwo MałopolskieNowy Targ - Maków Podhalański75
MałopolskieWojewództwo MałopolskieGorlice - Brzesko71
MałopolskieWojewództwo MałopolskieProszowice - Wieliczka42
MałopolskieWojewództwo MałopolskieMaków Podhalański - Zator47
MałopolskieWojewództwo MałopolskieMyślenice - Wieliczka25
MałopolskieWojewództwo MałopolskieSzczurowa - Podłęże43
MałopolskieWojewództwo MałopolskieLimanowa - Bochnia42
MałopolskieWojewództwo MałopolskieGorlice - Tarnów72
MałopolskieWojewództwo MałopolskieNowy Targ - Bukowina Tatrzańska65
MałopolskieWojewództwo MałopolskieKraków - Myślenice36
MałopolskieMuszynaWojkowa - Muszyna źr. Wapienne - Wojkowa 32
MałopolskieMuszynaWojkowa - Muszyna PKP 19
MałopolskieMuszynaMuszyna PKP - Wojkowa 19
MałopolskieMuszynaWojkowa - Muszyna źr. Wapienne - Wojkowa44
MałopolskieMuszynaWojkowa - Muszyna źr. Wapienne 16
MałopolskieMuszynaMuszyna źr. Wapienne - Wojkowa - Muszyna źr. Wapienne44
MałopolskieMuszynaMuszyna źr. Wapienne - Wojkowa - Muszyna źr. Wapienne 32
MałopolskieMuszynaMuszyna źr. Wapienne - Wojkowa22
MałopolskieMuszynaWojkowa - Dubne26
MałopolskieMuszynaDubne - Powroźnik skrzyżowanie 20
MałopolskieBrzesko Brzesko - Jadowniki - Brzesko 14
MałopolskieŁącko Łącko - Szczereż15
MałopolskieŁącko Łącko - Zarzecze 9
MałopolskieŁącko Jazowsko - Brzyna8
MałopolskieKrzeszowiceKrzeszowice - Rudno - Krzeszowice18
MałopolskieKrzeszowiceKrzeszowice - Nawojowa Góra - Krzeszowice12
MałopolskieKościeliskoKościelisko Dol. Kościeliska - Witów - Dzianisz - Kościelisko Sywarne Holny16
MałopolskieKościeliskoKościelisko Dol. Kościeliska - Witów - Dzianisz - Kościelisko Sywarne Holny24
MałopolskieKościeliskoKościelisko Sywarne Holny - Dzianisz - Witów - Kościelisko Sywarne Holny Przez Kościelisko Chotarz29
MałopolskieDębnoNiedźwiedza - Biadoliny Szklacheckie25
MałopolskieDębnoJaworsko - Biadoliny Szklacheckie23
MałopolskieDębnoW. Dębińska - Jastew - Maszkienice16
MałopolskieBobowaStróżna Aleja - Sędziszowa27
MałopolskieWieprzWieprz Granica - Wieprz Górka - Gierałtowice Brzosy24
MałopolskieWieprzWieprz Granica - Gierałtowice - Przybradz - Frydrychowice Dwór39
MałopolskieŁabowaMaciejowa - Czaczów - Barnowiec13
MałopolskieProszowiceStogniowice Hektary - Proszowice ul. Kopernika35
MałopolskieProszowiceJakubowice las - Szczytniki Szkoła73
MałopolskieProszowiceKlimontów - Jakubowice55
MałopolskieProszowiceKlimontów - Jakubowice72
MałopolskieProszowiceKościelec - Koczanów14
MałopolskieProszowiceKościelec - Piekary9
MałopolskieProszowiceKadzice - Klimontów10
MałopolskieProszowicePosiłów - Ostrów20
MałopolskieProszowiceProszowice - Kadzice55
MałopolskieKsiąż WielkiKsiąż Wielki - Małoszów30
MałopolskieKsiąż WielkiKsiąż Wielki - Moczydło30
MałopolskiePcimPcim Sucha - Stróża18
MałopolskiePcimTrzebunia - Stróża11
MałopolskiePcimPcim Krzywica - Stróża13
MałopolskieRaciechowiceRaciechowice - Mierzeń - Gruszów - Kwapinka15
MałopolskieBabiceMętków - Zagórze - Mętków30
MałopolskieBabiceJankowice - Wygiełzów - Jankowice10
MałopolskieBabiceRozkochów - Wygiełzów - Rozkochów13
MałopolskieChełmiecWielopole - Wola Kurowska24
MałopolskieChełmiecKrasne Potockie - Chełmiec - Krasne Potockie30
MałopolskieNawojowaNawojowa - Frycowa Rybień przez Złotne102
MałopolskieLanckoronaLanckorona - Jastrzębia - Izdebnik - Lanckorona12
MałopolskieWieliczkaWieliczka - Zabawa - Mała Wieś - Wieliczka - Sułków - Lednica Górna - Wieliczka12
MałopolskieWieliczkaWieliczka - Rożnowa - Pawlikowice - Mietniów - Raciborsko - Chorągwica - Grajów - Dobranowice - Hucisko - Grajów - Chorągwica - Raciborsko - Mietniów - Pawlikowice - Rożnowa - Wieliczka45
MałopolskieDobrzyceBieńkowice - Brzączowice - Kędzierzynka48
MałopolskieDobrzyceDobczyce - Sieraków - Dobczyce14
MałopolskieMyśleniceMyślenice K. Wielkiego - Krzyszkowice Wieś26
MałopolskieMyśleniceJasienica - Myślenice D. A. ul. Słoneczna28
MałopolskieMyśleniceOsieczany - Chełm21
MałopolskiePowiat TatrzańskiCzarna Góra Zagóra - Czarna Góra - Jurgów - BrzegiBukowina Tatrzańska Klin - Murzasichle - Zakopane34
MałopolskiePowiat TatrzańskiLeśnica - Zakopane26
MałopolskiePowiat TatrzańskiGroń Kobylarzówka - Białka Tatrzańska - Zakopane29
MałopolskiePowiat TatrzańskiGliczarów Górny - Biały Dunajec - Zakopane18
MałopolskiePowiat TatrzańskiLeszczyny - Sierockie - Bustryk - Ząb - Zakopane24
MałopolskiePowiat TatrzańskiZakopane (rejon dworca) przez Ustup - Poronin - Małe Ciche30
MałopolskiePowiat TatrzańskiZakopane (rejon dworca) przez Poronin - Murzasichle28
MałopolskiePowiat TatrzańskiWitów - Dzianisz - Kościelisko - Zakopane20
MazowieckieGmina KołbielLinia Nr 1 Czarnia - Rutkowo - Czarnia - Cyk - Czarnia - Brzozowy Kąt - Czarnia22
MazowieckieGmina KołbielLinia Nr 2 Czarnia - Bandysie - Czarnia23
MazowieckieGmina KołbielLinia Nr 3 Bandysie - Długie - Surowe - Michałowo - Cupel - Surowe - Czarnia - Bandysie35
MazowieckieGmina KołbielKuligów - Wszebory - Kuligów36
MazowieckieGmina KołbielLinia Nr 160 Grójec - Falęcin26
MazowieckieGmina KołbielKamionka - Strzebula - Nart - Turek - Wiśniew - Rządza - Szczytnika - Jakubów16
MazowieckieGmina KołbielLinia 1 Kołbiel - Gózd9
MazowieckieGmina KołbielLinia 2 Kołbiel - Władzin - Podgórzno - Kołbiel72
MazowieckieGmina KołbielLinia 3 Kołbiel - Borków - Sępochów - Kołbiel15
MazowieckieGmina KołbielLinia 4 Kołbiel - Oleksin8
MazowieckieGmina KołbielLinia 5 Kołbiel - Lubice - Kołbiel27
MazowieckieGmina KołbielLinia 6 Kołbiel - Sufczyn - Radachówka8
MazowieckieGmina KołbielLinia 7 Kołbiel - Gadka4
MazowieckieGmina KołbielLinia 8 Kołbiel - Bolechówek - Głupianka - Kołbiel31
MazowieckieGmina LeoncinStara Dąbrowa - Nowy Wilków - Nowiny - Leoncin - Nowy Kazuń55
MazowieckieGmina LeoncinGórki - Sowia Wola - Czosnów - Nowy Kazuń27
MazowieckieGmina Miastków KościelnyMiastków Kościelny - Zwola Poduchowna - Zwola - Miastków Kościelny19
MazowieckieGmina Miastków KościelnyMiastków Kościelny - Glinki - Ryczyska - Miastków Kościelny6
MazowieckieGmina Miastków KościelnyMiastków Kościelny - Brzegi - Zasiadały17
MazowieckieGmina Miastków KościelnyMiastków Kościelny - Wola Miastowska - Kruszówka - Miastków Kościelny14
MazowieckieGmina Miastków KościelnyMiastków Kościelny - Stary Miastków - Zgórze - Miastków Kościelny18
MazowieckieGmina Miastków KościelnyMiastków Kościelny - Ryczyska - Zwola - Miastków Kościelny11
MazowieckieGmina Michałowice[M1] Sokołów - Reguły - Sokołów15
MazowieckieGmina Michałowice[M2] Grnaica - Komorów8
MazowieckieGmina Nasielsk (Powiat Nowodworski)Linia Nr 1: Nasielsk Rynek - Nasielsk Dworzec Kolejowy - Mogowo6
MazowieckieGmina Nasielsk (Powiat Nowodworski)Linia Nr 2: Nasielsk - Cieksyn - Miękoszyn - Nasielsk60
MazowieckieGmina Nasielsk (Powiat Nowodworski)Linia Nr 3: Nasielsk - Mazewo - Jackowo - Kątne - Nasielsk26
MazowieckieGmina Nasielsk (Powiat Nowodworski)Linia Nr 4: Nasielsk - Nuna - Budy Siennickie - Nasielsk31
MazowieckieGmina Nasielsk (Powiat Nowodworski)Linia Nr 5: Nasielsk - Krzyczki - Głodowo Kędzierzawice - Pianowo - Nasielsk29
MazowieckieGmina Nasielsk (Powiat Nowodworski)Linia Nr 6: Nasielsk - Popowo - Żabiczyn - Nasielsk28
MazowieckieGmina Nasielsk (Powiat Nowodworski)Linia Nr 7: Nasielsk - Siennica - Mogowo - Nasielsk18
MazowieckieGmina Nasielsk (Powiat Nowodworski)Linia Nr 8: Nasielsk - Cieksyn - Andzin - Nasielsk30
MazowieckieGmina Nowy Duninów (Powiat Płocki)Popłacin I - Nowy Duninów16
MazowieckieGmina Nowy Duninów (Powiat Płocki)Popłacin I - Nowa Wieś21
MazowieckieGmina PilawaPilawa - Gocław - Niesadna - Puznówka - Wygoda - Trąbki - Pilawa37
MazowieckieGmina Pomiechówek (Powiat Nowodworski)Linia nr I Stare Orzechowo - Zapiecki - Pomiechówek - Stanisławowo - Pomiechówek - Zapiecki - Stare Orzechowo37
MazowieckieGmina Pomiechówek (Powiat Nowodworski)Linia nr II Stare Orzechowo - Pomiechówek - Stanisławowo - Pomiechówek - Stare Orzechowo31
MazowieckieGmina Pomiechówek (Powiat Nowodworski)Linia nr III Stare Orzechowo - Pomiechówek27
MazowieckieGmina Pomiechówek (Powiat Nowodworski)Linia nr IV Pomiechówek - Kosewko - Błędowo - Błędówko - Śniadówko - Kosewko - Pomiechówek27
MazowieckieGmina Pomiechówek (Powiat Nowodworski)Linia nr V Pomiechówek - Kosewko - Błędowo - Błędówko - Śniadówko - Kosewko - Pomiechowo - Pomiechówek30
MazowieckieGmina Pomiechówek (Powiat Nowodworski)Linia nr VI Pomiechówek - Goławice Drugie - Goławice Pierwsze - Pomiechówek19
MazowieckieGmina Pomiechówek (Powiat Nowodworski)Linia nr VII Pomiechówek - Goławice Drugie - Goławice Pierwsze - Pomiechowo - Pomiechówek24
MazowieckieGmina Pomiechówek (Powiat Nowodworski)Linia nr VIII Pomiechówek - Wymysły - Pomiechówek19
MazowieckieGmina Pomiechówek (Powiat Nowodworski)Linia nr IX Pomiechówek PKP - Ośrodek zdrowia ul. Słoneczna - Pomiechówek PKP3
MazowieckieGmina Raszyn (Powiat Pruszkowski)Linia R2 Rybie - Raszyn - Puchały - Wypędy - Janki - Laszczki - Falenty Duże - Falenty - Falenty Nowe - Podolszyn Nowy38
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 1.1.40
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 1.2.41
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 1.3.37
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 2.1.47
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 2.2.48
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 436
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 5.1.40
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 5.2.33
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 5.3.37
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 5.4.10
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 5.5.13
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 5.6.14
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 6.1.10
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 6.2.12
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 6N.1.11
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 6N.2.12
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 1A78
MazowieckieGmina Serock (Powiat Legionowski)Linia 2A78
MazowieckieGmina Słupno (Powiat Płocki)U1419122.2.S - 2 Słupno - Barcikowo - Słupno30
MazowieckieGmina Stanisławów (Powiat Miński)Wólka Piecząca - Borek Czarniński18
MazowieckieGmina Stanisławów (Powiat Miński)Cisówka - Borek Czarniński19
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L181 Staroźreby - Staroźreby przez Przedbórz14
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L183 Przeciszewo - Przeciszewo przez Bromierz Nowy9
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L184 Przeciszewo - Staroźreby przez Bromierz Nowy9
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L185 Staroźreby - Smardzewo II przez Aleksandrowo11
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L188 Staroźreby - Staroźreby przez Begno23
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L192 Staroźreby - Staroźreby Szkoła przez Stoplin7
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L193 Nowa Góra - Nowa Góra przez Strzeszewo24
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L194 Dłużniewo - Nowa Góra przez Bromierzyk Wieś21
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L195 Nowa Góra Szkoła - Nowa Góra przez Płonna14
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L196 Staroźreby - Nowa Góra Szkoła przez Bylino27
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L197 Nowa Góra Szkoła - Staroźreby przez Żochowo Nowe 25
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L198 Staroźreby - Staroźreby przez Piączyn39
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L199 Nowa Góra Szkoła - Nowa Góra Szkoła przez Goszczyno Górne35
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L201 Smardzewo II - Staroźreby przez Przedpełce11
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L202 Staroźreby - Staroźreby przez Dąbrusk15
MazowieckieGmina Staroźreby (Powiat Płocki)L203 Staroźreby - Staroźreby przez Zdziar Wielki - Rogowo - Nowa Wieś - Nowa Góra - Bromierzyk - Bromierz32
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Milewo Tosie - Sawały28
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Mieczki Poziemaki - Milewo Wielkie28
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Dąbek8
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Choromany12
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Chrzczony - Milewo Łosie35
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Zapieczne - Repki22
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Grucele - Zamość10
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Dzbenin - Opęchowo21
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Repki - Grucele39
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Borowce - Łątczyn51
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Budne - Kleczkowo10
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Radgoszcz Dwór - Mieczki Ziemaki 
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Ojcewo24
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Łątczyn - Troszyn6
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Łątczyn - Kleczkowo25
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Trzaski - Budne23
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Kamionowo - Dąbek11
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Dzbenin - Kleczkowo30
MazowieckieGmina Troszyn (Powiat Ostrołęcki)Aleksandrowo - Mieczki Ziemaki14
MazowieckieGmina Wyśmierzyce (Powiat Białobrzeski)Wyśmierzyce - Grzmiąca przez Paprotno10
MazowieckieGmina Żelechów (Powiat Garwoliński)Linia Z11 Żelechów - Wola Żelechowska - Goniwilk - Kalinów - Łomnica - Gózdek - Żelechów25
MazowieckieGmina Żelechów (Powiat Garwoliński)Linia Z12 Żelechów - Huta Żelechowska - Żelechów10
MazowieckieGmina Żelechów (Powiat Garwoliński)Linia Z13 Żelechów - Kębłów - Stefanów - Żelechów23
MazowieckieGmina Żelechów (Powiat Garwoliński)Linia Z14 Żelechów - Letnisko - Żelechów10
MazowieckieGmina Żelechów (Powiat Garwoliński)Linia Z15 Żelechów - Zakrzówek - Kotłówka - Żelechów9
MazowieckieGmina BrochówPlecewice - Brochów III przez Konary5
MazowieckieGmina BrochówPrzęsławice II - Plecewice przez Brochów III40
MazowieckieGmina BrochówPlecewice - Plecewice przez Śladów, Lasocin Szkoła72
MazowieckieGmina BrochówPlecewice - Plecewice przez Śladów, Brochów III62
MazowieckieGmina Brudzeń DużyBrudzeń Duży szkoła - Brudzeń Duży szkoła p. Turza Mała26
MazowieckieGmina Brudzeń DużyBrudzeń Duży szkoła - Brudzeń Duży szkoła p. Sobowo, Wymyślin14
MazowieckieGmina Brudzeń DużyBrudzeń Duży szkoła - Brudzeń Duży szkoła p. Karwosieki Cholewice, Sikórz34
MazowieckieGmina Brudzeń DużyKarwosieki Noskowice Pętla - Sikórz szkoła p. Łukoszyn, Suchodół16
MazowieckieGmina Brudzeń DużySikórz Szkoła - Brudzeń Duży Przedszkole p. Parzeń7
MazowieckieGmina Brudzeń DużyGłówina - Siecień Szkoła p. Rembielin15
MazowieckieGmina Brudzeń DużyGłówina -Siecień szkoła p. Rokicice II Uniejowo I16
MazowieckieGmina Brudzeń DużyBiskupice - Siecień Remiza4
MazowieckieGmina Brudzeń DużySikórz ZUOK - Brudzeń Duży8
MazowieckieGmina Brudzeń DużyRadotki - Sobowo13
MazowieckieGmina Brudzeń Duży (w ramach porozumienia)Maszewo Nad Wisłą - Siecień Remiza9
MazowieckieGmina Brudzeń Duży (w ramach porozumienia)Maszewo Duże Lipowa - Brudzeń Duży15
MazowieckieGmina Brudzeń Duży (w ramach porozumienia)Maszewo nad Wisłą - Sobowo31
MazowieckieGmina CegłówCegłów Szkoła - Cegłów PKP - Cegłów Kościuszki Rososz 1 - Rososz 2 - Cegłów11
MazowieckieGmina DługosiodłoDługosiodło - Długosiodło przez Plewki, Wólka Grochowa20
MazowieckieGmina DługosiodłoDługosiodło - Długosiodło przez Kalinowo, Jaszczułty20
MazowieckieGmina DługosiodłoDługosiodło - Długosiodło przez Marianowo - Sieczychy29
MazowieckieGmina DługosiodłoDługosiodło - Długosiodło przez Nowa Pecyna15
MazowieckieGmina DługosiodłoDługosiodło - Długosiodło przez Prabuty, Grądy Szlacheckie, Olszaki31
MazowieckieGmina DługosiodłoDługosiodło - Długosiodło przez Dębienica, Augustowo15
MazowieckieGmina DobreDobre - Duchów - Czarnogłów - Drop - Radoszyna - Walentów - Rynia - Głęboczyca - Dobre50
MazowieckieGmina IłówIłów Szkoła - Iłów Szkoła przez Łaziska 45
MazowieckieGmina IłówIłów Szkoła - Iłów Szkoła przez Brzozowiec39
MazowieckieGmina IłówIłów Szkoła - Iłów Szkoła przez Suchodół17
MazowieckieGmina IłówBrzozów Stary - Brzozów Stary przez Zalesie48
MazowieckieGmina JastrzębiaLesiów - Bartodzieje - Lesiów Pacynka33
MazowieckieGmina JastrzębiaLesiów - Owadów - Lesiów Pacynka26
MazowieckieGmina JastrzębiaPacynka - Dąbrowa - Kozłów - Pacynka7
MazowieckieGmina LatowiczLatowicz, Strachomin, Oleksianka, Latowicz 15
MazowieckieGmina LatowiczLatowicz, Dąbrówka, Wężyczyn, Stawek, Waliska, Kamionka, Wielgolas, Latowicz24
MazowieckieGmina LatowiczLatowicz, Redzyńskie, Generałowo, Budziska, Dębe małe, Gołełąki, Chyżyny, Wielgolas, Latowicz31
MazowieckieGmina LatowiczTransbór, Borówek, Budy Wielgolskie, Wielgolas, Latowicz17
MazowieckieGmina LeoncinSecymin Polski - Górka Dziekanowska przez Kazuń Polski71
MazowieckieGmina LeoncinSecymin Polski - Górka Dziekanowska przez Sowią Wolę80
MazowieckieGmina LipskoLipsko - Kostusin cz. A19
MazowieckieGmina LipskoLipsko - Kostusin cz. B17
MazowieckieGmina LipskoLipsko - Kostusin cz. C20
MazowieckieGmina LipskoLipsko - Lipsko przez Jakubówka10
MazowieckieGmina LipskoLipsko - Lipsko p. Huta cz. A23
MazowieckieGmina LipskoLipsko - Lipsko p. Huta cz. B10
MazowieckieGmina LipskoLipsko - Lipsko p. Huta cz. C7
MazowieckieGmina LipskoLipsko - Lipsko p. Huta cz. D16
MazowieckieGmina LipskoLipsko - Krępa Kościelna Cz. A10
MazowieckieGmina LipskoLipsko - Krępa Kościelna Cz. B10
MazowieckieGmina LipskoLipsko - Krępa Kościelna Cz. C7
MazowieckieGmina LipskoLipsko - Krępa Kościelna Cz. D10
MazowieckieGmina LipskoLipsko - Krępa Kościelna Cz. E7
MazowieckieGmina LipskoLipsko - Leopoldów28
MazowieckieGmina OsieckLinia nr 1 - Osieck - Rudnik - Grabianka6
MazowieckieGmina PoświętneR124
MazowieckieGmina PoświętneR220
MazowieckieGmina PoświętneR315
MazowieckieGmina SerockLinia nr 4 36
MazowieckieGmina SiennicaSiennica - Piaski - Kąty - Wólka Dłużewska Kolonia - Wólka Dłużewska - Starogród - Nowy Starogród - Majdan - Dłużew - Wólka Dłużewska - Kąty - Piaski - Siennica23
MazowieckieGmina SiennicaSiennica - Bestwiny - Lasomin - Kośminy - Zalesie - Nowodwór - Gągolina - Siennica13
MazowieckieGmina SiennicaSiennica - Gągolina - Nowodwór - Zalesie - Dąbrowa - Grzebowilk - Nowa Pogorzel Las - Pogorzel - Wojciechówka - Krzywica - Łękawica - Siennica21
MazowieckieGmina SiennicaSiennica - Zglechów - Nowy Zglechów - Świętochy - Żaków - Siennica 12
MazowieckieGmina Słupno U.1419122.2/02 S - 2 Nowe Gulczewo - Święcieniec - Nowe Gulczewo 42
MazowieckieGmina Słupno U.1419122.1/02 S - 1 Słupno - Wykowo - Borowiczki Pieńki13
MazowieckieGmina Słupno U.1419122.3/02 S - 3 Słupno - Liszyno - Rydzyno - Borowiczki Pieńki14
MazowieckieGmina Słupno U.1419122.0 S - 0 Nowe Gulczewo Słupno - Święcieniec22
MazowieckieGmina Słupno U.1419122.4 S - 4 Nowe Gulczewo - Słupno - Wykowo21
MazowieckieGmina StaroźrebyBoryszewo Nowe, ul. Boryszewska - Staroźreby, ul. Płocka20
MazowieckieGmina StaroźrebyBoryszewo Nowe, ul. Boryszewska - Krzywanice31
MazowieckieGmina WiskitkiWiskitki Szkoła - Wiskitki Szkoła przez Guzów, Aleksandrów32
MazowieckieGmina WiskitkiWiskitki Szkoła - Wiskitki Szkoła przez Oryszew29
MazowieckieGmina WiskitkiWiskitki PI. Wolności - Wiskitki PI. Wolności przez Działki, Jesionkę21
MazowieckieGmina WiskitkiFranciszków II - Franciszków II przez Suchą Żyrardowską9
MazowieckieGmina WiskitkiFranciszków II - Franciszków II przez Prościeniec15
MazowieckieGmina WiskitkiWiskitki PI. Wolności - Franciszków II11
MazowieckieGmina Żabia WolaPieńki Słubickie - Osowiec - Pieńki Słubickie27
MazowieckieGmina Żabia WolaJózefina - Skuły - Józefina 13
MazowieckieGmina Żabia WolaSiestrzeń - Władysławów - Józefina 12
MazowieckieGmina Żabia WolaJózefina - Żelechów - Józefina 56
MazowieckieGmina Żabia WolaJózefina - Żelechów - Władysławów - Ojrzanów 31
MazowieckieGmina Żabia WolaOjrzanów - Żelechów - Ojrzanów 16
MazowieckiePowiat BiałobrzeskiLinia 1401 1071 U Białobrzegi - Sucha, wieś - Radzanów20
MazowieckiePowiat BiałobrzeskiLinia 1401 1072 U Białobrzegi - Stawiszyn - Radzanów, II - Stara Błotnica, 17/06 - Białobrzegi52
MazowieckiePowiat BiałobrzeskiLinia 1401 1073 U Białobrzegi - Szczyty I - Stromiec, ul. Białobrzeska I 01 - Boska Wola19
MazowieckiePowiat BiałobrzeskiLinia 1401 1079 U Białobrzegi - Sucha, wieś - Radzanów, II -Młodynie Dolne - Grotki - Białobrzegi58
MazowieckiePowiat BiałobrzeskiLinia 1401 1088 U Białobrzegi - Szczyty, I - Stromiec, ul. Białobrzeska I 01/04 - Dobieszyn, stacja 03/04 - Sielce22
MazowieckiePowiat BiałobrzeskiLinia 1401 1089 U Białobrzegi - Stromiec, ul. Białobrzeska I 01/04 - Dobieszyn, stacja 03/04 - Sielce27
MazowieckiePowiat BiałobrzeskiLinia 1401 1124 U Białobrzegi - Ulaski Stamirowskie - Kostrzyn - Jabłonna31
MazowieckiePowiat BiałobrzeskiLinia 1401 1125 U Białobrzegi - Kostrzyn - Jabłonna22
MazowieckiePowiat BiałobrzeskiLinia 1401 1165 U Białobrzegi - Promna, II - Broniszew, I - Stanisławów - Białobrzegi31
MazowieckiePowiat Białobrzeski (porozumienie z Powiatem Grójeckim)1401 2052 U Białobrzegi - Przybyszew, II - Goszczyn, ul. Warszawska 01 - Bądków23
MazowieckiePowiat Białobrzeski (porozumienie z Powiatem Grójeckim)1401 2061 U Grójec - Zaborów, II - Broniszew, I -Białobrzegi33
MazowieckiePowiat Białobrzeski (porozumienie z Powiatem Grójeckim)1401 2087 U Białobrzegi - Goszczyn, ul. Warszawska 01L - Przybyszew, I - Białobrzegi 39
MazowieckiePowiat Białobrzeski (porozumienie z Powiatem Grójeckim)1401 2092 U Grójec - Długowola, 01/02 - Goszczyn, ul. Warszawska 01L - Broniszew, I -Białobrzegi39
MazowieckiePowiat Białobrzeski (porozumienie z Powiatem Grójeckim)1401 2093 U Białobrzegi - Przybyszew, II - Goszczyn, ul. Warszawska 01L -Długowola - Grójec45
MazowieckiePowiat Białobrzeski (porozumienie z Powiatem Grójeckim)1401 2121 U Grójec - Jasieniec, II Warecka 08/47 - Warka, p.dw. ul. Wysockiego - Białobrzegi58
MazowieckiePowiat Białobrzeski (porozumienie z Powiatem Grójeckim)1401 2122 U Grójec - Jasieniec, II Warecka 08/47 - Warka, p.dw. ul. Wysockiego -Stanisławów - Białobrzegi67
MazowieckiePowiat Białobrzeski (Porozumienie z Powiatem Kozienickim)1401 1073 U Białobrzegi - Szczyty I - Stromiec, ul. Białobrzeska I 01 - Boska Wola - Augustów25
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Sulbiny - Ruda Talubska - Wola Rowska - Łaskarzew15
MazowieckiePowiat GarwolińskiWilga - Trzcianka - Stary Żabieniec - Wilkowyja - Rębków - Wola Rębkowska - Garwolin30
MazowieckiePowiat GarwolińskiStary Żabieniec - Marianów - Wilkowyja - Górki - Ruda Talubska - Garwolin18
MazowieckiePowiat GarwolińskiMaciejowice - Domaszew - Podłęż - Samogoszcz - Bączki - Ruda Tarnowska15
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Sulbiny - Wola Rowska - Ruda Talubska - Izdebnik - Stary Żabieniec28
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Czyszkówek - Izdebnik9
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Wola Rębkowska - Rębków - Trzcianka - Wilga22
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Wola Rębkowska - Krystyna9
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Wola Rębkowska - Rębków - Wilkowyja - Stary Żabieniec - Trzcianka - Wilga - Zakrzew - Podole - Wicie - Mariańskie Porzecze - Wola Celejowska - Wilga - Trzcianka - Stary Żabieniec58
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Wola Rębkowska - Rębków - Trzcianka - Wilga - Wola Celejowska - Mariańskie Porzecze - Wicie - Podole - Wilga - Stary Żabieniec50
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Wola Rębkowska - Rębków - Trzcianka - Wilga - Zakrzew - Wicie - Podole - Celejów - Wilga - Trzcianka - Stary Żabieniec - Trzcianka - Rębków - Wola Rębkowska - Garwolin67
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Wola Rębkowska - Rębków - Trzcianka - Stary Żabieniec - Trzcianka - Wilga - Skurcza - Wanaty - Łaskarzew - Ruda Talubska - Garwolin62
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Wola Rębkowska - Miętne - Garwolin12
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Głosków - Wilchta - Borowie - Gózd - Borowie - Chromin - Iwowe27
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Głosków - Wilchta - Słup Drugi - Borowie - Filipówka - Brzuskowola - Gościewicz21
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Sulbiny - Gąsów - Stary Pilczyn - Łaskarzew - Dąbrowa - Uścieniec - Izdebno - Ruda Talubska - Garwolin47
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Głosków - Wilchta - Parysów - Starowola - Gózd - Jaźwiny - Borowie24
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Lipówki - Trąbki - Obrąb - Żabieniec - Obrąb - Parysów - Wola Starogrodzka29
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Głosków - Wilchta - Parysów - Kozłów - Wola Starogrodzka - Stodzew Kolonia30
MazowieckiePowiat GarwolińskiParysów - Puznówka - Wygoda - Miętne - Garwolin28
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Głosków - Wilchta - Parysów - Żabieniec - Trąbki - Lipówki - Garwolin33
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Unin - Przykory - Oziemkówka - Kamionka - Wilchta - Borowie - Gózd - Borowie - Chromin - Iwowe33
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Sulbiny - Gończyce - Sobolew - Godzisz - Maciejowice - Samogoszcz - Tarnów - Wilga - Trzcianka - Rębków - Garwolin83
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Głosków - Wilchta - Borowie - Gościewicz - Filipówka - Borowie - Wilchta - Parysów - Wilchta - Głosków - Garwolin45
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Sulbiny - Gończyce - Piastów - Wola Żelechowska - Żelechów27
MazowieckiePowiat GarwolińskiŻelechów - Gończyce - Sobolew - Godzisz - Oronne - Maciejowice - Antoniówka Świerżowska40
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Wólka Ostrożeńska - Gończyce - Kownacica - Sobolew - Godzisz - Maciejowice - Antoniowka Świerżowska46
MazowieckiePowiat GarwolińskiAntoniówka Świerżowska - Maciejowice - Sobolew - Gończyce - Garwolin43
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Wilchta - Borowie - Chromin - Iwowe21
MazowieckiePowiat GarwolińskiWilga - Celejów - Wola Celejowska - Ostrybór - Mariańskie Porzecze - Wicie - Podole - Zakrzew - Celejów - Wilga - Trzcianka - Rębków - Wola Rębkowska - Garwolin45
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Wola Rębkowska - Rębków - Trzcianka - Wilga - Zakrzew - Podole - Wicie - Mariańskie Porzecze - Ostrybór39
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Ruda Talubska - Łaskarzew - Maciejowice - Wróble46
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Wola Rębkowska - Rębków - Ewelin - Stoczek - Wilkowyja - Marianów - Stary Żabieniec25
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Niecieplin - Głosków - Wilchta - Borowie - Nowa Brzuza - Chromin - Łopacianka - Gościewicz - Filipówka - Nowa Brzuza - Borowie - Głosków - Garwolin42
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Miętne - Michałówka - Jagodne - Stary Puznów - Niecieplin - Garwolin15
MazowieckiePowiat GarwolińskiSobolew - Gończyce - Wólka Ostrożeńska - Górzno - Reducin - Garwolin31
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Wólka Ostrożeńska - Gończyce - Korytnica - Trojanów36
MazowieckiePowiat GarwolińskiGarwolin - Sławiny - Garwolin10
MazowieckiePowiat GostynińskiSanniki - Pacyna - Rybie - Szczawin Kościelny - Gostynin42
MazowieckiePowiat GostynińskiRomanów - Pacyna - Trębki - Gostynin53
MazowieckiePowiat GostynińskiŻychlin - Szczawin Kościelny - Gostynin35
MazowieckiePowiat GrójeckiGrójec - Pniewy - Kruszew - Bikówek - Grójec33
MazowieckiePowiat GrójeckiGrójec - Pniewy - Karolew16
MazowieckiePowiat GrójeckiGrójec - Machnatka - Worów - Grójec52
MazowieckiePowiat GrójeckiGrójec - Dańków - Mogielnica - Dębnowola47
MazowieckiePowiat GrójeckiGrójec - Błędów - Wilków31
MazowieckiePowiat GrójeckiGrójec - Mogielnica - Nowe Miasto37
MazowieckiePowiat GrójeckiGrójec - Sadków Szlachecki - Złota Góra - Grójec30
MazowieckiePowiat GrójeckiGrójec - Piekiełko - Lewiczyn - Goszczyn20
MazowieckiePowiat GrójeckiGrójec - Lipie - Zalesie - Machnatka32
MazowieckiePowiat GrójeckiGrójec - Błędów - Gołosze - Nowe Miasto47
MazowieckiePowiat GrójeckiGrójec - Boglewice - Nowa Wieś - Warka31
MazowieckiePowiat GrójeckiGrójec - Nowy Miedzechów - Nowa Wieś - Warka34
MazowieckiePowiat GrójeckiGrójec - Przydróżek - Zbrosza Duża27
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Grabowiec przez: Lipa Miklas, Nowa Wieś, Krępa Kościelna, Zofiówka, Aleksandrów, Jawor Solecki, Wyględów, Jaworska Wola, Pawliczka, Rzeczniów Cz. A. 25
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Grabowiec przez: Lipa Miklas, Nowa Wieś, Krępa Kościelna, Zofiówka, Aleksandrów, Jawor Solecki, Wyględów, Jaworska Wola, Pawliczka, Rzeczniów Cz. B.25
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Zemborzyn przez: Dziurków, Przedmieście Dalsze, Przedmieście Bliższe, Solec nad Wisłą, Kolonia Nadwiślańska, Sadkowice, Pawłowice Cz. A.22
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Zemborzyn przez: Dziurków, Przedmieście Dalsze, Przedmieście Bliższe, Solec nad Wisłą, Kolonia Nadwiślańska, Sadkowice, Pawłowice Cz. B. 10
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Zemborzyn przez: Dziurków, Przedmieście Dalsze, Przedmieście Bliższe, Solec nad Wisłą, Kolonia Nadwiślańska, Sadkowice, Pawłowice Cz. C.11
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Zemborzyn przez: Dziurków, Przedmieście Dalsze, Przedmieście Bliższe, Solec nad Wisłą, Kolonia Nadwiślańska, Sadkowice, Pawłowice Cz. D. 12
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Lipa Miklas, Nowa Wieś, Krępa Kościelna, Boży Dar, Lucjanów, Boży Dar, Wiśniówek, Leopoldów, Władysławów, Wiśniówek, Budy, Bronisławów, Ludwików, Gozdawa, Kadłubek, Gozdawa, Janów, Kadłubek Cz. A. 32
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Lipa Miklas, Nowa Wieś, Krępa Kościelna, Boży Dar, Lucjanów, Boży Dar, Wiśniówek, Leopoldów, Władysławów, Wiśniówek, Budy, Bronisławów, Ludwików, Gozdawa, Kadłubek, Gozdawa, Janów, Kadłubek Cz. B.24
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Śląsko, Poręba, Śląsko, Poręba, Daniszów, Walentynów, Maruszów, Długowola, Aleksandrów, Zapusta, Aleksandrów, Osówka, Hieronimów, Piasków, Praga Dolna Cz. A. 30
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Śląsko, Poręba, Śląsko, Poręba, Daniszów, Walentynów, Maruszów, Długowola, Aleksandrów, Zapusta, Aleksandrów, Osówka, Hieronimów, Piasków, Praga Dolna Cz. B.22
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Śląsko, Poręba, Śląsko, Poręba, Daniszów, Walentynów, Maruszów, Długowola, Aleksandrów, Zapusta, Aleksandrów, Osówka, Hieronimów, Piasków, Praga Dolna Cz. C.25
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Śląsko, Poręba, Śląsko, Poręba, Daniszów, Walentynów, Maruszów, Długowola, Aleksandrów, Zapusta, Aleksandrów, Osówka, Hieronimów, Piasków, Praga Dolna Cz. D. 24
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Śląsko, Poręba, Śląsko, Poręba, Daniszów, Walentynów, Maruszów, Długowola, Aleksandrów, Zapusta, Aleksandrów, Osówka, Hieronimów, Piasków, Praga Dolna Cz. E.21
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Śląsko, Poręba, Śląsko, Poręba, Daniszów, Walentynów, Maruszów, Długowola, Aleksandrów, Zapusta, Aleksandrów, Osówka, Hieronimów, Piasków, Praga Dolna Cz. F.29
MazowieckiePowiat LipskiBoiska - Lipsko przez: Wola Solecka, Katarzynów, Gołębiów18
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Solec nad Wisłą przez: Gołębiów, Katarzynów, Wola Solecka, Boiska21
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Lipa Miklas, Nowa Wieś, Krępa Kościelna, Zofiówka, Aleksandrów, Jawor Solecki, Wyględów, Jaworska Wola, Pawliczka, Rzeczniów, Grabowiec, Kochanówka, Krzyżanówka, Stara Wieś Cz. A.32
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Lipa Miklas, Nowa Wieś, Krępa Kościelna, Zofiówka, Aleksandrów, Jawor Solecki, Wyględów, Jaworska Wola, Pawliczka, Rzeczniów, Grabowiec, Kochanówka, Krzyżanówka, Stara Wieś Cz. B. 28
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Lipa Miklas, Nowa Wieś, Krępa Kościelna, Zofiówka, Aleksandrów, Jawor Solecki, Wyględów, Jaworska Wola, Pawliczka, Rzeczniów, Grabowiec, Kochanówka, Krzyżanówka, Stara Wieś Cz. C. 32
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Lipa Miklas, Nowa Wieś, Krępa Kościelna, Boży Dar, Lucjanów, Boży Dar, Krępa Kościelna, Zofiówka, Aleksandrów, Jawor Solecki, Wyględów, Jaworska Wola, Rzeczniów, Pawliczka, Marianów, Pawliczka, Rzeczniów, Grabowiec, Kochanówka, Krzyżanówka, Stara Wieś47
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Leopoldów przez: Jelonek, Jakubówka, Ratyniec, Maziarze, Huta, Leszczyny, Borowo, Wróblów, Krępa Kościelna, Boży Dar, Wiśniówek, Budy, Wiśniówek, Władysławów28
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Tymienica przez: Gołębiów, Katarzynów, Wola Solecka, Katarzynów, Wola Solecka, Kolonia Wola Solecka, Białobrzegi, Baranów, Górki, Chotcza, Gustawów, Niemieryczów Cz. A. 27
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Tymienica przez: Gołębiów, Katarzynów, Wola Solecka, Katarzynów, Wola Solecka, Kolonia Wola Solecka, Białobrzegi, Baranów, Górki, Chotcza, Gustawów, Niemieryczów Cz. B27
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Lipsko przez: Gołębiów, Katarzynów, Wola Solecka, Białobrzegi, Kolonia Wola Solecka, Wola Solecka, Katarzynów, Gołębiów 27
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Śląsko, Daniszów, Walentynów, Maruszów, Długowola, Józefów, Wygoda, Nowa Wieś, Praga Górna Cz. A.22
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Śląsko, Daniszów, Walentynów, Maruszów, Długowola, Józefów, Wygoda, Nowa Wieś, Praga Górna Cz. B.12
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Lipsko przez: Szymanów, Gołębiów, Anusin, Gołębiów21
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Sienno przez: Lipa Miklas, Nowa Wieś, Krępa Kościelna, Zofiówka, Aleksandrów, Jawor Solecki, Janów, Kadłubek20
MazowieckiePowiat LipskiLipsko - Lipsko przez: Szymanów, Gołębiów, Anusin, Gołębiów, Katarzynów, Wola Solecka, Białobrzegi, Kolonia Wola Solecka, Wola Solecka, Katarzynów, Gołębiów 38
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89239 Hruszew - Czuchów - Łosice20
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89241 Kazimierzów - Stara Kornica - Łosice34
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89242 Korczówka - Próchenki - Łosice - N. Litewniki56
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89243 Łosice - Dziadkowskie - Huszlew53
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89244 Łosice - Falatycze - Stara Kornica34
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89245 Łosice - Huszlew - Dziadkowskie35
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89246 Łosice - Huszlew - Łosice45
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89247 Łosice - Mostów - Huszlew - Mszanna - Łosice61
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89250 Szpaki - Stara Kornica - Łosice50
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89261 Łosice - Kobylany - Stara Kornica30
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89264 Łosice - Łuzki - Huszlew - Kownaty28
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89265 Łosice - Mszanna - Huszlew - Kownaty39
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89268 Łosice - Sarnaki - Borsuki49
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89269 Sarnaki - Serpelice - Łosice58
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89271 Łosice - Rusków - Platerów - Łosice84
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89272 Łosice - Sarnaki - Kózki37
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89274 Łosice - Huszlew - Makarówka - Łosice56
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89275 Łosice - Terlików - Falatycze - Łosice62
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89276 Łosice - Kobylany - St. Kornica - St. Szpaki - Łosice50
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89277 Łosice - Czuchleby - Nowe Litewniki22
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89278 Łosice - Mostów - Huszlew - Kownaty40
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89279 Borsuki - Mierzwice - Sarnaki - Łosice49
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89280 Serpelice - Hołowczyce - Łosice58
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89281 Serpelice - Sarnaki - Łosice44
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89282 Łosice - Lipno - Sarnaki33
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89283 Łosice - Platerów - Sarnaki25
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89284 Łosice - Stare Łepki - Korczówka - Bejdy - Próchenki - Łosice61
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89285 Próchenki - Korczówka - Nowe Łepki - Łosice45
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89286 Łosice - Czuchów - Hruszew27
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89287 Łosice - Litewniki - Borsuki51
MazowieckiePowiat ŁosickiLinia Nr 89288 Michałów - Platerów - Łosice49
MazowieckiePowiat MakowskiMłynarze - Maków Mazowiecki przez Różan150
MazowieckiePowiat MakowskiRóżan - Różan przez Rzewnie, Brzóze91
MazowieckiePowiat MakowskiMaków Mazowiecki - Maków Mazowiecki przez Karniewo, Łukowo, Szwelice, Dzierżanowo119
MazowieckiePowiat MakowskiMaków Mazowiecki - Maków Mazowiecki przez Stary Szelków30
MazowieckiePowiat OstrołęckiOstrołęka - Myszyniec przez Baranowo77
MazowieckiePowiat OstrołęckiOstrołęka - Łyse przez Jazgarkę, Wykrot85
MazowieckiePowiat OstrołęckiOstrołęka - Czarnia Kadzidlańska przez Kadzidło, Golankę57
MazowieckiePowiat OstrołęckiOstrołęka - Troszyn przez Łątczyn, Kleczkowo50
MazowieckiePowiat OstrołęckiOstrołęka - Andrzejki Tyszki przez Troszyn, Choromany, Piski33
MazowieckiePowiat PłockiGrzybów - Płock przez Słubice42
MazowieckiePowiat PłockiKępa Polska - Płock50
MazowieckiePowiat PłockiPacyna - Gąbin17
MazowieckiePowiat PłockiJuliszew POM - Gąbin przez Słubice34
MazowieckiePowiat PrzasnyskiChorzele - Duczymin - Zdziwój Stary - Jarzynny Kierz - Krzynowłoga Mała - Mchowo - Olszewiec - Obrąb - Przasnysz69
MazowieckiePowiat PrzasnyskiChorzele - Krzynowłoga Wielka - Rycice - Świniary - Ulatowo Adamy - Skierkowizna - Kaki - Mroczki - Mchowo - Przasnysz49
MazowieckiePowiat PrzasnyskiWierzchowizna - Zaręby - Poścień Wieś - Raszujka - Chorzele - Małowidz - Olszewka - Parciaki Stacja - Jednorożec - Lipa - Bartniki - Przasnysz92
MazowieckiePowiat PrzasnyskiOżumiech - Pawłówko - Czernice Borowe - Chojnowo - Klewki - Przasnysz34
MazowieckiePowiat PrzasnyskiŻebry - Kordy - Czernice Borowe - Miłoszewiec - Rostkowo - Turowo - Golany - Przasnysz24
MazowieckiePowiat PrzasnyskiMilewo - Rączki - Wężewo - Wielodróż - Fijałkowo - Karwacz - Przasnysz47
MazowieckiePowiat PrzasnyskiBartołdy - Zielona - Wężewo - Gostkowo - Przasnysz30
MazowieckiePowiat PrzysuskiSołtysy - Mechlin - Przysucha27
MazowieckiePowiat PrzysuskiLipiny - Odrzywół - Rusinów - Przysucha27
MazowieckiePowiat PrzysuskiBąków Kolonia - Brogowa - Przysucha30
MazowieckiePowiat PułtuskiPułtusk - Pułtusk przez Winnicę, Kowalewice, Świercze, Lipniki Stare65
MazowieckiePowiat PułtuskiPułtusk - Pułtusk przez Gzy, Ostaszewo, Gotardy, Przewodowo55
MazowieckiePowiat PułtuskiPułtusk - Pułtusk przez Obryte, Gródek Rządowy, Zambski Kościelne, Bartodzieje76
MazowieckiePowiat PułtuskiPułtusk - Pułtusk przez Winnicę, Błędostowo, Pokrzywnicę76
MazowieckiePowiat PułtuskiPułtusk - Pułtusk przez Zatory, Pniewo64
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołow P. - Jabłonna L. - Gródek24
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Przywózki - Bielany - Skołów P.23
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Sterdyń - Przewóz Nurski - Rytele53
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Nowa Wieś - Wólka Miedzyńska11
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Przywózki - Wiachetki Małe - Dmochy23
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Ostrówek - Wyrozęby - Skrzeszew47
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Sawice - Czaple A.31
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołow P. - Skibniew - Sokołów - P.45
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Wyrozęby - Skrzeszew29
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Sabnie - Sterdyń23
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Skibniew - Kosów L.26
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Kosów L. - Ceranów - Bojary48
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Sterdyń - Białobrzegi - Sokołów P.75
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Sterdyń - Ratyniec29
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Jabłonna L. - Nowomodna - Sokołów P.51
MazowieckiePowiat Szydłowiecki1430 100 U Wałsnów - Ciepła - Łaziska - Chronów Kolonia Górna - Guzów - Orońsko - Szydłowiec27
MazowieckiePowiat Szydłowiecki1430 200 U Ciechostowice - Łazy, skrz. - Szydłowiec, d.a. ul. Kościuszki - Szydłówek - Śmiłów - Gąsawy Plebańskie25
MazowieckiePowiat Szydłowiecki1430 300 U Mirówek - Mirów - Rogów - Bieszków Dolny - Bieszków Górny - Gąsawy Rządowe Niwy - Gąsawy Rządowe - Sadek - Szydłowiec27
MazowieckiePowiat Szydłowiecki1430 400 U Szydłowiec - Chlewiska - Huta - Antoniów - Borki20
MazowieckiePowiat WęgrowskiWęgrów - Stoczek - Topór - Sadowne36
MazowieckiePowiat WęgrowskiWęgrów - Wyszków - Grębków - Cierpięta26
MazowieckiePowiat WęgrowskiWęgrów - Roguszyn - Wierzbno - Krypy - Węgrów49
MazowieckiePowiat WęgrowskiWęgrów - Ruchna - Wyszków - Śnice24
MazowieckiePowiat WęgrowskiWęgrów - Liw - Grębków - Trzebucza - Chojeczno - Sybilaki42
MazowieckiePowiat WęgrowskiWęgrów - Łochów - Ostrówek42
MazowieckiePowiat WęgrowskiWęgrów - Miedzna - Rostki28
MazowieckiePowiat WęgrowskiWęgrów - Żeleźniki - Miedzna - Wola Orzeszowska17
MazowieckiePowiat WęgrowskiWęgrów - Korytnica - Trawy - Połazie Świętochowskie33
MazowieckiePowiat WęgrowskiWęgrów - Turna - Kupce35
MazowieckiePowiat WęgrowskiWęgrów - Roguszyn - Połazie Świętochowskie22
MazowieckiePowiat WołomińskiRadzymin - Klembów - Ostrówek42
MazowieckiePowiat WyszkowskiWyszków - Brańszczyk - Białebłoto - Kobyla - Wyszków51
MazowieckiePowiat ŻyrardowskiGrodzisk - Radziejowice - Mszczonów20
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Chylice - Kolonia - Władków - Grodzisk Mazowiecki 17
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Chylice - Kolonia - Władków - Kozerki - Grodzisk Mazowiecki20
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Chylice - Kolonia - Władków - Kozerki - SP6 - Grodzisk Mazowiecki 22
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Kozerki - Chylice - Kolonia - Władków - Grodzisk Mazowiecki 21
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - SP6 - Kozerki - Chylice - Kolonia - Władków - Grodzisk Mazowiecki 23
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Kozerki - Chylice - Kolonia - Władków - Kozerki - Grodzisk Mazowiecki24
MazowieckiePowiat GrodziskiMakówka - Grodzisk Mazowiecki - Siestrzeń25
MazowieckiePowiat GrodziskiMakówka - Grodzisk Mazowiecki - Urszulin - Siestrzeń29
MazowieckiePowiat GrodziskiMakówka - Grodzisk Mazowiecki - Książenice - Siestrzeń28
MazowieckiePowiat GrodziskiMakówka - Grodzisk Mazowiecki - Książenice - Urszulin - Siestrzeń.32
MazowieckiePowiat GrodziskiSiestrzeń - Grodzisk Mazowiecki - Kłudzienko - Kłudno Nowe32
MazowieckiePowiat GrodziskiSiestrzeń - Grodzisk Mazowiecki 15
MazowieckiePowiat GrodziskiSiestrzeń - Szczęsne - Grodzisk Mazowiecki 20
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Karolina - Kaski 25
MazowieckiePowiat GrodziskiRadonie - Szczęsne - Grodzisk Mazowiecki - Baranów 23
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Kozery Nowe - Boża Wola26
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Boża Wola20
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Makówka - Czarny Las - Grodzisk Mazowiecki - Milanówek - Grodzisk Mazowiecki32
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Siestrzeń19
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Książenice - Siestrzeń22
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Książenice - Urszulin - Siestrzeń25
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Chlebnia - Chrzanów Mały - Grodzisk Mazowiecki - Milanówek - Grodzisk Mazowiecki23
MazowieckiePowiat GrodziskiPieńki Słubickie - Grodzisk Mazowiecki - Pieńki Słubickie46
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Żabia Wola - Grzegorzewice52
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Żabia Wola - Petrykozy - Grzegorzewice72
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Grzegorzewice - Grodzisk Mazowiecki 50
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Żelechów - Grodzisk Mazowiecki86
MazowieckiePowiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki - Józefina - Żelechów - Grodzisk Mazowiecki95
MazowieckiePowiat Grójecki (Chynów)Grójec - Chynów - Grójec44
MazowieckiePowiat Grójecki (Mszczonów)Grójec - Pniewy - Mszczonów30
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - ANTONIÓW37
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - KOSTUSIN32
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - GRABOWIEC CZ. A25
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - GRABOWIEC CZ. B25
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - SIENNO CZ. A32
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - SIENNO CZ. B24
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - SIENNO CZ. A30
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - SIENNO CZ. B22
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - SIENNO CZ. C25
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - SIENNO CZ. D24
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - SIENNO CZ. E21
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - SIENNO CZ. F29
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - SIENNO 47
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - SIENNO 20
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - CHOTCZ GÓRNA CZ.A19
MazowieckiePowiat LipskiLIPSKO - CHOTCZ GÓRNA CZ.B19
MazowieckiePowiat OstrołęckiOstrołęka - Łyse przez Lelis, Kadzidło, Lipniki64
MazowieckiePowiat OstrołęckiOstrołęka - Kunin przez Goworowo, Suchcice, Czerwin56
MazowieckiePowiat PiaseczyńskiTarczyn - Komorniki - Gąski - Głosków - Piaseczno 32
MazowieckiePowiat PiaseczyńskiTarczyn - Komorniki - Głosków - Piaseczno 23
MazowieckiePowiat PiaseczyńskiPawłowice - Tarczyn15
MazowieckiePowiat Płoński1420 0111 U Płońsk - Baboszewo - Drozdowo - Raciąż - Żychowo - Unieck 133
MazowieckiePowiat Płoński1420 0112 U Płońsk - Dłużniewo - Dziektarzewo - Rzewin - Baboszewo - Arcelin - Płońsk 97
MazowieckiePowiat Płoński1420 0113 U Płońsk - Dłużniewo - Dziektarzewo - Polesie - Dziektarzewo - Goszczyce Średnie - Sarbiewo - Płońsk 61
MazowieckiePowiat Płoński1420 0114 U Płońsk - Arcelin - Baboszewo - Rzewin - Kossobudy - Sierakowo - Raciąż - Koziebrody 180
MazowieckiePowiat Płoński1420 0118 U Płońsk - Szymaki - Dłużniewo - Polesie - Rybitwy - Sródborze - Dziektarzewo 29
MazowieckiePowiat Płoński1420 0119 U Płońsk - Arcelin - Baboszewo - Mystkowo - Szapsk - Nowe Gralewo - Raciąż 67
MazowieckiePowiat Płoński1420 0120 U Płońsk - Wilamowice - Kucice - Cumino - Nacpolsk 45
MazowieckiePowiat Płoński1420 0121 U Płońsk - Siekluki - Dzierzążnia - Starczewo Wielkie - Zbyszyno - Dzierzążnia - Siekluki - Płońsk 27
MazowieckiePowiat Płoński1420 0122 U Płońsk - Siekluki - Dzierzążnia - Dzierzążnia Parcele - Pluskocin - Kadłubowo 160
MazowieckiePowiat Płoński1420 0124 U Płońsk - Wilamowice - Kucice - Cumino - Nacpolsk - Żukowo 28
MazowieckiePowiat Płoński1420 0125 U Płońsk - Arcelin - Baboszewo - Starczewo Wielkie - Dzierzążnia - Siekluki - Płońsk 76
MazowieckiePowiat Płoński1420 0127 U Płońsk - Skrzynki - Wróblewo - Nacpolsk - Żukowo 21
MazowieckiePowiat Płoński1420 0128 U Płońsk - Stare Koziminy - Smardzewo - Sochocin - Wycinki - Poświętne - Płońsk 33
MazowieckiePowiat Płoński1420 0211 U Płońsk - Skrzynki - Wróblewo - Nacpolsk - Żukowo - Sobanice - Srebrna - Żukowo - Wróblewo - Płońsk 113
MazowieckiePowiat Płoński1420 0212 U Płońsk - Skrzynki - Wróblewo - Naruszewo - Srebrna - Stare Radzikowo - Komsin - Czerwińsk nad Wisłą 65
MazowieckiePowiat Płoński1420 0213 U Płońsk - Wróblewo - Naruszewo - Januszewo - Grodziec - Nieborzyn - Komsin - Czerwińsk nad Wisłą 93
MazowieckiePowiat Płoński1420 0214 U Płońsk - Wróblewo - Naruszewo - Drochówka - Dłutowo - Grodziec - Nieborzyn - Czerwińsk nad Wisłą 200
MazowieckiePowiat Płoński1420 0216 U Płońsk - Wycinki - Sochocin - Smardzewo - Stare Koziminy - Poświętne - Płońsk 60
MazowieckiePowiat Płoński1420 0218 U Płońsk - Strachowo - Bolęcin - Królewo - Joniec - Soboklęszcz - Strubiny - Płońsk 199
MazowieckiePowiat Płoński1420 0219 U Płońsk - Szczytniki - Stara Wrona - Załuski - Naborowo - Krysk - Radzymin - Brody - Płońsk 212
MazowieckiePowiat Płoński1420 0220 U Płońsk - Szczytniki - Załuski - Zdunowo - Karnkowo 164
MazowieckiePowiat Płoński1420 0222 U Płońsk - Strachowo - Bolęcin - Nowe Miasto 200
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Jabłonna L. - Wieska - Wieś - Tończa45
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Skrzeszew - Frankopol24
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Skibniew - Kosów L. - Żochy36
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Sterdyń - Ceranów - Przewóz Nurski35
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Skibniew - Kosów L. - Wólka Okrąglik - Bojary49
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Czerwonka - Węże - Rozbity Kamień - Księżopole - Budki27
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Rogów - Skrzeszew - Rudniki40
MazowieckiePowiat SokołowskiSokołów P. - Bielany - Kowiesy13
MazowieckiePowiat ŻyrardowskiAdamów - Krze - Radziejowice - Żyrardów45
MazowieckiePowiat ŻyrardowskiŻyrardów - Popielarnia20
OpolskieGmina ChrząstowiceDaniec - Dąbrowice - Dębie - Falmirowice - Opole - Falmirowice - Dębie - Dąbrowice - Daniec40
OpolskieGmina ChrząstowiceNiwki - Dębska Kuźnia - Chrząstowice - Suchy Bór - Lędziny - Opole - Lędziny - Suchy Bór - Chrząstowice - Dębska Kuźnia - Niwki64
OpolskieGmina DobrodzieńDobrodzień - Grodziec - Dobrodzień 31
OpolskieGmina DobrodzieńDobrodzień - Klekota - Kocury - Szemrowice - Dobrodzień 31
OpolskieGmina DobrodzieńDobrodzień - Zwóz - Dobrodzień 14
OpolskieGmina DobrodzieńDobrodzień - Liszczok - Dobrodzień 13
OpolskieGmina DobrodzieńDobrodzień - Myślina - Dobrodzień25
OpolskieGmina DobrodzieńDobrodzień - Olesno - Dobrodzień53
OpolskieGmina DobrodzieńDobrodzień - Olesno - Dobrodzień 54
OpolskieGmina DobrodzieńDobrodzień - Grodziec - Dobrodzień 37
OpolskieGmina GłuchołazyGłuchołazy D.A. - Głuchołazy ul. Kraszewskiego - Głuchołazy - Kol.Jagielońska - Głuchołazy ul. Świdnicka - Gierałcice - granica - Gierałcice - Kościół - Gierałcice - szkoła - Gierałcice - zakład - Gierałcice DK - Biskupów - tartak - Biskupów - skrzyżowanie - Łączki - Markowice - skrzyżowanie - Łączki - Markowice - Biskupów - wieś - Burgrabice - poczta - Burgrabice - góra - Sławniowice - skrzyżowanie - Sławniowice - granica44
OpolskieGmina GłuchołazyGłuchołazy D.A. - Głuchołazy ul. Kościuszki - Bodzanów - wieś - Bodzanów - Osiedle - Bodzanów - Rudawa - Wilamowice Nyskie - Bodzanów - Rudawa - Nowy Świętów - Nowy Świętów - bloki - Sucha Kamienica - Polski Świętów38
OpolskieGmina GłuchołazyGłuchołazy D.A. - Głuchołazy - Osiedle Pionierów - Charbielin - skrzyżowanie - Charbielin - Kościół - Nowy Las - góra - Nowy Las - p.szkolny - Nowy Las - poczta - Nowy Las - dół - Stary Las - Kościół - Nowy Świętów28
OpolskieGmina GłuchołazyGłuchołazy D.A. - Głuchołazy ul. Powstańców Śląskich - Konradów - granica - Podlesie I - Podlesie II - Podlesie III - Konradów - skrzyżowanie - Konradów - Starowice - Jarnołtówek - rondo - Jarnołtówek - sanatorium - Pokrzywna - Cicha Dolina - Pokrzywna - skrzyżowanie - Pokrzywna - Hotel Gorzelany - Konradów - sklep - Konradów - garaże - Konradów - granica - Konradów - most - Głuchołazy ul. Kaszubska ZS43
OpolskieGmina GogolinKrapkowice - Kamień Śląski DK przez Gogolin Centrum Przesiadkowe26
OpolskieGmina GogolinZdzieszowice - Krapkowice przez Żyrowa - Jasiona Gogolin24
OpolskieGmina GrodkówGrodków - Jeszkotle 19
OpolskieGmina GrodkówGrodków - Grodków przez Wierzbnik 23
OpolskieGmina GrodkówGrodków - Jaszów 24
OpolskieGmina GrodkówGrodków - Grodków przez Osiek Grodkowski26
OpolskieGmina KamiennikKamiennik - Kamiennik przez Szklary 14
OpolskieGmina KamiennikKamiennik - Kamiennik przez Karłowice Wielkie 13
OpolskieGmina KamiennikKamiennik - Kamiennik przez Lipniki14
OpolskieGmina Kluczbork Gotartów Ogrodnictwo - Ligota Dolna przez Kluczbork Famak - Krasków10
OpolskieGmina KorfantówKorfantów ul. 3 Maja/ZSP - Korfantów ul. Mickiewicza/GIM przez Pleśnicę 57
OpolskieGmina KorfantówKorfantów ul. 3 Maja/ZSP - Korfantów ul. Mickiewicza/GIM przez Piechocice 45
OpolskieGmina KorfantówKorfantów ul. Mickiewicza/GIM - Korfantów ul. Mickiewicza/GIM przez Rynarcice 37
OpolskieGmina KorfantówKorfantów ul. 3 Maja/ZSP - Korfantów ul. Mickiewicza/GIM przez Gryżów50
OpolskieGmina KorfantówKorfantów ul. Mickiewicza/GIM - Korfantów ul. Mickiewicza/GIM przez Borek II 43
OpolskieGmina KorfantówŚcinawa Mała ul. Klasztorna - Ścinawa Mała ul. Klasztorna przez Gryzów48
OpolskieGmina KrapkowiceOtmęt ŚZPS - Krapkowice ul. Opolska - Krapkowice Sady - Krapkowice Plywalnia - Steblów.15
OpolskieGmina LubrzaDobrodzień - Lubrza przez Słoków35
OpolskieGmina OzimekOzimek - Sczedrzyk - Ozimek 42
OpolskieGmina OzimekOzimek - Biestrzennik - Dylaki - Ozimek 33
OpolskieGmina OzimekOzimek - Grodziec - Chobie - Minchus14
OpolskieGmina OzimekOzimek - Krasiejów - Krzyżowa Dolina - Nowa Schodnia - Ozimek 18
OpolskieGmina OzimekOzimek - Nowa Schodnia - Krzyżowa Dolina - Krasiejów - Ozimek 18
OpolskieGmina OzimekOzimek - Antoniów - Dylaki - Biestrzenni - Jedlice - Szczedrzyk - Pustków - Schodnia - Ozimek 25
OpolskieGmina OzimekOzimek - Schodnia - Pustków - Szczedrzyk - Jedlice - Biestrzennik - Dylaki - Antoniów - Ozimek25
OpolskieGmina PakosławicePakosłaiwce/Gimnazjum - Pakosławice/Gimnazjum przez Reńską Wieś 51
OpolskieGmina PakosławicePakosłaiwce/Gimnazjum - Pakosławice/Gimnazjum przez Reńską Wieś42
OpolskieGmina PakosławicePakosłaiwce/Gimnazjum - Pakosławice/Gimnazjum przez Reńską Wieś51
OpolskieGmina SkoroszyceBrzeziny II - Skoroszyce ul. B.Broni /ZS przez Sidzinę 29
OpolskieGmina SkoroszyceSkoroszyce ul. B.Broni/ZS - Skoroszyce ul. B.Broni/ZS przez Mroczkową I27
OpolskieGmina SkoroszyceChróścina /PKP - Skoroszyce ul. Powstańców Śl. przez Czarnolas IV32
OpolskieGmina ŚwierczówGrodziec - Świerczów18
OpolskieGmina WalceWalce - Walce przez Kromołów - Brożec - Grocholub - Rozkochów - Ćwierce - Zabierzów - Posiłek - Dobieszowice11
OpolskieGmina WalceRozkochów - Brożec przez Rozkochów - Ćwierce - Zabierzów - Posiłek - Kromołów - Brożec 9
OpolskieGmina WalceDobieszowice - Rozkochów przez Walce - Walce - Krzewiaki - Stradunia - Grocholub - Grocholub - Swornica - Brożec - Kromołow - Czerniów - Ćwiercie11
OpolskieGmina ZdzieszowiceZdzieszowice - Krępna 7
OpolskieGmina ZdzieszowiceJanuszkowice - Zdzieszowice 10
OpolskieGmina ZdzieszowiceZdzieszowice - Krępna 7
OpolskieGmina ZdzieszowiceZdzieszowice - Krępna przez Żyrowa11
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Kotlarnia przez Stare Koźle 35
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Kotlarnia prez Bierawę - Starą Kuźnię 41
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Solarnia przez Bierawę - Dziergowice 28
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Przewóz przez Cisek - Łany - Podlesie 31
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Łany przez Cisek - Przewóz - Podlesie 31
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Przewóz przez Cisek - Nieznaszyn 22
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Wronin przez Cisek - Zakrzów - Jaborowice - Polską Cerekiew 44
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Kędzędzierzyn - Koźle przez Przedborowice - Naczysławki 30
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Wronin przez Naczysławki - Ostrożnicę - Polską Cerekiew 33
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Grudynia Mała przez Naczysławki - Pawłowiczki - Radoszowy 44
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Maciowakrze przez Pawłowiczki - Radoszowy 32
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Grudynia Mała przez Pawłowiczki - Milice 33
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Naczęsławice przez Gosięcin - Trawniki 28
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Borzysławice przez Gosięcin 27
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Mechnica przez Reńską Wieś - Pokrzywnicę - Komorno 26
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Mechnica przez Pokrzywnicę - Komorno 33
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Solarnia przez Grabówkę - Bierawę 31
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Solarnia przez Brzeźce - Bierawę 31
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Kędzędzierzyn - Koźle przez Brzeźce - Grabówkę - Bierawę 334
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Cisek przez Landzmierz - Roszowicki Las 29
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiGościęcin - Urbanowice przez Łężce Wygoda8
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Kędzędzierzyn - Koźle przez Długomiłowice - Łężce 29
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKędzędzierzyn - Koźle - Kędzędzierzyn - Koźle przez Sukowice 40
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiStare Koźle - Stara Kuźnia przez Bierawę - Solarnię - Bierawę - Korzonek 55
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiKobylice Drukarnia - Podlesie przez Landziemierz 29
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiŁany - Łany przez Przewóz - Łany - Podlesie 58
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiMaciowakrze - Grudynia Wielkaprzez Radoszowy - Pawałowiczki - Milice 47
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiBorzysławice - Mierzęcin przez Gosięcin 31
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiPolska Cerekiew - Łaniec przez Zakrzów - Polską Cerekiew - Wronin 44
OpolskiePowiat Kędzierzyńsko-KozielskiŁężce - Poborszów przez Pokrzywnicę21
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Pokrzywna przez Polski Świętów35
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Głuchołazy ul. Jagielońska przez Stary Las II - Kościół 35
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Głuchołazy P.DW przez Gierłacice III - Kościól 51
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Szklary I/ Pętla przez Kamiennik 34
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Goworowice przez Kamiennik 28
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Zwierzynec przez Kałków39
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Kozielno II przez Otmuchów ul. Mickiewicza P.D.W 36
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Lubiatów II/ Kościół przez Otmuchów ul. Mickiewicza P.DW 32
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Gościce III przez Otmuchów ul. Mickiewicza P.DW 38
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Dziewiętlice przez Otmuchów ul. Mickiewicza P.DW 63
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Nysa D.A przez Prusinowice/Straż 40
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Nysa D.A przez Frączków - Biechów/Tartak - 41
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Czarnolas IV przez Skoroszyce 30
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Chróścina/Szkoła przez Skoroszyce - 38
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Nysa D.A przez Lasocice 52
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Bielice Skrzyżowanie przez Sidzinę 25
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - - Piechocice przez Korfantów P.DW 33
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A. - Kuźnica Ligocka przez Jasienicę Dolną 52
OpolskiePowiat NyskiNysa D.A - Puszyna przez Węża Wieś51
OpolskiePowiat PrudnickiGórka Prudnicka - Prudnik przez Baiałą 37
OpolskiePowiat PrudnickiPrudnik - Prudnik przez Trzebinię - Czyżowice 82
OpolskiePowiat PrudnickiGłogówek - Prudnik przez Wierzch - Krzyżkowice 137
OpolskiePowiat PrudnickiPrudnik - Prudnik przez Trzebinię - Dytmarów 105
OpolskiePowiat PrudnickiGłogówek - Prudnik przez Gostomię 77
OpolskiePowiat PrudnickiPrudnik - Prudnik przez Śmicz 34
OpolskiePowiat PrudnickiGłogówek - Głogówek przez Solec - Zawadę 43
OpolskiePowiat PrudnickiGłogówek - Głogówek przez Kierpień - Mionów - Solec - Zawadę45
OpolskiePowiat PrudnickiGłogówek - Prudnik przez Wierzch 78
OpolskiePowiat PrudnickiPrudnik - Prudnik przez Biała - Preżynkę 72
OpolskiePowiat PrudnickiGórka Prudnicka - Prudnik przez Białą - Lubrzę 140
OpolskiePowiat PrudnickiGłogówek - Prudnik przez Racławice Śl. - Krzyżkowice 60
OpolskiePowiat PrudnickiGłuchołazy - Kędzierzyn - Koźle przez Racłaiwce Śl. 367
OpolskiePowiat PrudnickiKorfantów - Prudnik przez Rzymkowice - Grabinę - Śmicz 68
OpolskiePowiat PrudnickiPrudnik - Prudnik przez Gryżow 72
OpolskiePowiat PrudnickiGłogówek - Głogówek przez Klisino 124
OpolskiePowiat PrudnickiGłogówek - Kędzierzyn - Koźle przez Wróblin - Biedrzychowice111
OpolskiePowiat PrudnickiPrudnik - Głuchołazy przez Skowronków 18
OpolskiePowiat PrudnickiNysa - Prudnik przez Rudziczkę 60
OpolskiePowiat PrudnickiPrudnik - Krapkowice przez Moszną81
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie D.A - Kielcza przez Szczepanek - Jemielnica - Gąsiorowice - Zawadzkie 41
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie D.A - Leśnica przez Strzelce Osiedle - Kalinów - Górę Św. Anny 20
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie D.A - Krapkowice przez Szymiszów - Niwki - Gogolin 35
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie D.A. - Kędzierzyn - Koźle D.A przez Kalinów - Górę św. Anny - Cisową 41
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie D.A - Strzelce Op. D.A przez Dziewkowice - Rożniatów - Rozmierkę 31
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie D.A. - Zimna W. Europejska V 13
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie D.A - Kędzierzyn - Koźle D.A. przez Sławęcice - Niezdrowice - Ujazd - Jaryszów 45
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie D.A - Kędzierzyn - Koźle D.A przez Klucz - Zalesie Śl. - Leśnicę - Zdzieszowice - Januszkowice 41
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieLeśnica - Leśnica przez Zdzieszowice - Januszkowice - Cisową - Zalesie 33
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie D.A - Toszek przez Dziewkowice - Centawę - Płużnicę 19
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieZawadzkie - Kielcza przez Żędowice 12
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie - Zdzieszowice przez Dolną - Górę Św. Anny 33
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie - Kędzierzyn - Koźle przez Zalesie Śląskie - Leśnicę 39
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie - Ujazd przez Jaryszów 18
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie - Ujzad przez Zimną Wódkę 19
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie - Leśnica przez Zalesie 25
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie - Opole przez Izbicko 39
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie - Krapkowice przez Górę św. Anny - Obrowiec40
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie - Leśnica przez Dolną - Górę św. Anny 28
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie - Izbicko przez Szymiszów - Poznowice 27
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie - Poznowice przez Grodzisko - Krośnicę 36
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie - Kolonowskie przez Jędrynie - Spórok 33
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie - Zawadzkie przez Gąsiorowice - Łaziska - Barut 20
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieBorycz - Izbicko przez Krośnicę 12
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieZawadzkie - Krupski Młyn przez Żędowce - Kielczę 19
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie - Ligota Górna 19
OpolskieZwiązek Powiatowo-Gminny "Jedź z nami" - Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie - Kadłub przez Jędrynie - Osiek15
PodkarpackieGMINA BARANÓW SANDOMIERSKIKaczki - Ślęzaki przez Marki 9
PodkarpackieGMINA BARANÓW SANDOMIERSKIBaranów Sandomierski - Skopanie Osiedle przez Skopanie Górka 7
PodkarpackieGMINA BARANÓW SANDOMIERSKISiedleszczany - Baranów Sandomierski przez Suchorzów i Skopanie 8
PodkarpackieGMINA BARANÓW SANDOMIERSKIBaranów Sandomierski - Baranów Sandomierski przez Dymitrów Duży i Dymitrów Mały8
PodkarpackieGMINA WIŚNIOWAWiśniowa - Pstrągówka - Jaszczurowa - Wiśniowa 31
PodkarpackieGMINA WIŚNIOWAKożuchów - Markuszowa - Oparówka - Jazowa - Wiśniowa 24
PodkarpackieGMINA WIŚNIOWAPstrągówka - Wiśniowa - Szufnarowa - Tułkowice -Wiśniowa 30
PodkarpackieGMINA WIŚNIOWAWiśniowa - Niewodna - Różanka - Szufnarowa - Wiśniowa 27
PodkarpackieGMINA STUBNOKalników Sklep - Starzawa przez Hruszowice20
PodkarpackieGMINA NOWA DĘBANowa Dęba - Buda Stalowska - Nowa Dęba27
Podkarpackie POWIAT SANOCKI Sanok - Odrzechowa przez Pastwiska83
PodkarpackiePOWIAT KROŚNIEŃSKIOdrzykoń - Jedlicze 26
PodkarpackiePOWIAT KROŚNIEŃSKIDukla - Jaśliska18
PodkarpackieGMINA DUKLADukla - Olchowiec - Dukla31
PodkarpackieGMINA DUKLADukla - Łęki Dukielskie Pałacówka - Dukla25
PodkarpackieGMINA ORŁYKaszyce - Wacławice - Hnatkowice - Drohojów - Orły - Dunkowiczki/Duńkowiczki - Orły - Hnatkowice - Wacławice - Kaszyce 50
PodkarpackieGMINA ORŁYNiziny - Walawa - Małkowice - Duńkowiczki/ Duńkowiczki - Małkowice - Walawa - Niziny20
PodkarpackieGMINA ORŁYDuńkowiczki - Małkowice - Niziny - Zadąbrowie - Orły - Duńkowiczki/Duńkowiczki - Orły - Zadąbrowie - Niziny - Małkowice - Duńkowiczki 46
PodkarpackieGMINA ORŁYCiemięrzowice - Niziny przez Orły, Małkowice, Walawę 20
PodkarpackieGMINA DYNÓWWyręby - Ulanica - Bachórz - Laskówka / Laskówka - Bachórz - Ulanica - Wyręby22
PodkarpackieGMINA DYNÓWŁubno Góra - Nozdrzec Rzeki 10
PodkarpackieGMINA DYNÓWPawłokoma - Dylągowa 12
PodkarpackieGMINA DYNÓWDąbrówka Starzeńska - Bachórz 10
PodkarpackieGMINA KIEJSCE PIASTOWEGłowienka - Zalesie19
PodkarpackiePOWIAT BRZOZOWSKI Wesoła Ujazdy - Nozdrzec - Izdebki - Brzozów - Izdebki - Nozdrzec - Wesoła Ujazdy111
PodkarpackiePOWIAT BRZOZOWSKI Nozdrzec - Krzywe - Niebocko - Brzozów - Niebocko - Krzywe - Nozdrzec 74
PodkarpackiePOWIAT BRZOZOWSKI Końskie - Wydrna - Grabówka - Brzozów - Grabówka - Wydrna - Końskie105
PodkarpackieGMINA KRZYWCZABachów Krążki - Skopów - Reczpol 20
PodkarpackieGMINA KRZYWCZAŚrednia Reczpol pod Dębem19
PodkarpackieGMINA FRYSZTAKFrysztak - Huta Gogołowska - Stępina (Chytrówka) - Frysztak35
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Tarnowiec - Wrocanka - Potakówka20
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Ujazd - Brzyska Liwocz 16
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Gamrat/Kowalowy Kołaczyce - Bieździadka - Sieklówka Dolna/Sowina27
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Gamrat/Kowalowy - Kołaczyce - Błażkowa 18
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Dębowiec (Cieklin/Wola Cieklińska) Folusz/Dobrynia/(Zawadka) Osiek (Pielgrzymka) Mrukowa35
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Zarzecze (Osiek Jasielski/Nienaszów) - Nowy Żmigród - (Brzezowa)Katy/Łysa Góra - Jaworze - Krempna - Świątkowa/Grab/Polany109
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Trzcinica - Skołyszyn - Siepietnica - Święcany 21
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Trzcinica - Skołyszyn - Harklowa/Jabłonica 22
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Bierówka - Niepla 18
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Gorajowice 6
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Kowalowy 17
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Umieszcz - Brzezówka - Glinik Polski - Łajsce - Łaski - Nowy Glinik14
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Niegłowice - Dębowiec - Łazy Dębowieckie - Wola Dębowiecka - Załęże - Osobnica - Radość - Pagórek - Dzielec Cieklin 23
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Łaski - Żółków - Jasło 13
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Trzcinica - Opacie - Jasło 16
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Lipnica - Brzyska - Błażkowa 27
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Osobnica Górna - Pagórek 17
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Łajsce - Łubno Opace - Łubienko19
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Wróblowa - Brzyska - Błażkowa 30
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Skołyszyn - Lisów - Święcany/ Jabłonica 26
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Opacie - Bączal - Lipnica Górna - Jabłonica17
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Świerchowa - Osiek Jas - Mrukowa - Brzezowa27
PodkarpackiePOWIAT JASIELSKI Jasło - Dębowiec - Zawadka Os. - Pielgrzymka - Mrukowa - Brzezowa31
PodkarpackieGMINA KOLBUSZOWAKosowy - Hucina - Niwiska - Trześń - Hucisko - Zapole - Nowa Wieś - Kolbuszowa - Werynia 61
PodkarpackieGMINA KOLBUSZOWADomatków - Leszcze - Huta Przedborska - Przedbórz - Bukowiec - Kolbuszowa - Bukowiec - Domatków32
PodkarpackieGMINA KOLBUSZOWAKolbuszowa - Widełka Mała 17
PodkarpackieGMINA KOLBUSZOWAWilcza Wola - Spie - Kopcie - Lipnica - Dzikowiec - Werynia - Kolbuszowa 36
PodkarpackieGMINA PRZECŁAWŁączki Brzeskie - Przecław przez Podole22
PodkarpackieGMINA PRZECŁAWPrzecław - Dobrynin przez Tuszymę 25
PodkarpackieGMINA PRZECŁAWPrzecław - Zaborcze22
PodkarpackieGMINA KORCZYNAKorczyna - Kombornia - Wola Komborska15
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław Zajezdnia -Wiązownica - Cetula - Surmaczówka 37
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław Zajezdnia - Czerwona Wola - Sieniawa - Czerce - Dobra44
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Kruchel Pełkiński - Pełkinie 11
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław Zajezdnia - Czerwona Wola - Cieplice - Dobcza - Majdan Sieniawski -Nowiny57
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Pełkinie - Gorzyce - Tryńcza - Głogowiec 29
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław Zajezdnia - Pełkinie - Ubieszyn - Tryńcza - Głogowiec 32
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław Zajezdnia - Roźwienica - Bystrowice - Więckowice15
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Munina - Radymno - Zabłotce 21
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Wiązownica - Sieniawa - Cieplice - Dobcza - Pawłowa 55
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Wiązownica - Sieniawa - Dobra 32
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Koniaczów - Makowisko -Surmaczówka 22
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Wiązownica - Sieniawa - Majdan Sieniawski 46
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Roźwienica - Wola Roźwienicka - Cząstkowice - Rączyna skrz24
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Pełkinie - Ujezna - Mirocin - Przeworsk PKP 21
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Roźwienica - Pruchnik - Rączyna30
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Roźwienica - Rudołowice13
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Roźwienica -Hawłowice - Rzeplin - Pruchnik - Jarosław 54
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Munina - Morawsko11
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Roźwienica - Więckowice - Pruchnik 29
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Roźwienica - Czudowice - Rzeplin - Rączyna 28
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Roźwienica - Cząstkowice - Rączyna32
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Rudołowice - Wola Roźwienicka - Pełnatycze - Rączyna32
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Przeworsk - Kańczuga - Siedleczka - Hucisko Jawornickie - Jawornik Polski59
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Wola Roźwienicka - Pełnatycze - Przeworsk 32
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Cieszacin Wielki - Zarzecze - Maćkówka - Przeworsk 26
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Chłopice -Dobkowice - Lubeja - Boratyn 10
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Jankowice - Boratyn - Rokietnica - Rokietnica Wola23
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Tapin - Rokietnica - Rokietnica Wola 24
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Jankowice -Tapin - Rokietnica - Rokietnica Wola26
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Chłopice - Boratyn - Rokietnica - Rokietnica Wola 20
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Boratyn - Jankowice - Jarosław 19
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Wysocko - Charytany - Tuchla42
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Roźwienica - Hawłowice - Rzeplin - Rączyna30
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Przeworsk - Tryńcza - Głogowiec 34
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Rudołowice - Hawłowice - Pruchnik - Jodłówka - Świebodna - Jarosław61
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Zarzecze - Cząstkowice - Czudowice - Rozbórz Długi 23
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Grzęska - Gniewczyna - Grzeska - Przeworsk 32
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Urzejowice - Bóbrka Kańczucka 13
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Urzejowice - Wolica - Gać18
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Kańczuga - Łopuszka Wielka - Rączyna28
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Urzejowice - Kańczuga - Hucisko Jawornickie - Jawornik Polski30
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Urzejowice - Sietesz - Urzejowice - Przeworsk43
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Zarzecze - Pełnatycze - Siennów Gaj 17
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Urzejowice - Siedleczka - Sietesz - Kańczuga - Przeworsk39
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Dębów - Nowosielce12
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Maćkówka Żurawiczki - Bóbrka Kańczucka 13
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Gniewczyna - Sieniawa - Majdan Sieniawski - Sieniawa - Przeworsk81
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Urzejowice - Kańczuga - Łopuszka Wielka - Wola Rzeplińska29
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Urzejowice - Kańczuga - Rączyna22
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Przeworsk - Chałupki - Wola Buchowska - Gorzyce24
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Makowisko - Oleszyce - Lubaczów 42
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Makowisko - Oleszyce - Lubaczów - Narol - Lipsko75
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Lisie Jamy - Krowica Sama - Cetynia - Budomierz - Lisie Jamy - Lubaczów42
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Stary Lubliniec - Cieszanów - Lubaczów - Oleszyce - Zalesie39
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów- Oleszyce - Stary Dzików - Moszczanica - Cewków 46
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Cieszanów - Łówcza - Narol - Huta Złomy - Łówcza 46
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Oleszyce - Zalesie - Sucha Wola - Nowa Grobla27
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Dachnów - Cieszanów - Ułazów26
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Horyniec Zdrój - Radruż - Wola Horyniecka - Prusie - Monasterz47
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Dachnów - Cieszanów - Chotylub - Horyniec Zdrój 34
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Oleszyce - Nowa Grobla 21
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Futory - Oleszyce - Stare Sioło23
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Młodów - Borowa Góra 9
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Opaka - Szczutków - Wielkie Oczy - Żmijowiska - Potok Jaworowski36
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Młodów - Lubaczów - Szczutków - Bihale - Wielkie Oczy 30
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Basznia - Huta Kryształowa - Horyniec Zdrój 40
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Oleszyce - Lubaczów - Antoniki - Basznia Górna 24
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Oleszyce - Nowy Dzików - Cewków - Moszczanica45
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Cieszanów - Nowe Sioło - Chotylub 28
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Załuże - Tymce - Basznia Dolna 21
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Krowica Lasowa - Majdan Lipowiecki - Łukawiec 18
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Zapałów -Lubaczów - Basznia Dolna - Horyniec Zdrój 65
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Bobrówka - Laszki -Tuchla31
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Koniaczów - Makowisko - Wietlin Osada 13
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Cieszanów - Ruda Różaniecka - Narol 44
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Majdan Lipowiecki - Łukawiec - Bihale14
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Futory - Oleszyce -Futory 6
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Oleszyce - Nowa Grobla - Sucha Wola - Zabiała - Borchów11
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Zalesie - Sucha Wola - Oleszyce 5
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Stare Sioło - Borchów 7
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Horyniec Zdrój - Brusno - Wólka Horyniecka - Radruż 6
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Horyniec Zdrój - Monasterz 13
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Horyniec Zdrój - Dąbrowa10
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Zgoda - Łazy -Laszki 12
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Horyniec Zdrój - Niwki Horynieckie10
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Dziewięcierz,wieś -Werchrata -Prusie - Monasterz - Werchrata13
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Tuchla - Czerniawka - Miękisz Nowy - Laszki -Bukowina23
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Charytany -Miękisz Stary - Laszki -Bobrówka - Wietlin 14
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Laszki -Bobrówka - Wietlin 13
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Łukawiec -Krowica Lasowa -Lisie Jamy - Młodów (szkoła) 21
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Borowa Góra - Młodów(szkoła) -Lubaczów 8
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Załuże - Tymce - Basznia Dolna 20
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Antoniki -Pilipy - Basznia Dolna 11
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Lisie Jamy(szkoła) - Wólka Krowicka - Lubaczów40
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Lubaczów - Młodów - Basznia Dolna - Huta Kryształowa19
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Młodów - Lubaczów -Hurcze - Szczutków 19
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław - Radymno - Laszki - Bukowina32
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Sośnica Brzeg-Radymno-Jarosław 34
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław Huta - Maleniska - Cieszacin - Siennów 22
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław Huta - Pawłosiów - Jankowice14
PodkarpackiePOWIAT JAROSŁAWSKI Jarosław Huta - Tywonia - Ożańsk15
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Zdziechowice Pierwsze przez: Lipa, Zaklików, Irena55
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Karkówka przez: Lipa, Zaklików47
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Zdziechowice Pierwsze przez: Lipa, Łysaków, Antoniówka 49
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Chwałowice przez: Witkowice 54
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Chwałowice przez: Dąbrówka Pniowska, Witkowice 48
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Chwałowice przez: Orzechów37
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Chwałowice przez: Antoniów, Witkowice 52
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Ruda przez: Burdze14
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Bojanów przez: Przyszów, Laski 35
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Laski przez: Przyszów, Stany28
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Stary Nart przez: Burdze, Laski 40
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Cholewiana Góra - Stalowa Wola przez: Stary Nart, Gwoździec47
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Stary Nart przez: Burdze47
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Bojanów przez: Przyszów, Korabina, Cisów Las 47
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Cholewiana Góra przez: Nisko, Gwoździec48
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Cholewiana Góra - Stalowa Wola przez: Gwoździec, Maziarnia, Nisko 52
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Cholewiana Góra przez: Nisko, Przyszów, Maziarnia58
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Pogorzałka - Stalowa Wola przez: Cholewiana Góra, Gwoździec, Laski, Przyszów, Nisko51
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Bojanów - Stalowa Wola przez: Laski, Kołodzieje, Nisko 36
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Jata przez: Kończyce 37
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Zaborczyny przez: Nisko, Kończyce 49
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Jata przez: Kończyce, Pogorzałka42
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Gwoździec - Stalowa Wola przez: Cholewiana Góra, Jeżowe, Nisko41
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Krzywdy przez: Kończyce59
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Gwoździec przez: Nisko, Kończyce, Cholewiana Góra 46
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Cisów Las - Stalowa Wola przez: Pogorzałka, Nowosielec, Nisko 52
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Zaborczyny przez: Kończyce, Pogorzałka70
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Zaborczyny przez: Kończyce, Jata49
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Jeżowe - Gwoździec przez: Zalesie, Cholewiana Góra34
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Cholewiana Góra przez: Przyszów, Jata68
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Hucisko przez: Nowa Wieś, Przędzel 41
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Derylaki przez: Nowa Wieś, Rudnik nad Sanem, Kamionka Dolna74
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Wólka przez: Zarzecze, Bukowina71
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Krzeszów Górny przez Nowa Wieś, Przędzel, Ulanów44
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Krzeszów Górny - Stalowa Wola przez: Rudnik nad Sanem, Nowa Wieś47
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Podolszynka Plebańska przez: Wólka Tanewska, Bukowina49
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Koziarnia przez: Wólka Tanewska 42
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Krzeszów Górny - Stalowa Wola przez: Bukowina, Przędzel, Nowa Wieś 48
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Krzeszów Górny przez: Nowa Wieś, Przędzel, Rudnik nad Sanem 45
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Łazów przez: Racławice, Nowa Wieś, Przędzel, Krzeszów45
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Łazów przez: Nowa Wieś, Przędzel, Krzeszów54
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Derylaki przez: Zarzecze, Bukowina58
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Kopki przez: Wolina, Nowa Wieś, Przędzel38
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Koziarnia - Stalowa Wola przez: Rudnik nad Sanem, Przędzel, Nowa Wieś 32
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Łazory przez: Zarzecze, Ulanów65
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Sieraków - Stalowa Wola przez: Ulanów, Zarzecze49
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Jarocin przez: Ulanów, Borki 51
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Dąbrowica - Stalowa Wola przez: Huta Deręgowska, Nisko42
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Dąbrowica przez: Nowa Wieś, Przędzel, Ulanów, Borki41
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Dąbrowica przez: Nowa Wieś, Przędzel 39
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Maziarnia przez: Dąbrowica, Gózd I 60
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Majdan Dąbrówczański przez: Nisko, Jarocin, Borki38
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Huta Podgórna przez: Mostki, Maziarnia68
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Mostki - Stalowa Wola przez: Nisko 42
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Szwedy przez: Huta Deręgowska, Jarocin 42
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Mostki przez: Nisko, Domostawa, Szyperki 45
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Maziarnia przez: Nisko, Jarocin 44
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Szwedy przez: Nisko, Szyperki44
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Mostki przez: Nisko, Huta Deręgowska, Domostawa, Maziarnia71
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Mostki przez: Nisko, Huta Deręgowska, Maziarnia53
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Mostki przez: Nisko, Szyperki, Jarocin, Maziarnia79
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Antoniów przez: Orzechów, Dąbrówka, Pniów 46
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Zarzecze przez: Wólka Tanewska, Huta Deręgowska37
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Stany przez: Burdze, Ruda, Przyszów, Stany, Maziarnia38
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Bojanów przez: Stany, Pietropole, Laski, Gwoździec58
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Krzeszów - Dąbrówka przez: Bukowina, Glinianka, Ulanów33
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Borki - Huta Krzeszowska przez: Kurzyna Mała, Golce18
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Ulanów - Zarzecze przez: Wólka Tanewska, Huta Deręgowska14
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Radomyśl n/Sanem - Zaklików przez: Chwałowice, Łysaków, Dąbrowa, Antoniówka47
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Jarocin - Huta Krzeszowska przez: Gózd, Huta Stara, Huta Nowa, Huta Podgórna 61
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Ulanów - Harasiuki przez: Łazory, Rogóźnia 83
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Krzeszów - Hucisko przez: Kamionka Kolonia, Ryczki, Krzeszów Górny 33
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Domostawa przez: Nisko, Katy, Szwedy36
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Gwoździec - Jeżowe przez: Jata, Zalesie 20
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Jeżowe - Stary Nart przez: Cholewiana Góra, Gwoździec15
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Krzaki przez: Jastkowice, Piskorowy Staw 25
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Stalowa Wola - Zarzecze Przez: Krzaki, Słomiana39
PodkarpackiePOWIAT STALOWOWOLSKI Cholewiana Góra - Stalowa Wola przez: Stary Nart, Gwoździec47
PodkarpackieGMINA WOJASZÓWKARzepnik - Odrzykoń16
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Wola Dalsza - Dębina - Białobrzegi (prawe) 18
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Dębina - Białobrzegi - Korniaktów Pd. - Budy Łańcuckie (prawe)22
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Dębina - Białobrzegi (prawe) Białobrzegi (lewe) - Korniaktów Pn. - Budy Łańcuckie (lewe)26
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Żołynia - Brzóza Stadnicka - Wydrze 31
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Smolarzyny - Białobrzegi - Żołynia25
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Węgliska - Zalesie - Medynia Głogowska31
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Dąbrówki - Rakszawa (Rąbane) - Rakszawa (Mościny)24
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Rakszawa - Wydrze - Brzóza Stadnicka 30
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Krzemienica - Zalesie - Medynia Głogowska29
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Łańcut Kąty - Wola Mała - Czarna (Kołki) 21
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Krzemienica9
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Kraczkowa - Cierpisz24
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Wysoka - Sonina - Łańcut15
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Kraczkowa - Łańcut 24
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Kosina - Rogóżno 20
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Kosina - Łańcut - Wysoka17
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Handzlówka16
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Albigowa, Honie16
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Tarnawka - Husów - Łańcut26
PodkarpackiePOWIAT ŁAŃCUCKI Łańcut - Husów 14
PodkarpackiePOWIAT BIESZCZADZKIUstrzyki Dolne Skrzyżowanie - Równia - Hoszów - Czarna Górna - Czarna Dolna - Michniowiec28
PodkarpackiePOWIAT BIESZCZADZKIUstrzyki Dolne DA - Czarna Górna - Lutowiska - Smolnik - Stuposiany - Ustrzyki - Górne - Wołosate 58
PodkarpackiePOWIAT BIESZCZADZKIUstrzyki Dolne Skrzyżowanie - Jałowe - Hoszów - Czarna Górna - Lutowiska - Stuposiany - Ustrzyki Górne - Wołosate54
PodkarpackiePOWIAT BIESZCZADZKIUstrzyki Dolne Skrzyżowanie - Jałowe - Hoszów - Czarna Górna Lutowiska - Smolnik - Drewnik - Zatwarnica 60
PodkarpackiePOWIAT BIESZCZADZKIUstrzyki Dolne Skrzyżowanie - Hoszów - Czarna Górna - Polana/Lutowiska - Ustrzyki Dolne48
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A.- Bratkowice Las przez Rudą Wielką 22
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A.- Bratkowice Las przez Świlczę 23
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A- Bratkowice Las przez Mrowlę21
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Kamień, Centrum przez Sokołów Małopolski47
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Sokołów Mał., Rynek przez Trzeboś34
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Sokołów Małopolski, Rynek przez Nienadówkę-Trzebuskę 29
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A.- Kamień, Podlesie przez Sokołów Małopolski - Łowisko 51
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A.- Kamień, Podlesie przez Sokołów Małopolski, Łowisko Koniec 51
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Łowisko - Sokołów 14
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Sokołów Młp. - Kamień Lecznica43
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Wólka Niedźwiedzka przez Trzeboś34
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Nieborów, Kościół przez Tyczyn25
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A.- Hyżne, Nowa Wieś, skrz przez Borówki 29
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Grzegorzówka, Kanada pętla przez Dylągówkę32
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Brzezówka - Nieborów Kościół przez Hyżne, Nieborów4
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A.- Dynów, D.A. przez Dylągówkę 41
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Błażowa - Lecka 9
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Dynów, D.A. przez Hartę 42
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Dynów, D.A. przez Błażową, Futomę42
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Lecka, pętla przez Błażową 34
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Kąkolówka, Nawsie przez Błażowę33
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A.- Straszydle, Leśniczówka pętla przez Tyczyn38
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A.- Straszydle, Leśniczówka pętla przez Tyczyn 38
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A.- Boguchwała - Lubenia -Straszydle32
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Wola Zgłobieńska Pętla przez Racławówkę20
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów -D.A. - Wola Zgłobieńska Pętla przez Zgłobień23
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Dąbrowa przez Świlcza 18
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Wola Raniżowska, Kąt przez Poręby Wolskie 35
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Wola Raniżowska, Kąt przez Raniżów33
PodkarpackieZWIĄZEK GMIN PKS W RZESZOWIE Rzeszów D.A. - Posuchy, Kąty przez Korczowiska 41
PodkarpackieGMINA DUBIECKOSielnica - Słonne - Dubiecko - Śliwnica 15
PodkarpackieGMINA DUBIECKOKosztowa - Bachórzec - Dubiecko - Nienadowa - Iskań - Tarnawka - Piątkowa24
PodkarpackieGMINA DUBIECKOHucisko Nienadowskie - Nienadowa - Dubiecko - Drohobyczka18
PodkarpackieGMINA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKISędziszów Młp. - Krzywa - Sędziszów Młp.39
PodkarpackieGMINA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKISędziszów Młp. - Będziemyśl - Sędziszów Młp.33
PodkarpackieGMINA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKISędziszów Młp. - Szkodna - Sędziszów Młp. 32
PodkarpackieGMINA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIRynek - Osiedle Młodych - Osiedla Borek Wielki - Osiedle Wolica Piaskowa - Osiedle Wolica Ługowa - Osiedle Kawęczyn -Rynek 21
PodkarpackieGMINA JODŁOWAJodłowa - Wisowa 11
PodkarpackieGMINA JODŁOWAJodłowa - Dębowa10
PodkarpackieGMINA JODŁOWAJodłowa - Dzwonowa 16
PodkarpackieGMINA FREDROPOLPosada Rybotycka - Rybotycze - Gruszowa - Aksmanice - Fredropol - Kniażyce 22
PodkarpackieGMINA FREDROPOLRybotycze - Makowa - Huwniki - Nowosiółki Dydyńskie - Nowe Sady - Sierakośce - Sólca - Aksmanice - Fredropol23
PodkarpackieGMINA FREDROPOLFredropol - Młodowice - Kupiatycze - Darowice - Kniażyce14
PodkarpackieGMINA JAŚLISKAJaśliska - Szklary - Spalona - Daliowa - Jaśliska14
PodkarpackieGMINA JAŚLISKAJaśliska - Posada Jaśliska - Wola Niżna - Moszczaniec - Jaśliska22
PodkarpackieGMINA IWIERZYCEBędzienica - Bystrzyca Sklep przez Iwierzyce10
PodkarpackieGMINA PILZNOPilzno - Słotowa - Zwiernik Pilzno 28
PodkarpackieGMINA PILZNOPilzno - Gębiczyna - Pilzno 23
PodkarpackieGMINA PILZNOPilzno - Jaworze Dolne -Pilzno 20
PodkarpackieGMINA PILZNOPilzno - Lipiny - Pilzno 11
PodkarpackieGMINA PILZNOPilzno - Machowa - Pilzno 16
PodkarpackieGMINA PILZNOPilzno - Łęki Górne - Pilzno22
PodkarpackiePOWIAT TARNOBRZESKINowa Dęba - Siedleszczany przez Kaczaki, Baranów Sandomierski39
PodkarpackiePOWIAT TARNOBRZESKIWola Baranowska - Nowa Dęba przez Ślęzaki, Kaczki40
PodkarpackieGMINA BIRCZALeszczawka - Korzeniec przez Bircza19
PodkarpackieGMINA BIRCZAHuta Brzuska - Korzeniec przez Brzuska, Jasienica, Bircza 27
PodkarpackieGMINA BIRCZARoztoka - Korzeniec przez Kuźmina, Bircza 23
PodkarpackieGMINA GRĘBÓWNowy Grębów - Stale przez Krawce - Wydrza - Grębów28
PodkarpackieGMINA BRZOSTEKBrzostek - Skurowa - Brzostek 13
PodkarpackieGMINA BRZOSTEKBrzostek - Bukowa - Brzostek18
PodkarpackieGMINA BRZOSTEKBrzostek - Grudna Górna - Brzostek 41
PodkarpackieGMINA GORZYCEWrzawy - Furmany przez Gorzyce25
PodkarpackieGMINA KRASICZYNCisowa - Prałkowce przez Krzeczkową 23
PodkarpackieGMINA KRASICZYNKorytniki - Prałkowce przez Krasiczyn, Tarnawce12
PodkarpackieGMINA MARKOWA Markowa Skrzyżowanie - Husów - Tarnawka23
PodkarpackieGMINA MEDYKALeszno - Hureczko przez Medykę26
PodkarpackieGMINA NIWISKAHucisko - Zapole - Trześń - Niwiska - Hucina - Kosowy - Kosowy Ługnica - Przyłęk - Łuże (pętla)90
PodkarpackieGMINA ŻURAWICAWyszatyce - Batycze przez Żurawicę 19
PodkarpackieGMINA ŻURAWICAKosienice - Żurawica Rozrządowa18
PodkarpackieGMINA ŻURAWICAMaćkowice - Żurawica Gazownia przez Orzechowce 16
PodlaskiePowiat BielskiBielski Podlaski - Parcewo - Spiczki - Orla Krywiatycze124
PodlaskieGmina PuńskSzypliszki - Puńsk - przez Kaletnik - Smolany26
PodlaskieGmina CzyżeHajnówka - Czyże - Hajnówka46
PodlaskieGmina SurażSuraż - Rynki (Suraż - Rynki - Lesznia - Rynki)22
PodlaskieGmina SurażRynki - Suraż (Rynki - Lesznia - Rynki - Suraż)22
PodlaskieGmina SurażSuraż - Kowale9
PodlaskieGmina SurażKowale - Suraż9
PodlaskieGmina SurażSuraż - Suraż (ul. Piłsudskiego)7
PodlaskieGmina SurażSuraż (ul. Zabłudowska) - Suraż7
PodlaskieGmina SurażSuraż - Rynki (Doktorce)15
PodlaskieGmina SurażRynki - Suraż (Doktorce)15
PodlaskieGmina GródekChomontowce - Bobrowniki - Skroblaki - Grzybowce - Waliły Stacja - Gródek44
PodlaskieGmina GródekGródek - Wierobie - Zubki - Świsłoczany - Mostowlany - kolonia Mostowlany - Wiejki - Podozierany - Bielewicze - Mieleszki - kolonia Mieleszki - Gródek60
PodlaskieGmina KolnoJanowo - Niksowizna - Gietki - Janowo kol. - Kolno35
PodlaskieGmina KolnoKolno - Janowo - Niksowizna - Gietki - Janowo kol. - Janowo35
PodlaskieGmina MielnikSiemiatycze - ul. Grodzieńska 693/34 - Szerszenie - Mielnik - ul. Brzeska 1781/1237
PodlaskieGmina MielnikMielnik - Plac Zespołu Szkół - Tokary - Mielnik - ul. Brzeska 1781/1138
PodlaskieGmina MielnikMielnik - ul. Brzeska 1781/12 - Niemirów - Mielnik - Plac Zespołu Szkół30
PodlaskieGmina MielnikMielnik - ul. Brzeska 1781/12 - Szerszenie - Siemiatycze - ul. Grodzieńska 693/3437
PodlaskieGmina MielnikMielnik - ul. Brzeska 1781/12 - Tokary - Mielnik - ul. Plac Zespołu Szkół38
PodlaskieGmina MielnikMielnik - Plac Zespołu Szkół - Niemirów - Mielnik - ul. Brzeska 1781/1130
PodlaskieGmina MielnikMielnik - ul. Brzeska 1781/12 - Moszczona Królewska - Siemiatycze - ul. Grodzieńska 693/3420
PodlaskieGmina MielnikSiemiatycze - ul. Grodzieńska 693/12 - Osłowo - Mielnik - ul. Brzeska 1781/1220
PodlaskieGmina MielnikSiemiatycze - ul. Grodzieńska 693/34 - Wilanowo - Mielnik - ul. Brzeska 1781/1256
PodlaskieGmina MielnikSiemiatycze - ul. Grodzieńska 693/34 - Osłowo - Mielnik - ul. Brzeska 1781/1148
PodlaskieGmina MielnikMielnik - ul. Brzeska 1781/12 - Wilanowo - Siemiatycze - ul. Grodzieńska 693/3456
PodlaskieGmina MielnikMielnik - ul. Brzeska 1781/12 - Osłowo - Siemiatycze - ul. Grodzieńska 693/3449
PodlaskieGmina MońkiMońki - Hornostaje - Mońki26
PodlaskieGmina MońkiMońki - Hornostaje - Krzeczkowo - Mońki51
PodlaskieGmina MońkiMońki - Kołodzież - Mońki26
PodlaskieGmina MońkiMońki - Krzeczkowo - Mońki32
PodlaskieGmina MońkiMońki - Przytulanka - Mońki25
PodlaskieGmina MońkiMońki - Boguszewo - Kołodzież - Mońki45
PodlaskieGmina MońkiMońki - Kulesze - Mońki26
PodlaskieGmina MońkiMońki - Żodzie - Mońki25
PodlaskieGmina MońkiMońki - Kulesze - Żodzie - Mońki36
PodlaskieGmina Dobrzyniewo DużeFasty - Chraboły - Fasty przez Dobrzyniewo Fabryczne57
PodlaskiePowiat SokólskiSokółka - Wołyńce przez Zadworzany - Kuźnica25
PodlaskiePowiat SokólskiSokółka - Dabrowa Białostocka przez Janów - Suchowola67
PodlaskiePowiat SokólskiSokółka - Dabrowa Białostocka przez Trzcianka - Sidra48
PodlaskiePowiat SokólskiSokółka - Szaciły przez Szudziałowo - Kruszyniany44
PodlaskiePowiat SokólskiSokółka - Korycin przez Bogusze - Janów36
PodlaskiePowiat SokólskiSokółka - Wołyńce przez Malawicze Górne - Kuźnica42
PodlaskiePowiat SokólskiSokółka - Sokółka przez Drahle - Minkowce41
PodlaskieGmina TykocinTykocin - Siekierki15
PodlaskieGmina TykocinTykocin - Jeżewo Stare - Porosły40
PodlaskieGmina TykocinTykocin - Saniki - Choroszcz24
PodlaskieGmina TykocinKapice Lipniki - Tykocin - Siekierki24
PodlaskieGmina Turośń KościelnaTurośń Kościelna - Borowskie Gziki - Borowskie Michały - Borowskie Skórki - Borowskie Wypychy - Olki - Cibory - Borowskie Żaki - Bojary - Stoczki - Turośń Dolna - Turośń Kościelna16
PodlaskieGmina Turośń KościelnaTurośń Kościelna - Pomigacze - Lubejki - Turośń Kościelna12
PodlaskieGmina Turośń KościelnaNiewodnica Korycka - Niewodnica Kościelna - Tołcze - Turośń Kościelna13
PodlaskiePowiat ŁomżyńskiPiątnica - Jedwabne przez Kownaty19
PodlaskiePowiat ŁomżyńskiStare Kupiski - Nowogród przez Mątwica11
PodlaskieGmina ChoroszczBiałystok - Kruszewo - przez Choroszcz - Konowały (w granicach administracyjnych Gminy Choroszcz)30
PodlaskieGmina MichałowoMichałowo - Juszkowy Gród - Jałówka35
PodlaskieGmina JasionówkaBiałystok - Zabiele przez Rybniki - Jasionówka - Jaświły42
PodlaskieGmina SupraślSupraśl - Nowodworce przez Ogrodniczki11
PodlaskiePowiat SejneńskiSejny - Sejny - przez Giby - Zelwę - Berżniki - Żegary49
PodlaskieGmina ZabłudówKuriany - Protasy - Borowiki - Rafałówka - Zacisze - Kamionka - Zajezierce - Dobrzyniówka - Folwarki W. - Folwarki M. - Folwarki Tylwickie - Zabłudów - Solniki - Krynickie - Rzepniki33
PodlaskieGmina ZabłudówKuriany - Protasy - Łubniki - Zwierki - Zabłudów - Rzepniki24
PodlaskieGmina ZabłudówZabłudów - Koźliki - Laszki - Ryboły - Kaniuki - Ciełuszki - Pawły - Dawidowicze - Ostrówki - Aleksicze - Sieśki - Gnieciuki - Zabłudów42
PodlaskieGmina ZabłudówStanisławowo - Solniczki - Niewodnica Nargilewska - Skrybicze - Bogdaniec - Halickie - Halickie I - Halickie - Bogdaniec - Kudrycze - Janowicze Kolonia - Nowosady K. Rzepniki - Klewinowo - Klewinowo Kolonia - Rzepniki - Wojszki25
PodlaskieWojewództwo PodlaskieBiałystok - Hajnówka przez Kuriany - Zabłudów - Narew - Chrabostówkę - Trywieżę - Dubiny67
PodlaskieWojewództwo PodlaskieBiałystok - Goniądz przez Knyszyn - Krypno - Czechowizna - Mońki57
PodlaskieWojewództwo PodlaskieBiałystok - Szaciły przez Ogrodniczki - Supraśl - Poczopek - Szudziałowo - Kruszyniany73
PodlaskieWojewództwo PodlaskieSuwałki - Białystok przez Lipsk - Sokółka156
PodlaskieWojewództwo PodlaskiePuńsk - Suwałki przez Smolany - Kaletnik41
PodlaskieWojewództwo PodlaskieSejny - Sokółka przez Augustów - Białystok181
PodlaskieWojewództwo PodlaskieSuwałki - Sejny przez Krasnopol - Wigry37
PodlaskieWojewództwo PodlaskieSejny - Sokółka - przez Suwałki - Białystok200
PodlaskieWojewództwo PodlaskieŁomża - Białowieża przez Wizna - Zawady - Jeżewo Stare - Tykocin - Choroszcz - Białystok196
PodlaskieWojewództwo PodlaskieGrajewo - Suwałki przez Podchoinki - Rajgród - Nowinka - Augustów77
PodlaskieWojewództwo PodlaskieGrajewo - Białystok przez Goniądz - Mońki87
PodlaskieWojewództwo PodlaskieKolno - Goniądz przez Łomża - Wizna - Zawady - Jeżewo Stare - Tykocin - Choroszcz - Białystok189
PodlaskieWojewództwo PodlaskieBiałystok - Siemiatycze przez Zabłudów - Bielsk Podlaski - Boćki - Dziadkowice116
PodlaskieWojewództwo PodlaskieCiechanowiec - Białystok przez Brańsk - Łapy90
PodlaskieWojewództwo PodlaskieCiechanowiec - Siemiatycze przez Perlejewo55
PodlaskieWojewództwo PodlaskieZambrów - Szaciły przez Rutki Kossaki - Jeżewo Stare - Białystok - Supraśl - Kruszyniany149
PodlaskieWojewództwo PodlaskieBiałystok - Zambrów przez Bokiny - Sokoły - Wysokie Mazowieckie 79
PodlaskieWojewództwo PodlaskieZambrów - Kolno przez Czerwony Bór - Łomża - Mały Płock67
PodlaskieWojewództwo PodlaskieCzeremcha - Białystok przez Bielsk Podlaski92
PodlaskieWojewództwo PodlaskieBielsk Podlaski - Hajnówka29
PodlaskieWojewództwo PodlaskieBielsk Podlaski - Siemiatycze48
PodlaskieGmina NarewkaHajnówka - Zwodzieckie (granica Gminy Hajnówka z Gminą Narewka) - Skupowo - ŚwinorojeNarewka Olchówka - Zabrody - Pręty - Siemianówka - Tarnopol - Lewkowo Nowe - Planta - GrodziskNarewka - Świnoroje - Skupowo Zwodzieckie (granica Gminy Hajnówka z Gminą Narewka) - Hajnówka65
PodlaskieGmina BiałowieżaBiałowieża - Pogorzelce - Teremiski - Budy - Czerlonka - Hajnówka34
PodlaskieGmina BiałowieżaHajnówka - Czerlonka - Budy - Teremiski - Pogorzelce - Białowieża34
PodlaskieGmina SuwałkiOkuniowiec - Nowa Wieś - Bobrowisko - Nowa Wieś - Okuniowiec25
PodlaskiePowiat AugustowskiAugustów - Nowinka - Augustów77
PodlaskiePowiat AugustowskiLipsk - Augustów przez Ponizie60
PodlaskiePowiat AugustowskiLipsk - Augustów przez Cisów54
PodlaskiePowiat AugustowskiAugustów - Augustów przez Janówkę39
PodlaskieGmina SuchowolaSuchowola - Czerwonka - Wólka - Suchowola36
PodlaskieGmina SuchowolaSuchowola - Ostrówek - Domuraty - Grodzisk - Suchowola40
Pomorskie Gmina PszczółkiPszczółki - Rębielcz - Żelisławki - Ulkowy I - Ulkowy - Różyny - Kleszczewko - Różyny - Skowarcz - Ostrowite - Pszczółki27
Pomorskie Gmina PszczółkiPszczółki - Ostrowite - Skowarcz - Różyny - Kleszczewko - Różyny - Ulkowy - Ulkowy I - Żelisławki - Rębielcz - Pszczółki27
Pomorskie Gmina CzerskCzersk - Łubianka - Łubna - Kamionka III - Przyjaźnia - Gotelp - Zawada - Odry - Wojtal - Wieck18
Pomorskie Gmina CzerskŁąg - Wieck - Wojtal - Odry - Zawada - Gotelp - Przyjaźnia - Kamionka III - Łubna - Łubianka - Czersk25
Pomorskie Gmina CzerskWieck - Wojtal - Odry - Zawada - Gotelp - Przyjaźnia - Kamionka III - Łubna - Łubianka - Czersk18
Pomorskie Gmina CzerskWieck - Wojtal - Odry - Zawada - Gotelp - Przyjaźnia - Kamionka III - Łubna - Łubianka - Czersk18
Pomorskie Gmina CzerskKwieki - Krzyż - Nieżurawka - Czersk13
Pomorskie Gmina CzerskBielawy - Kwieki - Krzyż - Nieżurawka - Czersk16
Pomorskie Gmina CzerskKwieki - Krzyż - Nieżurawka - Czersk13
Pomorskie Gmina CzerskBielawy - Kwieki - Krzyż - Nieżurawka - Czersk16
Pomorskie Gmina CzerskKwieki - Krzyż - Nieżurawka - Czersk13
Pomorskie Gmina CzerskBielawy - Kwieki - Krzyż - Nieżurawka - Czersk16
Pomorskie Gmina CzerskŁąg - Szałamaje - Stare Prusy - Zawada Wieś - Klonowice - Wieck - Wojtal - Odry I - Odry II - Odry - Zawada - Gotelp szkoła - Gotelp - Nowe Prusy - Przyjaźnia - Kamionka III - Łubna szkoła - Łubna - Łubianka - Czersk Dworzec Autobusowy - Czersk Dr. Zielińskiego25
Pomorskie Gmina CzerskŁąg - Szałamaje - Stare Prusy - Zawada Wieś - Klonowice - Wieck - Wojtal - Odry I - Odry II - Odry - Zawada - Gotelp szkoła - Gotelp - Nowe Prusy - Przyjaźnia - Kamionka III - Łubna szkoła - Łubna - Łubianka - Czersk Dworzec Autobusowy - Czersk Dr. Zielińskiego25
Pomorskie Gmina CzerskŁąg - Szałamaje - Stare Prusy - Zawada Wieś - Klonowice - Wieck - Wojtal - Odry I - Odry II - Odry - Zawada - Gotelp szkoła - Gotelp - Nowe Prusy - Przyjaźnia - Kamionka III - Łubna szkoła - Łubna - Łubianka - Czersk Dworzec Autobusowy - Czersk Dr. Zielińskiego25
Pomorskie Gmina CzerskŁąg - Szałamaje - Stare Prusy - Zawada Wieś - Klonowice - Wieck - Wojtal - Odry I - Odry II - Odry - Zawada - Gotelp szkoła - Gotelp - Nowe Prusy - Przyjaźnia - Kamionka III - Łubna szkoła - Łubna - Łubianka - Czersk Dworzec Autobusowy - Czersk Dr. Zielińskiego25
Pomorskie Gmina CzerskŁąg - Szałamaje - Stare Prusy - Zawada Wieś - Klonowice - Wieck - Wojtal - Odry I - Odry II - Odry - Zawada - Gotelp szkoła - Gotelp - Nowe Prusy - Przyjaźnia - Kamionka III - Łubna szkoła - Łubna - Łubianka - Czersk Dworzec Autobusowy - Czersk Dr. Zielińskiego25
Pomorskie Gmina CzerskŁąg - Szałamaje - Stare Prusy - Zawada Wieś - Klonowice - Wieck - Wojtal - Odry I - Odry II - Odry - Zawada - Gotelp szkoła - Gotelp - Nowe Prusy - Przyjaźnia - Kamionka III - Łubna szkoła - Łubna - Łubianka - Czersk Dworzec Autobusowy - Czersk Dr. Zielińskiego25
Pomorskie Gmina CzerskŁąg - Szałamaje - Stare Prusy - Zawada Wieś - Klonowice - Wieck - Wojtal - Odry I - Odry II - Odry - Zawada - Gotelp szkoła - Gotelp - Nowe Prusy - Przyjaźnia - Kamionka III - Łubna szkoła - Łubna - Łubianka - Czersk Dworzec Autobusowy - Czersk Dr. Zielińskiego19
Pomorskie Gmina CzerskBagna - Kurcze - Dąbki - Dąbki Skrzyżowanie - Czersk Ulice Owocowe - Czersk Tucholska - Czersk Szkoła nr 2 - Czersk Szkoła nr 1 - Czersk Dworzec Autobusowy11
Pomorskie Gmina CzerskBagna - Kurcze - Dąbki - Dąbki Skrzyżowanie - Czersk Ulice Owocowe - Czersk Tucholska - Czersk Szkoła nr 2 - Czersk Szkoła nr 1 - Czersk Dworzec Autobusowy11
Pomorskie Gmina CzerskBagna - Kurcze - Dąbki - Dąbki Skrzyżowanie - Czersk Ulice Owocowe - Czersk Tucholska - Czersk Szkoła nr 2 - Czersk Szkoła nr 1 - Czersk Dworzec Autobusowy11
Pomorskie Gmina CzerskBagna - Kurcze - Dąbki - Dąbki Skrzyżowanie - Czersk Ulice Owocowe - Czersk Tucholska - Czersk Szkoła nr 2 - Czersk Szkoła nr 1 - Czersk Dworzec Autobusowy11
Pomorskie Gmina CzerskBagna - Kurcze - Dąbki - Dąbki Skrzyżowanie - Czersk Ulice Owocowe - Czersk Tucholska - Czersk Szkoła nr 2 - Czersk Szkoła nr 1 - Czersk Dworzec Autobusowy11
Pomorskie Gmina TczewTczew - Szpęgawa - Stanisławie - Małżewo - Turze - Szczerbięcin - Dalwin - Łukocin35
Pomorskie Gmina TczewTczew - Rokitki - Śliwiny - Gniszewo - Waćmierek - Swarożyn31
Pomorskie Gmina Smętowo GraniczneSmętowo - Kopytkowo - Smętówko - Lalkowy - Frąca - Rudawki - Kamionka - Rychława - Milewo - Przyny - Nowe44
Pomorskie Gmina KwidzynSzałwinek - Janowo - Pastwa - Lipianki - Gniewskie Pole - Korzeniewo - Mareza Osiedle - Mareza - Kwidzyn23
Pomorskie Gmina KwidzynKwidzyn - Mareza - Mareza Osiedle - Korzeniewo - Lipianki - Gniewskie Pole - Pastwa - Janowo - Szałwinek23
Pomorskie Powiat BytowskiMiastko - Pasieka - Chlebowo - Świeszyno - Ostrówek - Niesiłowo - Wilkowo - Trzyniec - Pietrzykowo - Podlesie - Koczała - Bielsko - Rudniki - Przechlewo - Lisewo - Pawłówko - Marysin - Kołdowo - Człuchów71
Pomorskie Powiat BytowskiBytów - Niezabyszewo - Tuchomko - Tuchomie - Masłowice Trzebiatkowskie - Trzebiatkowo - Kramarzyny - Głodowo - Piaszczyna - Dolsko - Zadry - Przęsin - Miastko45
Pomorskie Powiat BytowskiGdańsk - Bytów przez Kartuzy102
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Owidz - Janowo - Jabłowo - Jabłówko - Bobowo - Pączewo - Czarnylas - Wielki Bukowiec - Zajączek - Boraszewo - Skórcz - Ryzowie - Miryce - Barłożno - Mirotki - Stara Jania - Leśna Jania - Kopytkowo - Smętowo58
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Owidz - Janowo - Jabłowo - Jabłówko - Bobowo - Rusek - Grabowo - Maksymilianowo - Wielbrandowo Kolonia - Wielbrandowo - Skórcz - Głuche - Karszanek - Osiek - Markocin - Wycinki - Jaszczerz - Jaszczerek - Jeżewnica - Bukowiny - Cisowy - Leśna Jania - Kopytkowo - Smętowo61
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Owidz - Janowo - Jabłowo - Jabłówko - Bobowo - Rusek - Grabowo - Maksymilianowo - Wielbrandowo Kolonia - Wielbrandowo - Skórcz - Głuche - Karszanek - Osiek - Wierzbiny - Skórzenno - Skrzynia - Szlaga - Kasparus56
Pomorskie Powiat StarogardziKasparus - Szlaga - Skrzynia - Skórzenno - Wierzbiny - Osiek - Karszanek - Głuche - Skórcz - Wolental Kolonia - Wolental - Pączewo - Bobowo - Jabłówko - Janowo - Owidz - Starogard Gdański37
Pomorskie Powiat StarogardziOwidz - Starogard Gdański - Rokocin - Sucumin - Karolewo - Radziejewo - Wirty - Borzechowo - Mały Bukowiec - Osowo Leśne - Sowi Dół - Klaniny - Osieczna37
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Kokoszkowy - Janin - Trzcińsk - Obozin - Siwiałka - Godziszewo16
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Okole - Linowiec - Bączek - Borówno - Skarszewy - Bolesławowo - Demlin - Godziszewo26
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Okole - Linowiec - Bączek - Czarnocin - Czysta Woda - Skarszewy - Bolesławowo - Demlin - Godziszewo27
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański -  Janowo - Jabłowo - Dąbrówka - Urbanowo - Bobowo - Jabłówko - Jabłowo - Janowo - Owidz - 37
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Koteże - Dąbrówka - Urbanowo - Bobowo20
Pomorskie Powiat StarogardziGdańsk - Pruszcz Gdański - Rusocin - Żukczyn - Kłodawa - Trąbki Małe - Kaczki - Trąbki Wielkie - Gołębiewo Wielkie - Gołębiewo Śr - Gołębiewko - Rościszewo - Godziszewo - Siwiałka Kolonia - Siwiałka - Obozin - Trzcińsk - Janin - Kokoszkowy - Starogard Gdański - Rokocin - Sucumin - Sumin - Karolewo - Miradowo - Zblewo - Bytonia - Dąbrowa - Frank - Kaliska - Iwiczno - Piece - Kamienna Karczma - Studziennice - Lubiki - Podlesie - Czarna Woda97
Pomorskie Powiat StarogardziGdańsk - Pruszcz Gdański - Rusocin - Żukczyn - Trąbki Małe - Kaczki - Trąbki Wielkie - Gołębiewo Wielkie - Gołębiewo Śr - Gołębiewko - Rościszewo - Godziszewo - Siwiałka Kolonia - Siwiałka - Obozin - Trzcińsk - Janin - Kokoszkowy - Starogard Gdański - Janowo - Jabłowo - Jabłówko - Bobowo - Pączewo - Wolental - Wolental Kolonia - Skórcz74
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Rokocin - Sucumin - Karolewo - Miradowo - Zblew - Białachowo - Zblewo - Pinczyn - Biały Bukowiec - Piesienica - Semlin - Jezierce - Kleszczewo - Wałdówko - Wałdówko - Czarnocin - Bączek - Linowiec - Okole59
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Rokocin - Sucumin - Karolewo - Radziejewo - Wirty - Borzechowo - Twardy Dół - Białachowo - Zblewo - Miradowo - Karolewo - Sucumin - Rokocin44
Pomorskie Powiat StarogardziLubichowo - Mościska - Zielona Góra - Lipinki Królewskie - Płaczewo - Dąbrówka - Koteże - Starogard Gdański - Kokoszkowy - Janin - Trzcińsk - Obozin - Siwiałka - Siwiałka Kolonia - Godziszewo - Rościszewo - Gołębiewko - Gołębiewko Średnie - Gołębiewko Wielkie - Trąbki Wielkie - Kaczki - Trąbki Małe - Kłodawa - Żukczyn - Rusocin - Pruszcz Gdański - Gdańsk69
Pomorskie Powiat StarogardziLubichowo - Mościska - Zielona Góra - Lipinki Królewskie - Płaczewo - Dąbrówka - Koteże - Starogard Gdański - Kokoszkowy - Janin - Trzcińsk - Obozin - Siwiałka - Siwiałka Kolonia - Godziszewo - Rościszewo - Gołębiewko - Gołębiewko Średnie - Gołębiewko Wielkie - Trąbki Wielkie - Kleszczewo - Żuława - Rekcin - Arciszewo - Straszyn - Gdańsk69
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Okole - Linowiec - Bączek - Borówno - Skarszewy - Więckowy - Malary - Pogódki - Jaroszewy - Koźmin - Góra - Struga - Bożepole - Stara Kiszewa49
Pomorskie Powiat StarogardziGóra - Koźmin - Pogódki - Jaroszewy - Malary - Więckowy - Skarszewy - Borówno - Bączek - Linowiec - Okole - Starogard Gdański - Owidz45
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Rokocin - Sucumin - Sumin - Karolewo - Miradowo - Zblewo - Pinczyn - Biały Bukowiec - Piesienica - Rokocin45
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Rokocin - Piesienica - Semlin - Jeziece - Kleszczewo Kościerskie - Starogard Gdański45
Pomorskie Powiat StarogardziGdańsk - Pruszcz Gdański - Rusocin - Żukczyn - Trąbki Małe - Kaczki - Trąbki Wielkie - Gołębiewo Wielkie - Sobowidz - Rościeszewo - Gołębiewko - Godziszewo - Demlin - Bolesławowo - Skarszewy - Borówno - Bączek - Linowiec - Okole - Starogard Gdański68
Pomorskie Powiat StarogardziKościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Zielnin - Będoin - Lubań - Zielona Wieś - Nowa Karczma - Zimne Zdroje - Lubieszynek - Lubieszyn - Płachty - Iłownica - Głodowo - Deka - Więckowy - Skarszewy - Borówno - Bączek - Linowiec - Okole - Starogard Gdański53
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Kokoszkowy - Ciecholewy13
Pomorskie Powiat StarogardziSzpęgawsk - Zduny - Brzeźno Wielkie - Rywałd - Starogard Gdański20
Pomorskie Powiat StarogardziSumin - Sucumin - Rokocin - Koteże - Rokocin - Starogard Gdański.18
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Owidz - Klonówka - Rywałd - Starogard Gdański34
Pomorskie Powiat StarogardziKrąg - Linowiec - Kokoszkowy - Starogard Gdański17
Pomorskie Powiat StarogardziGdańsk - Kłodawa - Starogard Gdański55
Pomorskie Powiat StarogardziGdańsk - Straszyn - Starogard Gdański - Owidz56
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Zblewo - Czarna Woda - Osieczna59
Pomorskie Powiat StarogardziStarogard Gdański - Miradowo - Czarna Woda55
Pomorskie Starostwo Powiatowe w KościerzynieKościerzyna - Kościerska Huta - Nowa Wieś Kościerska - Kaliska Kościerskie - Kłobuczyno - Szymbark - Rybaki - Starkowa Huta - Egiertowo - Hopowo - Wyczechowo - Borcz - Babi Dół - Glincz - Żukowo - Lniska - Leźno - Gdańsk - 64
Pomorskie Starostwo Powiatowe w KościerzynieGarczyn - Chrztowo - Liniewo - Lubieszyn - Kolonia - Wysin - Lubieszynek - Zimne Zdroje - Nowa Karczma - Zielona Wieś - Lubań - Będomin - Będominek - Zielenin - Mały Klincz - Nowy Klincz - Kościerzyna - 39
Pomorskie Starostwo Powiatowe w KościerzynieKościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Zielenin - Będominek - Będomin - Lubań - Nowy Barkoczyn - Stary Barkoczyn - Sobącz - Małe Liniewo - Liniewo - Orle - Garczyn -                           34
Pomorskie Starostwo Powiatowe w KościerzynieKościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Puc - Rekownica - Śledziowa Huta - Grabowo Kościerskie - Grabówko - Nowa Karczma                              20
Pomorskie Starostwo Powiatowe w KościerzynieKościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Puc - Rekownica - Śledziowa Huta - Grabowo Kościerskie - Grabowska Huta - Jasiowa Huta - Szpon - Sztofrowa Huta    23
Pomorskie Starostwo Powiatowe w KościerzynieKościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Zielenin - Będomin - Lubań - Zielona Wieś - Nowa Karczma - Zimne Zdroje - Lubieszynek - Lubieszyn - Wysin - Stary Wiec - Chrósty Wysińskie - Szatarpy - Skrzydłowo - Skrzydłówko - Kolonia - Nowa Karczma - Nowe Horniki - Zielona Wieś - Lubań - 57
Pomorskie Starostwo Powiatowe w KościerzynieKościerzyna - Garczyn - Łubiana - Korne - Lipusz - Lipuska Huta - Wyrówno - Kalisz - Leżuchowo - Parowa - Dziemiany - Piechowice - Raduń - Białe Błota - Trzebuń49
Pomorskie Starostwo Powiatowe w KościerzynieStara Kiszewa - Strzelki - Pałubin - Czerniki - Kobyle - Dolne Maliki - Góra - Struga - Lipy - Bożepole Szlacheckie - Zamek Kiszewski - Stara Kiszewa - Wilcze Błota - Stare Polaszki - Nowe Polaszki - Nowa Kiszewa - Chrósty - Stawiska - Sarnowy - Mały Podleś - Kościerzyna -   53
Pomorskie Starostwo Powiatowe w KościerzynieKościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Wielki Klincz - Dębogóry - Nowa Kiszewa - Chrósty - Nowe Polaszki - Stare Polaszki - Wilcze Błota - Stara Kiszewa - Strzelki - Pałubin - Czerniki - Kobyle - Dolne Maliki - Góra - Struga - Bożepole Szlacheckie - Zamek Kiszewski - Stara Kiszewa     56
Pomorskie Powiat SłupskiKobylnica - Bolesławice - Reblinko - Zębowo - Gać - Reblino - Runowo Sławieńskie - Słonowice - Słonowiczki - Wrząca - Ścięgnica - Bzowo - Kczewo - Sycewice - Komorczyn50
Pomorskie Powiat SłupskiKobylnica - Łosino - Sierakowo - Kończewo - Kuleszewo - Zagórki - Barcino24
Pomorskie Powiat SłupskiWłynkówko - Włynkowo - Bydlino - Machowino - Redwanki - Machowinko - Objazda/Gąbino - Bałamątek - Dębina - Rowy32
Pomorskie Powiat SłupskiSiemianice - Swochowo - Lubuczewo - Karzcino - Gąbino - Objazda - Bałamątek - Dębina - Rowy25
Pomorskie Powiat SłupskiBierkowo - Bruskowo Wlk. - Wierzbęcin - Bruskowo Małe - Swołowo - Wielichowo - Gałęzinowo - Gajki - Pęplino - Duninowo - Wodnica - Ustka27
Pomorskie Powiat SłupskiUstka - Przewłoka - Zapadłe - Wytowno - Machowinko - Poddąbie (sezonowo) - Objazda/Gąbino - Bałamątek - Dębina - Rowy36
Pomorskie Powiat SłupskiSiemianice - Swochowo - Lubuczewo - Karzcino - Gąbino - Żabiniec - Czysta - Wysoka - Gardna Mała - Gardna Wielka - Smołdzino - Żelazo - Smołdziński Las - Łokciowe - Kluki43
Pomorskie Powiat SłupskiSiemianice - Swochowo - Lubuczewo - Wrzeście - Wiklino - Żoruchowo - Żelkowo - Witkowo - Wierzchocino - Żelazo - Smołdzino48
Pomorskie Powiat SłupskiKobylnica - Siemianice - Jezierzyce - Bukówka/Grąsino - wybrane kursy: Rogawica - Kukowo34
Pomorskie Powiat SłupskiRedzikowo - Sąborze - Mianowice - Domaradz - Nowa Dąbrowa - Żochowo - Poganice - Darżyno - Potęgowo - wybrany kurs - Wieliszewo - Malczkówko - Malczkowo - Łupawa - Grąbkowo - Dąbrówno64
Pomorskie Powiat SłupskiKobylnica - Głobino - Dębnica Kaszubska - Krzynia (sezonowo)17
Pomorskie Powiat SłupskiGłobino - Warblewko - Warblewo - Borzęcinko - Łabiszewo - Dobieszewko - Dobieszewo - Podole Małe - Dobra - Gogolewo - Gogolewko - Maleniec35
Pomorskie Powiat SłupskiRedzikowo - Sąborze - Mianowice - Zagórzyca - Damnica - Damno - Łojewo - Świtały - Wielka Wieś - Klęcino - Główczyce - Warblino - Szczypkowice - Michałowo - Stowięcino - Dargoleza - Pobłocie - Cecenowo - wybrane kursy Rzuszcze - Wykosowo - Wolinia57
Pomorskie Powiat SłupskiSiemianice - Jezierzyce - Kukowo - Rogawica - Bięcino - Świecichowo - Wiatrowo - Damno - Bobrowniki - Wiszno - Dąbrówka - Grapiczki - Grapice36
Pomorskie Powiat SłupskiStrzyżyno - Łebień - Stara Dąbrowa - Domaradz - Mianowice - Zagórzyca - Damnica - Budy - Bięcino - Rogawica - Kukowo - Jezierzyce - Siemianice51
Pomorskie Powiat SłupskiSiemianice - Swochowo - Lubuczewo - Wrzeście - Wiklino - Żoruchowo - Żelkowo - Choćmirówko - Rumsko - Klęcinko - Główczyce - Wykosowo - Rzuszcze - wybrane kursy: Ciemino - Zgierz - Izbica - Święcino - 46
Pomorskie Powiat SłupskiRedzikowo - Sąborze - Mianowice - Domaradz - Zagórzyca - Damnica - Damno - Łojewo - Świtały - Wielka Wieś - Klęcino - Główczyce55
Pomorskie Powiat SłupskiGłobino - Dębnica Kaszubska - Starnice - Gogolewo - Maleniec38
Pomorskie Powiat SłupskiGłobino - Dębnica Kaszubska - Motarzyno - Budowo - Gałezów41
Pomorskie Powiat SłupskiGłobino - Dębnica Kaszubska - Podwilczyn22
Pomorskie Powiat SłupskiRedzikowo - Mianowice - Malczkowo - Łupawa - Potęgowo50
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzłuchów - Kołdowo - Nowosiółki - Dobojewo - Stołczno - Krępsk - Kujanki - Gębarzewo - Biskupnica - Krępsk - Olszanowo - Grodzisko - Gwieździn - Rzeczenica - Sporysz - Cierniki - Międzybórz - Brzezie - Pieniężnica97
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzłuchów - Kołdowo - Murzynowo - Pawłówko - Lisewo - Szczytno - Przechlewo - Suszka - Rudniki - Bielsko - Koczała56
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzłuchów - Kołdowo - Murzynowo - Pawłówko - Lisewo - Szczytno - Przechlewo - Łubianka - Dąbrowa Człuchowska - Zdrójki - Sąpolno - Płaszczyca - Sąpolno - Garbek - Nowa Wieś - Przechlewko62
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzłuchów - Sieroczyn - Jaromierz - Chrząstowo - Barkowo - Strzeczona - Buchowo - Bolesławowo - Debrzno - Miłachowo - Gniewno - Główna - Rozwory - Prusinowo46
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzłuchów - Dębnica - Mosiny - Myśligoszcz - Słupia - Bolesławowo - Debrzno - Drozdowo34
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzłuchów - Kołdowo - Nowosiółki - Dobojewo - Stołczno - Krępsk - Gwieździn - Rzeczenica - Breńsk - Gockowo - Zalesie - Janowiec - Wronkowo - Czarne51
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzłuchów - Ględowo - Jęczniki Małe - Jęczniki Wielkie - Wierzchowo - Bukowo - Płonica - Nowe Gronowo - Stare Gronowo - Buka - Drozdowo - Debrzno59
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzłuchów - Sieroczyn - Jaromierz - Chrząstowo - Barkowo - Bińcze - Biernatka - Raciniewo - Wyczechy - Domisław - Łoża - Nadziejewo - Wronkowo - Grabowiec - Czarne55
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzłuchów - Kołdowo - Nowosiółki - Dobojewo - Stołczno - Gwieździn - Grodzisko - Olszanowo - Rzeczenica - Sporysz - Brzezie - Pieniężnica65
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzłuchów - Dębnica - Mosiny - Myśligoszcz - Boboszewo - Bolesławowo - Debrzno - Drozdowo - Buka36
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzłuchów - Rychnowy - Zagórki - Nieżywięć - Brzeźno19
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzłuchów - Kołdowo - Piaskowo - Kiełpin - Kiełpinek - Wandzin - Sokole - Polnica - Czarnoszyce26
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzarne - Grabowiec - Nadziejewo - Wyczechy - Łoża - Domisław - Raciniewo - Biernatka - Bińcze - Barkowo - Strzeczona - Buchowo - Debrzno - Miłachowo - Grzymisław53
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzarne - Wronkowo - Przeręba - Międzybórz - Cierniki - Sporysz - Brzezie - Pieniężnica30
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzłuchów - Sieroczyn - Jaromierz - Chrząstowo - Barkowo - Uniechów - Pokrzywy - Skowarnki - Uniechówek - Cierznie - Buszkowo - Krzemieniewo - Malinowo - Domisław - Sierpowo - Kijno - Sokole - Czarne63
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzarne - Wronkowo - Przeręba - Międzybórz - Cierniki - Sporysz - Rzeczenica27
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzarne - Sokole - Kijno - Sierpowo - Krzemieniewo - Malinowo - Domisław - Wyczechy - Raciniewo - Gockowo - Zalesie - Breńsk - Rzeczenica46
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCierznie - Buszkowo - Krzemieniewo - Malinowo - Domisław - Sierpowo - Kijno - Sokole - Czarne56
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzarne - Sokole - Kijno - Sierpowo - Krzemieniewo - Malinowo - Domisław - Buszkowo - Cierznie56
Pomorskie Powiat CzłuchowskiBarkowo - Strzeczona - Buchowo - Bolesławowo - Debrzno - Myśligoszcz - Drozdowo - Nowe Gronowo - Stare Gronowo40
Pomorskie Powiat CzłuchowskiDebrzno - Gniewno - Główna - Rozwory - Prusinowo - Ostrza - Krzemieniewo - Buszkowo - Cierznie - Stanisławka41
Pomorskie Powiat CzłuchowskiDebrzno - Strzeczona - Buchowo - Barkowo15
Pomorskie Powiat CzłuchowskiBarkowo - Uniechów - Pokrzywy - Skowarnki - Uniechówek - Cierznie - Buszkowo - Barkowo - Grzymisław - Miłachowo - Debrzno43
Pomorskie Powiat CzłuchowskiDebrzno - Bolesławowo - Słupia - Myśligoszcz - Mosiny20
Pomorskie Powiat CzłuchowskiDebrzno - Bolesławowo - Boboszewo - Myśligoszcz - Mosiny12
Pomorskie Powiat CzłuchowskiPłaszczyca - Sąpolno - Zdrójki - Przechlewo - Lisewo - Szczytno - Dąbrowa Człuchowska - Pawłówko - Kołdowo - Człuchów52
Pomorskie Powiat CzłuchowskiCzłuchów - Kołdowo - Murzynowo - Pawłówko - Lisewo - Przechlewo - Pakotulsko - Rudniki - Suszka - Nowa Brda - Żołna - Lipczynek66
Pomorskie Powiat CzłuchowskiPrzechlewo - Dolinka - Pakotulsko - Rzeczenica - Breńsk - Gockowo - Zalesie24
Pomorskie Powiat CzłuchowskiDebrzno - Drozdowo - Buka - Stare Gronowo - Witkowo36
Pomorskie Powiat CzłuchowskiDebrzno2
Pomorskie Powiat ChojnickiChojnice - Brusy - Główczewice43
Pomorskie Powiat ChojnickiChojnice - Brusy - Antoniewo - Rolbik - Asmus - Brusy63
Pomorskie Powiat ChojnickiChojnice - Brusy - Czapiewice - Przymuszewo - Leśno - Popówko63
Pomorskie Powiat LęborskiLębork - Łebunia - Skrzeszewo18
Pomorskie Powiat LęborskiLębork - Garczegorze - Skrzeszewo26
Pomorskie Powiat LęborskiLębork - Unieszynko - Lębork42
Pomorskie Powiat LęborskiLębork - Janowice - Lębork32
Pomorskie Powiat LęborskiLębork - Przeryte22
Pomorskie Powiat LęborskiLębork - Bąsewice19
Pomorskie Powiat LęborskiLębork - Łebień - Krakulice27
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoSłupsk - Kobylnica - Łosino - Zajączkowo - Maszkowo - Kwakowo - Kruszyna - Żelki - Objezierze - Moczydło - Suchorze - Miszewo - Gumieniec - Starkowo - Zieliń - Cetyń - Poborowo - Trzebielino - Bąkowo - Bożanka - Dretyń - Tursko - Kowalewice - Okunino - Węgorzynko - Miastko91
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoSłupsk - Kobylnica - Łosino - Sierakowo - Kończewo - Kuleszewo - Zagórki - Barcino - Obłęże - Kępice - Żelice - Biesowice - Ciecholub - Darnowo - Broczyna - Tursko - Dretyń - Okunino - Węgorzynko - Miastko81
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoGdańsk - Żukowo - Glińcz - Babi Dół - Borcz - Wyczechowo - Hopowo - Egiertowo - Starkowa Huta - Rybaki - Szymbark - Piotrowo - Kłobuczyno - Kaliska Kościerskie - Nowa Wieś Kościerska - Kościerska Huta - Kościerzyna - Garczyn - Łubiana - Korne - Gostomko - Sumin - Sylczno - Nakla - Półczno - Łąkie - Mokrzyn - Ząbinowice - Mądrzechowo - Bytów100
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoBytów - Udorpie - Sierzno - Płotowo - Rekowo - Wojsk - Ostrowite - Smołdziny - Lipnica - Borzyszkowy - Osusznica - Kiedrowice - Owsne Ostrowy - Jaranty - Zielona Chocina - Jonki - Żychce - Zielona Huta - Konarzynki - Konarzyny - Ciecholewy - Babilon - Kopernica - Pomoc - Charzykowy - Chojnice - Topole - Nieżywięć - Zagórki - Rychnowy - Człuchów95
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoSłupsk - Głobino - Krzywań - Grabin - Dębnica Kaszubska - Starniczki - Leśnia - Spole - Niemczewo - Ochodza - Motarzyno - Gałąźnia Wielka - Gałąźnia Mała - Niepoględzie - Gałęzów - Unichowo - Kartkowo - Sarniak - Gostkowo - Dąbie - Bytów64
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoSłupsk - Kobylnica - Łosino - Zajączkowo - Maszkowo - Kwakowo - Kruszyna - Żelki - Objezierze - Moczydło - Suchorze - Uliszkowice - Starkówko - Jezierze - Kołczygłowy - Barnowo - Kamieńc - Jutrzenka - Borzytuchom - Niedarzyno - Świerkówko - Świątkowo - Bytów58
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoTczew - Rokitki - Śliwiny - Gniszewo - Waćmierek - Swarożyn - Liniewko - Wędkowy - Boroszewo - Damaszka - Godziszewo - Demlin - Bolesławowo - Skarszewy39
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoWejherowo - Biała - Sopieszyno - Przetoczyno - Szemud - Kamień - Kieleńska Huta - Kielno - Dobrzewino - Karczemki - Chwaszczyno - Chwaszczno - Gdańsk37
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoTczew - Stanisławie - Turze - Godziszewo - Demlin - Bolesławowo - Skarszewy - Borówno - Bączek - Czarnocin - Kamierowo - Kamierowskie Piece58
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoTczew - Stanisławie - Turze - Godziszewo - Demlin - Bolesławowo - Skarszewy - Więckowy - Malary - Jaroszewy - Pogódki - Koźmin - Junkrowy75
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoSkarszewy - Wolny Dwór - Przerębska Huta - Nowy Wiec - Szczodrowo - Guzy - Bożepole Królewskie - Bolesławowo - Demlin - Godziszewo - Turze - Stanisławie - Tczew77
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoSkarszewy - Bolesławowo - Obozin - Demlin - Nowe Gołębiewko - Godziszewo - Damaszka - Boroszewo - Rościszewo - Gołębiewko - Mirowo Duże41
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoSłupsk - Kobylnica - Łosino - Zajączkowo - Kwakowo - Kruszyna - Płaszewo - Żelki - Objezierze - Moczydło - Suchorze - Zielin - Trzebielino39
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoSłupsk - Siemianice - Swochowo - Lubuczewo - Karzcino - Gąbino - Komnino - Czysta - Retowo - Wysoka - Gardna Mała - Gardna Wielka - Człuchy - Smołdzino35
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoKartuzy - Grzybno - Kobysewo - Kosowo - Przodkowo - Kczewo - Miszewo - Pępowo - Banino - Rębiechowo - Gdańsk24
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoLębork - Rybki - Malczyce - Osowo Lęborskie - Łebunia - Bukowina - Skrzeszewo - Pałubice - Migi - Sierakowice - Karwacja - Mojusz - Miechucino - Cieszenie - Kożyczkowo - Garcz - Łapalice - Kartuzy50
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoLinia - Niepoczołowice - Kamienica - Kamienica Królewska - Pałubice - Migi - Paczewo - Sierakowice - Karwacja - Mojusz - Miechucino - Cieszenie - Kożyczkowo - Garcz - Łapalice - Kartuzy47
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoGdańsk - Pruszcz Gdański - Rusocin - Łęgowo - Różyny - Skowarcz - Pszczółki - Rębielcz - Żelisławki - Subowidz - Gołębiewo Wielkie - Ełganowo - Graniczna Wieś - Cząstkowo - Postołowo - Pawłowo - Szczodrowo - Przerębska Huta - Wilki - Wolny Dwór - Skarszewy60
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoKarczemki - Dobrzewino - Kielno - Warzno - Rębiska - Leśno - Kłosowo - Czeczewo - Tokary - Kawle - Przodkowo - Kosowo - Kobysewo - Grzybno - Kartuzy31
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoTczew - Starogard Gdański - Zblewo - Kaliska - Czarna Woda - Czersk - Chojnice28
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoChojnice - Człuchów - Rzeczenica - Czarne51
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoKościerzyna - Lipusz - Dziemiany - Brusy - Chojnice75
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoGdańsk - Żukowo - Kartuzy36
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoGdańsk - Żukowo - Przodkowo - Kartuzy38
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoKartuzy - Przodkowo - Szemud19
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoGdynia - Rumia - Reda - Puck - Władysławowo - Jastarnia - Hel78
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoKwidzun - Ryjewo - Sztum - Malbork49
Pomorskie Urząd Marszałkowski Województwa PomorskiegoMalbork - Stare Pole - Dzierzgoń - Stary Targ - Sztum67
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 101 Bielsko-Biała D.A. - Bielsko-Biała D.A. przez Kaniów, Dankowice RSP46
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 102 Bielsko-Biała D.A. - Bielsko-Biała D.A. przez Dankowice RSP, Kaniów 46
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 103 Czechowice-Dziedzice Silesia - Dankowice Przejazd przez Bestwinę21
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 104 Czechowice-Dziedzice Silesia - Janowice Kościół przez Kaniów23
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 105 Bielsko-Biała D.A. - Bielany Kościół przez Hecznarowice23
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 107 Bielsko-Biała Hałcnów Granica - Kęty ZML przez Pisarzowice Harszówki16
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 110 Bielsko-Biała D.A. - Nowa Wieś przez Kęty Podlesie23
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 112 Bielsko-Biała D.A. - Porąbka Kozubnik przez Kozy, Kobiernice29
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 113 Bielsko-Biała D.A. - Czernichów przez Kozy, Międzybrodzie Bialskie47
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 115 Bielsko-Biała D.A. - Wilkowice Granica przez Bystra Śląska13
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 116 Bielsko-Biała D.A. - Pietrzykowice Kielar przez Wilkowice Granica34
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 117 Bielsko-Biała D.A. - Bielsko-Biała D.A. przez Rybarzowice, Wilkowice36
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 118 Bielsko-Biała D.A. - Bielska-Biała D.A. przez Wilkowice, Rybarzowice36
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 119 Bielsko-Biała D.A. - Kaina przez Bystrą, Buczkowice, Godziszkę20
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 120 Bielsko-Biała D.A. - Szczyrk Salmopoł przez Bystrą, Buczkowice30
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 121 Bielsko-Biała D.A. - Jaworze Nałęże przez Jaworze Centrum19
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 123 Bielsko-Biała D.A. - Roztropice Mleczarnia przez Jasienicę, Rudzice28
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 124 Bielsko-Biała D.A. - Bielsko-Biała D.A. przez Bielowicko, Wieszczęta37
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 125 Bielsko-Biała D.A. - Strumień przez Jasienica Skrzyżowanie36
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 126 Bielsko-Biała D.A. - Bielsko-Biała D.A. przez Grodziec Zagóra, Łazy22
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 190 Bielsko-Biała D.A. - Rybarzowice Centrum przez Szczyrk Solisko, Wilkowice Sklep45
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 191 Bielsko-Biała D.A. - Iłownica Centrum przez Grodziec, Bielowicko, Międzyrzecze35
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny 192 Bielsko-Biała D.A. - Czaniec Skrzyżowanie przez Hecznarowice, Kozy Centrum, Bestwina Kościół47
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny Kęty Zml- Witkowice Końcowy15
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny Kęty ZPW - Andrychów Osiedle Pętla przez Czaniec, Roczyny20
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny Kęty ZML - Osiek Dom Ludowy przez Nową Wieś, Malec17
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny Kęty ZML - Kobiernice Wołek14
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny Kęty ZPW - Porąbka Kozubnik przez Czaniec Bukowiec _14
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny Kęty D.A. - Porąbka Wielka Puszcza Remiza przez Czaniec15
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny Kęty Kryta Pływalnia - Andrychów Osiedle Pętla przez Bulowice15
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny Kęty Kryta Pływalnia -Andrychów Osiedle Pętla przez Bulowice Stara Droga15
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny Kęty ZM L - Łęki Sklep przez Bielany13
ŚląskieBeskidzki Związek Powiatowo-Gminny Kęty ul.Sobieskiego - Kęty ul.Widok9
ŚląskieGmina Miedźno(M1) Mokra I - Ostrowy nad Okszą13
ŚląskieGmina Miedźno(M2) Władysławów - Miedźno11
ŚląskieGmina PopówKule - Popów (P1)20
ŚląskiePowiat KłobuckiPOPÓW - KŁOBUCK21
ŚląskiePowiat KłobuckiPRZYSTAJN - KŁOBUCK24
ŚląskiePowiat KłobuckiPANKI - KŁOBUCK19
ŚląskiePowiat KłobuckiWRĘCZYCA WIELKA - KŁOBUCK9
ŚląskiePowiat KłobuckiJULIANÓW - KŁOBUCK25
ŚląskieGmina KrzepiceL1 Dankowice Pierwsze - Krzepice21
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Brzezówka - Pogwizdów - Kaczyce - Zebrzydowice - Marklowice Górne28
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Hażlach - Kończyce Małe - Zebrzydowice - Marklowice Górne20
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn Plac Wolności - Hażlach Skrzyżowanie - Kończyce Wielkie - Zebrzydowice Kisielów24
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Za marski - Hażlach Dęby - Kończyce Wielkie16
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Hażlach Skrzyżowanie - Kończyce Wygoda - Kończyce Wielkie12
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Hażlach - Dębowiec14
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Hażlach - Pruchna - Bąków - Zbytków - Strumień - Zarzecze36
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Hażlach - Pruchna - Drogomyśl - Chybie29
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Ogrodzona - Iskrzyczyn - Dębowiec Podlesie21
ŚląskiePowiat CieszyńskiSkoczów - Drogomyśl - Chybie - Strumień24
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Gumna - Kostkowice - Dębowiec - Simoradz - Skoczów19
ŚląskiePowiat CieszyńskiUstroń Nierodzim - Bładnice Dolne - Skoczów - Górki Szpotawice16
ŚląskiePowiat CieszyńskiGoleszów Centrum - Kisielów Remiza - Skoczów d. a.10
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Skoczów - Brenna Leśnica - Brenna Bukowa43
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Skoczów - Brenna Bukowa - Brenna Węgierski35
ŚląskiePowiat CieszyńskiSkoczów - Ustroń Centrum - Wisła Jaworni k - Wisła Ła bajów31
ŚląskiePowiat CieszyńskiSkoczów - Ustroń Zawodzie - Ustroń Jaszowiec21
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Goleszów - Ustroń - Wisła - Jaworzynka Trzycatek44
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Goleszów - Ustroń - Wisła - Koniaków Ochodzita50
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Goleszów - Ustroń Zawodzie - Wisła Malinka - Przełęcz Sal mopolska43
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Kozakowice - Ustroń Skrzyż. - Ustroń Lipowiec28
ŚląskiePowiat CieszyńskiWisła d.a. - Istebna Jasnowice20
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Ustroń Zawodzie - Ustroń Równica25
ŚląskiePowiat CieszyńskiUstroń Równica - Ustroń Centrum - Wisła Centrum - Wisła Czarne28
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Puńców - Dzięgielów - Leszna Podlesie16
ŚląskiePowiat CieszyńskiCieszyn - Puńców - Dzięgielów - Cisownica Pod Tufem17
ŚląskieGmina Olszyn Olsztyn - Bukowno- Olsztyn16
ŚląskiePowiat PszczyńskiU-1 Pszczyna Centrum Przesiadkowe - Mizerów - Pawłowice KWK Pniówek24
ŚląskiePowiat PszczyńskiU-2 Pszczyna Centrum Przesiadkowe- Suszec - Żory Centrum Przesiadkowe23
ŚląskiePowiat MyszkowskiSiedlec Duży DK-1 - Myszków Plac Dworcowy II45
ŚląskiePowiat MyszkowskiMyszków Plac Dworcowy II - Będusz V49
ŚląskieGmina KonopiskaU101 KONOPISKA RYNEK - KONOPISKA RYNEK 10
ŚląskieGmina KonopiskaU102 KONOPISKA RYNEK - JAMKI ŁĄCZNIK RĘKOSZOWICE9
ŚląskieGmina KonopiskaU103 KONOPISKA RYNEK - KONOPISKA RYNEK 26
ŚląskieGmina KonopiskaU104 HUTKI OSP - KONOPISKA RYNEK 12
ŚląskieGmina KonopiskaU105 KONOPISKA RYNEK - WALASZCZYKI LAS5
ŚląskieGmina Łazy Grabowa - Łazy - Rokitno Szlacheckie - Hutki Kanki - Łazy - Skałbania22
ŚląskieGmina Łazy Łazy prze Głazówkę - Kazimierówka - Zawiercie - Łazy 7
ŚląskieGmina Łazy Chruszczobród Piaski - Chruszczobród - Wysoka - Łazy - Kuźnica Masłońska - Zawiercie -Chruszczobród Piaski20
ŚląskieGmina BlachowniaU150 Blachownia Urząd Miejski - Blachownia Urząd Miejski24
ŚląskieGmina BlachowniaU161 Cisie Pętla - Stara Gorzelnia Pętla5
ŚląskieGmina BlachowniaU162 Ostrowy - Malice9
ŚląskieGmina SkoczówSkoczów - Pierściec - Kowale - Skoczów9
ŚląskieGmina Wręczyca WielkaJEZIORO - WRĘCZYCA WIELKA- GRODZISKO13
ŚląskieGmina Wręczyca WielkaRUTKA - WRĘCZYCA WIELKA25
ŚląskieGmina PrzystajńPrzystajń - Przystajń22
ŚląskieGmina RędzinyKAROLINA - RĘDZINY przez RUDNIKI13
ŚląskieGmina RędzinyKONIN - RĘDZINY przez RUDNIKI6
ŚląskieGmina RędzinyMARIANKA RĘDZIŃSKA- RĘDZINY6
ŚląskieGmina RędzinyKAROLINA - RUDNIKI przez KOSCIELEC9
ŚląskieGmina RędzinyMARIANKA RĘDZIŃSKA - RĘDZINY przez OŁOWIANKA14
ŚląskieGmina Mykanów101 - Wola Kiedrzyńska — Czarny Las - Stary Kocin - Cykarzew Północny - Kokawa - MykanówLubojenka - Wola Kiedrzyńska41
ŚląskieGmina Mykanów102 - Wola Kiedrzyńska - Czarny Las - Stary Kocin - Cykarzew Północny - Stary Broniszew - Grabowa - Mykanów - Lubojenka- Wola Kiedrzyńska49
ŚląskieGmina Mykanów103 - Wola Kiedrzyńska - Lubojenka - Mykanów — Grabowa - Stary Broniszew - Kokawa -Mykanów41
Świętokrzyskie Gmina BielinyLechów - Bieliny - Lechów30
Świętokrzyskie Gmina Busko-ZdrójBusko - Zdrój - Bilczów przez Zbludowice - Radzanów - Skotniki Duże - Olganów - Dobrowodę - Baranów - Gadawę - Budzyń36
Świętokrzyskie Gmina Busko-ZdrójBusko - Zdrój - Kołaczkowice (przysiółek Palestyna) przez Mikułowice Kolonia Wschodnia - Elżbiecin - Podgaje - Kotki - Janina46
Świętokrzyskie Gmina Busko-ZdrójBusko - Zdrój - Busko - Zdrój przez Łagiewniki - Zbrodzice - Kurzejów54
Świętokrzyskie Gmina Busko-ZdrójSłabkowice - Szaniec przez Skorzów - Zwierzyniec20
Świętokrzyskie Gmina Busko-ZdrójMikułowice - Szaniec przez Mikułowice Kol. Zach - Nowy Folwark - Kameduły - Galów28
Świętokrzyskie Gmina Busko-ZdrójBusko - Zdrój - Busko - Zdrój przez Siesławice77
Świętokrzyskie Gmina Chęciny Ostrów - Ostrów Górki - Łukowa - Ostrów Wymysłów - Ostrów Gaj - Wolica - Tokarnia - Podzamcze - Chęciny42
Świętokrzyskie Gmina Chęciny Mosty - Korzecko - Stare Korzecko - Chęciny22
Świętokrzyskie Gmina Chmielnik Chmielnik - Ciecierze - Szyszczyce - Kotlice - Suskrajowice - Borzykowa - Chmielnik28
Świętokrzyskie Gmina Chmielnik Chmielnik - Łagiewniki - Lubania - Lipy - Ługi - Suchowola - Chmielnik21
Świętokrzyskie Gmina Chmielnik Chmielnik - Przededworze - Jasień - Holendry - Chmielnik14
Świętokrzyskie Gmina Chmielnik Chmielnik - Celiny - Grabowiec - Piotrkowice - Suliszów - Minostowice - Chmielnik33
Świętokrzyskie Gmina Chmielnik Chmielnik - Zrecze Małe - Zrecze Duże - Zrecze Chałupczańskie - Chmielnik 9
Świętokrzyskie Gmina Jędrzejów Łysaków Drugi - Łysaków Pod Lasem - Diament - Łączyn - Skroniów (Mały Skroniów) - Ks. Skroniów - Jędrzejów36
Świętokrzyskie Gmina Łopuszno Łopuszno - Nowek - Łopuszno58
Świętokrzyskie Gmina Łopuszno Ruda Zajączkowska - Łopuszno - Ruda Zajączkowska52
Świętokrzyskie Gmina Mirzec Tychów Stary Podlesie - Ostrożanka - Małyszyn - Tychów Stary - Mirzec I - Mirzec II - Trębowiec - Osiny - Gadka - Jagodne - Tychów Stary Podlesie (Gminna Linia Komunikacyjna)66
Świętokrzyskie Gmina BaćkowiceBaćkowice - Baćkowice przez Olszownica - Gołoszyce - Oziębłów - Modliborzyce - Rudniki - Modliborzyce - Piskrzyn - Janczyce - Baranówek - Baćkowice - Gołoszyce - Olszownica68
Świętokrzyskie Gmina BaćkowiceBaćkowice - Baćkowice przez Nieskurzów Nowy - Piórków - Wszachów - Piórków - Nieskurzów Stary21
Świętokrzyskie Gmina BaćkowiceBaćkowice - Baćkowice przez Nieskurzów Stary8
Świętokrzyskie Gmina BaćkowiceWszachów - Piórków18
Świętokrzyskie Gmina BaćkowiceGołoszyce - Modliborzyce przez Modliborzyce - Oziębłów6
Świętokrzyskie Gmina BaćkowiceBaćkowice - Gołoszyce przez Olszownica 5
Świętokrzyskie Gmina BaćkowicePiórków - Baćkowice przez Nieskurzów Nowy - Baćkowice - Jańczyce - Baranówek40
Świętokrzyskie Gmina BałtówOkół - Michałów - Pętkowice - Pętkowice Kolonia - Wólka Pętkowska - Ulów - Wycinka - Lemierze - Bałtów - Wólka Bałtowska - Antoniów - Wólka Bałtowska - Kolonia - Bałtów64
Świętokrzyskie Gmina BałtówBałtów - Wólka Bałtowska - Kolonia - Antoniów - Wólka Bałtowska - Bałtów - Lemierze - Wycinka - Ulów - Wólka Pętkowska - Pętkowice Kolonia - Okół - Michałów - Okół64
Świętokrzyskie Gmina DaleszyceMójcza (pętla) - Mójcza ul. Chabrowa - Suków - Niestachów - Kranów - Daleszyce (Rynek)29
Świętokrzyskie Gmina DaleszyceTrzemosna (pętla) - Borków - Kaczyn - Znojów - Marzysz Pierwszy - Marzysz Drugi - Podmarzysz - Suków Borki42
Świętokrzyskie Gmina DaleszyceSieraków (koniec wsi - Smyków - Daleszyce - Brzechów - Niestachów)31
Świętokrzyskie Gmina DaleszyceWidełki - Cisów (remiza) - Niwy - Daleszyce - Słopiec - Borków - Kaczyn - Marzysz - Suków61
Świętokrzyskie Gmina DwikozyRomanówka - Nowy Garbów - Góry Wysokie - Gałkowice - Nowe Kichary - Rzeczyca Sucha - Kamień Łukawski - Nowy Kamień - Msciów - Dwikozy70
Świętokrzyskie Gmina GórnoBęczków - Podmąchocice14
Świętokrzyskie Gmina GórnoSkorzeszyce - Górno Zawada - Cedzyna37
Świętokrzyskie Gmina KońskieParuchy - Baczyna - Nieświń - Młynek Nieświński - Rogów - Końskie - Modliszewice - Sierosławice - Nowe Sierosławice - Nowy Kazanów - Stary Kazanów - Brody - Stary Dziebałtów - Nowy Dziebałtów - Wincentów - Gatniki - Sielpia - Stary Sokołów - Nowy Sokołów (i z powrotem)48
Świętokrzyskie Gmina KońskieBarycz - Dyszów - Końskie - Centrum Przesiadkowe - Kiepury - Odrowąża - Modliszewice - Sierosławice - Bedlenko - Zagórze - Bedlno - Kopaniny - Małachów - Trzemoszna - Radomek ( i z powrotem)47
Świętokrzyskie Gmina KońskiePiła - Szabelnia - Pomyków - Koczwara - Końskie (i z powrotem)20
Świętokrzyskie Gmina KońskieMałachów - Nowiny - Wąsosz - Izabelów - Końskie - Modliszewice - Pomorzany - Gabrielnia - Kopaniny - Grabków - Sworzyce - Poraj (i z powrotem)23
Świętokrzyskie Gmina KońskieNiebo - Stadnicka Wola - Końskie (i z powrotem)25
Świętokrzyskie Gmina KońskieNałęczów - Gracuch - Jeżów - Proćwin - Końskie (i z powrotem)38
Świętokrzyskie Gmina KońskieStara Kuźnica - Chełb - Drutarnia - Czysta - Młynek Nieświński - Rogów - Dyszów - Końskie (i z powrotem)33
Świętokrzyskie Gmina KońskieStadnicka Wola - Końskie - Przybyszowy - Radomek - Stadnicka Wola - Końskie43
Świętokrzyskie Gmina KońskieKońskie - Dyszów - Barycz - Kornica - Końskie12
Świętokrzyskie Gmina KońskieKońskie - Dyszów - Kornica - Proćwin - Gracuch - Jeżów - Nałęczów - Końskie25
Świętokrzyskie Gmina KońskieKońskie - Modliszewice - Sierosławice - Pomorzany - Końskie17
Świętokrzyskie Gmina KońskieKońskie - Sielpia (linia wakacyjna)32
Świętokrzyskie Gmina KońskieKońskie - Nieświń - Paruchy37
Świętokrzyskie Gmina KońskieKońskie - Stara Kuźnica - Paruchy37
Świętokrzyskie Gmina KońskieKońskie - Nałęczów36
Świętokrzyskie Gmina KońskieKońskie - Nałączów przez Barycz i Jeżów37
Świętokrzyskie Gmina KońskieKońskie - Małachów37
Świętokrzyskie Gmina KońskieKońskie - Bedlenko przez Brody i Stary Kazanów38
Świętokrzyskie Gmina KońskieKońskie - Nowy Sokołów przez Sielpię i Nowy Dziebałtów54
Świętokrzyskie Gmina ŁagówCzażów - Łagów przez Sędek - Wola Łagowska18
Świętokrzyskie Gmina ŁagówŁagów - Łagów przez Duraczów przez Ruda - Melonek - Gęsice - Wola Łagowska17
Świętokrzyskie Gmina ŁagówŁagów - Nowa Zbelutka przez Wola Łagowska - Sadków - Stara Zbelutka33
Świętokrzyskie Gmina ŁagówŁagów - Łagów przez Piotrów - Płucki - Zamkowa Wola - Płucki24
Świętokrzyskie Gmina ŁagówŁagów - Nowa Zbelutka - przez Duraczów - Ruda - Gęsice - Wola Łagowska - Sadków - Stara Zbelutka41
Świętokrzyskie Gmina ŁagówŁagów - Łagów przez Piotrów - Płucki - Zamkowa Wola - Płucki43
Świętokrzyskie Gmina ŁagówZamkowa Wola - Łagów przez Piotrów - Płucki - Małacentów - Lechówek - Złota Woda14
Świętokrzyskie Gmina ŁagówŁagów - Łagów przez Wola Łagowska - Gęsice - Ruda - Stara Zbelutka - Nowa Zbelutka - Ruda - Duraczów33
Świętokrzyskie Gmina ŁagówŁagów - Łagów przez Płucki10
Świętokrzyskie Gmina ŁagówŁagów - Łagów przez Nowy Staw8
Świętokrzyskie Gmina ŁagówŁagów - Łagów przez Płucki - Zaręby - Lechówek Złota Woda34
Świętokrzyskie Gmina ŁagówŁagów - Łagów przez Duraczów - Ruda - Melonek - Ruda - Gęsice - Wola Łagowska34
Świętokrzyskie Gmina ŁagówŁagów - Łagów przez Sędek - Czyżów - Sędek Wola Łagowska 
Świętokrzyskie Gmina Brody Budy Brodzkie - Brody - Krynki - Styków - Kuczów - Dziurów 12
Świętokrzyskie Gmina Brody Jabłonna - Styków - Dziurów6
Świętokrzyskie Gmina Brody Lipie (Podłaziska) - Starachowice 9
Świętokrzyskie Gmina Brody Adamów - Lubienia18
Świętokrzyskie Gmina Brody Rudnik - Kuczów10
Świętokrzyskie Gmina MasłówMąchocice Kapitulne - Dąbrowa przez Masłów Pierwszy - Masłów Drugi22
Świętokrzyskie Gmina MorawicaChmielowic e - Kawczyn - Dębska Wola - Morawica - Bilcza - Morawica - Dębska Wola - Kawczyn - Chmielowice29
Świętokrzyskie Gmina MorawicaRadomice II - Radomice I - Łabędziów - Morawica - Bilcza - Morawica - Łabędziów - Radomice I - Radomice II25
Świętokrzyskie Gmina MorawicaDrochów Górny - Drochów Dolny - Obice - Dębska Wola - Morawica - Bilcza - Morawica - Dębska Wola - Obice - Drochów Dolny - Drochów Górny29
Świętokrzyskie Gmina MorawicaZbrza - Dębska Wola - Morawica - Bilcza - Morawica - Dębska Wola - Zbrza30
Świętokrzyskie Gmina OsiekOsiek - Osiek przez Trzcianka - Matiaszów - Strużki - Ossala28
Świętokrzyskie Gmina OsiekMucharzew - Sworoń - Ossala - Osiek (Rynek)26
Świętokrzyskie Gmina OsiekOsiek - Lipnik - Kąty - Długołęka - Osiek22
Świętokrzyskie Gmina OsiekStrużki - Tursko Wielkie - Szwagrów - Ossala - Osiek20
Świętokrzyskie Gmina OsiekOsiek - Lipnik - Kąty - Osiek14
Świętokrzyskie Gmina OsiekBukowa - Osiek przez Suchowola14
Świętokrzyskie Gmina PawłówBronkowice - Pawłów przez Radkowice - Swiślina - Szerzawy - Jadowniki - Stary Jawór - Nowy Jawór - Ambrożów39
Świętokrzyskie Gmina PawłówPawłów - Pawłów przez Bukówka - Zbrza - Nowy Jawór - Stary Jawór - Jadowniki - Rzepin Kol - Warszówek37
Świętokrzyskie Gmina PawłówPawłów - Szeligi przez Rzepin - Rzepin I - Rzepin II - Dąbrowa - Kałków - Godów - Kotarszyn - Szeligi60
Świętokrzyskie Gmina PawłówPawłów - Tarczek przez Ambrożów - Trzeszków - Pokrzywnica - Wawrzeńczyce - Brzezie - Szerzawy - Świętomarz - Tarczek37
Świętokrzyskie Gmina PiekoszówŁosienek - Łubno - Wincentów - Piekoszów - Szczukowice - Szczukowskie Górki35
Świętokrzyskie Gmina PiekoszówŁaziska - Jaworznia - Piekoszów - Podzamcze - Szczukowice - Szczukowskie Górki27
Świętokrzyskie Gmina PiekoszówLesica - Bławatków - Gałęzice - Rykoszyn - Piekoszów - Podzamcze - Szczukowice - Szczukowskie Górki26
Świętokrzyskie Gmina PiekoszówPiekoszów - Micigózd - Julianów - Brynica - Szczukowice - Szczukowskie Górki 30
Świętokrzyskie Gmina Solec-Zdrój Sułkowice - Kików - Zborów - Solec - Zdrój - Zielonki - Wełnin13
Świętokrzyskie Gmina Solec-Zdrój Solec - Zdrój - Piasek Mały - Kolonia Zagajów - Zagajów - Chinków - Strażnik - Solec Zdrój16
Świętokrzyskie Gmina Solec-Zdrój Solec - Zdrój - Świniary - Ludwinów - Zielonki - Solec Zdrój15
Świętokrzyskie Gmina Solec-Zdrój Wełnin - Solec Zdrój - Zborów - Piestrzec - Zborów - Kików - Sułkowice21
Świętokrzyskie Gmina Solec-Zdrój Solec - Zdrój - Zielonki - Ludwinów - Świniary - Solec Zdrój15
Świętokrzyskie Gmina Solec-Zdrój Solec - Zdrój - Strażnik - Chinków - Zagajów - Kolonia - Zagajów - Piasek Mały - Solec - Zdrój16
Świętokrzyskie Gmina Solec-Zdrój Włosnowice - Świniary - Zielonki - Wełnin - Solec - Zdrój12
Świętokrzyskie Gmina Solec-Zdrój Zborów - Piestrzec - Zborów - Solec - Zdrój - Wełnin - Zielonki - Świniary - Włosnowice - Solec - Zdrój20
Świętokrzyskie Gmina Solec-Zdrój Zagórzany - Solec - Zdrój5
Świętokrzyskie Gmina Solec-Zdrój Solec - Zdrój - Zagórzany5
Świętokrzyskie Gmina StaszówStaszów - Wiązownica Kolonia (przez Smerdyna Opalina)23
Świętokrzyskie Gmina StaszówStaszów - Golejów (Szpital) - Grzybów (Huta Szkła)20
Świętokrzyskie Gmina ZagnańskSzałas - Jaworze przez Samsonów Ciągłe ( Szałas - Szałas Komorniki - Samsonów Podlesie - Samsonów Ciągłe - Samsonów - Janaszów - Zagnańsk - Bartków - Jaworze)39
Świętokrzyskie Gmina ZagnańskSzałas - Jaworze przez Długojów - Umer (Szałas - Szałas Komorniki - Długojów - Kołomań - Umer - Tumlin - Osowa - Samsonów - Janaszów - Zagnańsk - Jaworze)45
Świętokrzyskie Gmina ZagnańskKajetanów - Belno (Kajetanów - Gruszka - Jaworze - Zagnańsk - Belno)27
Świętokrzyskie POROZUMIENIE CHMIELNIK (Pierzchnica - Daleszyce)Sędziejowice - Chmielnik - Pierzchnica - Borków - Suków - Sędziejowice (Sędziejowice - Suków przez Chmielnik - Pierzchnicę - Borków)80
Świętokrzyskie POROZUMIENIE MORAWICA (Chmielnik)Chmielnik - Celiny - Piotrkowice - Lisów - Zaborze - Brudzów - Wola Morawicka - Morawica - Bilcza - Morawica - Wola Morawicka - Brudzów - Zaborze - Lisów - Piotrkowice - Celiny - Chmielnik54
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Podole - Małoszyce - Bogusławice - Kornacice24
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Sadowie - Janowice - Mominę - Waśniów - Sarnią Zwolę - Truskolasy60
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Czekarzewice - przez: Ożarów - Tarłów48
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Czekarzewice - Maruszów przez (Ożarów)38
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Maruszów - Opatów przez Ożarów36
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Iwaniska - Bodzuchów - Malżyn - Włostów47
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Wszachów - Zielonka - Iwaniska51
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Iwaniska - Stara Łagowica - Baćkowice70
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Truskolasy - Ruszkowiec - Sadowie52
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Gołoszyce - Piskrzyn - Stobiec37
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Sadłowice - Stodoły - Kolonie - Wojciechowice37
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Iwaniska - Dziewiątle - Łopatno46
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Ożarów - Nowe - Słupia Nadbrzeżna 68
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Sadowie - Czerwona Góra - Zwola34
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Mydłów - Grocholice - Włostów26
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Nikisiałka Mała - Malice - Adamów - Włostów28
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Pisary - Janików39
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Nikisiałka Mała - Słabuszewice - Kaczyce53
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Ożarów - Czachów - Dębno55
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Jasice - Wojciechowice - Kaliszany40
Świętokrzyskie Powiat Opatowski Opatów - Opatów przez Stodoły Wieś - Sadłowice - Gierczyce30
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski - Szewna - Podszkodzie - Mirkowice - Broniszowice22
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski - Ostrowiec Świętokrzyski przez Borię - Trębanów138
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski - Ostrowiec Świętokrzyski przez Kunów - Prawęcin46
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski - Wronów Mirogonowice przez Boksyce - Jeżów77
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski - Czażów przez Waśniów47
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Kotarszyn v - Ostrowiec Świętokrzyski przez Mominę27
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski - Waśniów przez Boleszyn - Nosów33
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Grzegorzowice Wałsnów - Ostrowiec Świętokrzyski przez Janowice - Jeżów35
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski - Momina przez Waśniów - Janowice42
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Grzegorzowice Wałsnów - Ostrowiec Świętokrzyski przez Wojciechowice - Waśniów - Śnieżkowice48
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski - Grzegorzowice Wałsnów przez Boksyce - Garbacz46
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Świętokrzyski - Grzegorzowice Wałsnów przez Janowice35
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Grzegorzowice Wałsnów - Ostrowiec Świętokrzyski przez Janowice - Waśniów36
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Grzegorzowice Wałsnów - Ostrowiec Św. przez Sarna Zwola - Dobruchna - Czajęcice - Prusinowice - Wojciechowice - Prusinowice - Czajęcice - Waśniów - Śnieżkowice - Mychów Kolonia - Szwarszowice - Podszkodzie - Szewna34
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Św. - Grzegorzowice Wałsnów przez Szewna - Podszkodzie - Szwarszowice - Kosowice - Momina - Garbacz - Jeżów - Garbacz - Janowice - Milejowice - Roztylice - Wronów - Sarnia Zwola35
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Grzegorzowice Wałsnów - Ostrowiec Św. przez Sarnia Zwola - Wronów Mirogonowice - Roztylice - Milejowice - Janowice - Garbacz - Momina - Boksyce - Zajączkowice - Waśniów - Śnieżkowice - Mychów Kolonia - Szwarszowice - Podszkodzie - Szewna36
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Grzegorzowice Wałsnów - Ostrowiec Św. przez Sarnia Zwola - Wronów Mirogonowice - Roztylice - Milejowice - Janowice - Garbacz - Jeżów - Garbacz - Momina - Szwarszowice - Podszkodzie - Szewna34
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Św. - Waśniów przez Szewna - Podszkodzie - Szwarszowice - Mychów Kolonia - Śnieżkowice - Waśniów - Pękosłąwice - Prusinowice - Boleszyn - Kotarszyn - Boleszyn - Nosów - Pękosławice33
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Św. - Momina przez Szewna - Podszkodzie - Szwarszowice - Mychów Kolonia - Śnieżkowice - Waśniów - Zajączkowice - Boksyce - Momina - Garbacz - Janowice - Milejowice - Roztylice - Wronów Mirogonowice - Jeżów - Garbacz42
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Św. - Grzegorzowice Wałsnów - przez Szewna - Podszkodzie - Szwarszowice - Mychów Kolonia - Śnieżkowice - Waśniów - Zajączkowice - Boksyce - Momina - Garbacz - Zajączkowice - Prusinowice - Czajęcice - Dobruchna - Sarnia Zwola46
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Kotarszyn - Ostrowiec Św. przez Boleszyn - Prusinowice - Pękosławice - Waśniów - Boksyce - Momina - Swarszowice - Podszkodzie - Szewna27
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Sw. - Czażów przez Szewna - Podszkodzie - Szwarszowice - Mychów Kolonia - Śnieżkowice - Waśniów - Prosinowice47
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Św. - Wronów Mirogonowice przez Szewna - Podszkodzie - Szwarszowice - Mychów Kolonia - Śnieżkowice - Waśniów - Zajączkowice - Boksyce - Momina - Garbacz - Jeżów - Garbacz - Janowice - Milejowice - Roztylice77
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Grzegorzowice Wałsnów - Ostrowiec Św. przez Sarnia Zwola - Dobruchna - Czajęcice - Waśniów - Śnieżkowice - Mychów Kolonia - Szwarszowice - Podszkodzie - Szewna26
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Św. - Kraszków przez Szewna - Podszkodzie - Szwarszowice - Kosowice - Momina - Garbacz - Janowice42
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostroweic Św. - Grzegorzowice Wałsnów - przez Szewna - Podszkodzie - Szwarszowice - Mychów Kolonia - Śnieżkowice - Waśniów - Czajęcice Szarotka - Czajęcice Dobruchna - Sarnia Zwola - Nowy Skoszyn69
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Św. - Bałtów - przez Sudół - Maksymilianów - Rudka Bałtowska46
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Św. - Okół przez Sudół - Maksymilianów - Rudka Bałtowska - Bałtów - Skarbka - Pętkowice31
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Św. - Okół przez Sudół - Maksymilianów - Rudka Bałtowska - Bałtów - Wólka Bałtowska - Wólka Bałtowska Kolonia - Bałtów - Skarbka - Pętkowice - Wólka Pętkowska - Pętkowice - Okół - Michałów82
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Św - Ostrowiec Św. przez Goździelin - Bodzechów - Grójec - Brzóstowa - Ćmielów - Podgrodzie - Smyków - Borownia - Stoki Duże - Ruda Kościelna - Stoki Stare - Stoki Małe - Boria - Podgórze - Wiktoryn Podgórze - Boria - Magonie - Sudół103
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Św - Ostrowiec Św. przez Goździelin - Bodzechów - Grójec - Brzóstowa - Ćmielów - Krzczonowice - Trębanów - Przeuszyn - Buszkowice - Jastków - Ćmielów - Brzóstowa - Grójec - Bodzechów - Goździelin78
Świętokrzyskie Powiat Ostrowiecki Ostrowiec Św - Ostrowiec Św. przez Miłkowska Karczma - Wymysłów - Janik - Kolonia Inwalidzka - Kolonia Piaski - Kunów - Prawęcin - Doły Biskupie - Nietulisko Duże - Nietulisko Małe - Boksycka49
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiStaszów - Bogoria - Domaradzice33
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiStaszów - Mostki - Bukowa33
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiStaszów - Gacki - Grabki Duże28
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiStaszów - Kotuszów - Szydłów23
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiPliskowola - Osiek - Staszów25
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiOsiek - Matiaszów - Staszów45
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiOleśnica - Borzymów - Staszów44
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiStrzelce - Rytwiany - Staszów30
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiOsiek - Strzegom - Staszów29
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiPołaniec - Słupiec - Staszów61
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiPołaniec - Czarzyzna - Połaniec37
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiPołaniec - Szwagrów - Połaniec25
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiOsiek - Niekurza - Połaniec23
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiStaszów - Beszowa - Połaniec37
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiPołaniec - Wilkowa - Staszów26
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiStaszów - Bogoria - Niedźwiedź30
Świętokrzyskie Powiat StaszowskiStaszów - Jurkowice - Witowice28
Świętokrzyskie Powiat WłoszczowskiWłoszczowa - Tarnawa Góra88
Świętokrzyskie Związek Gmin Gór Świętokrzyskich (Łagów - Górno)Rudki - Cedzyna - Rudki70
Świętokrzyskie Związek Gmin Gór Świętokrzyskich (Łagów - Górno)Łagów - Cedzyna - Łagów61
Warmińsko-MazurskieGmina LidzbarkStare Dłutowo - Lidzbark - Stare Dłutowo 29
Warmińsko-MazurskieGmina LidzbarkLidzbark - Kiełpiny - Wąpiersk - Jeleń - Lidzbark23
Warmińsko-MazurskieGmina Stawiguda S1 Ruś - Bartąg - Bartążek - Bartąg Tęczowy Las 22
Warmińsko-MazurskieGmina Stawiguda S3 Wymój - Stawiguda - Dorotowo - Tomaszkowo - Bartąg - Jaroty Stawigudzka25
Warmińsko-MazurskieGmina Stawiguda S4 Rybaki bloki - Pluski - Stawiguda - Dorotowo - Majdy - Kręsk19
Warmińsko-MazurskieGmina Stawiguda S5 Ruś - Bartąg - Gągławki - Łańsk - Stawiguda - Gryźliny26
Warmińsko-MazurskieGmina JedwabnoJedwabno - Jedwabno stadion - Lipniki - Dluzek - Czarny Piec - Czarny Piec (skrzyzowanie) - Czarny Piec - Dluzek - Lipniki - Jedwabno stadion - Jedwabno20
Warmińsko-MazurskiePowiat KętrzyńskiKętrzyn - Barciany przez Kiemławki Wielkie32
Warmińsko-MazurskiePowiat KętrzyńskiKętrzyn - Srokowo przez Ogródki32
Warmińsko-MazurskieGmina DywityBukwałd - Barkweda - Brąswałd - Dywity - Różnowo - Dąbrówka Wielka21
Warmińsko-MazurskieGmina DywityDywity - Ługwałd - Spręcowo - Rozgity - Sętal - Nowe Włóki - Tuławki - Gradki - Frączki - Studzianka 27
Warmińsko-MazurskieGmina DywityOlsztyn Ogrody - Wadąg - Słupy - Gady - Tuławki - Gradki - Frączki - Jesionowo - Podleśna - Stary Dwór - Dobre Miasto36
Warmińsko-MazurskieGmina DziałdowoDziałdowo - Malinowo15
Warmińsko-MazurskieGmina DziałdowoDziałdowo - Malinowo11
Warmińsko-MazurskieGmina DziałdowoDziałdowo - Księży Dwór12
Warmińsko-MazurskieGmina JonkowoGutkowo - Warkały żłobek - Giedajty - Wrzesina Szkoła - Porbady - Godki - Węgajty - Jonkowo centrum - Mątki - Gutkowo 27
Warmińsko-MazurskieGmina JonkowoGutkowo - Warkały osiedle miłe - Giedajty - Jonkowo Centrum - Łomy wieś - Garzewko wieś19
Warmińsko-MazurskieGmina JonkowoWrzesina szkoła - Stękiny - Wołowno10
Warmińsko-MazurskiePowiat ElbląskiTolkmicko ul. Królewiecka - Tolkmicko ul. Królewiecka - Skrzyż. na Nowinkę - Chojnowo - Pogrodzie Szkoła - Pogrodzie - Wodynia - Pogrodzie - Pogrodzie Kościół - Brzezina - Rychnowy - Huta Żuławska - Pogrodzie Kościół - Pogrodzie Szkoła - Chojnowo - Skrzyż. na Chojnowo - Skrzyż. na Nowinkę - Tolkmicko ul. Królewiecka - Tolkmicko D.K. 33
Warmińsko-MazurskiePowiat ElbląskiElbląg - Dworzec (pętla) - Elbląg - Nowowiejska - Elbląg - Królewiecka (Metalowców) - Jagodnik skrzyż. - Piastowo - Milejewo - Ogrodniki - Pagórki - Łęcze - Elbląg 42
Warmińsko-MazurskiePowiat ElbląskiMłynary - Płonne - Błudowo - Włóczyska kol. - Włóczyska - Włóczyska kol. - Błudowo - Karszewo - Nowe Monasterzysko - Majewo - Milejewo III - Milejewo II - Majewo - Nowe Monasterzysko - Podgórze - Zaścianki II - Zaścianki Kol. - Młynary. 41
Warmińsko-MazurskiePowiat ElbląskiElbląg - D.A. - Elbląg - Nowowiejska - Elbląg - Królewiecka (Metalowców) - Elbląg - Dąbrowa - Elbląg - Dąbrowa I - Jagodnik skrzyż. - Piastowo - Piastowo kol. - Milejewo - Milejewo - MilejewoII - Milejewo - III - Majewo - Nowe Monasterzysko - Karszewo - Błudowo - Włóczyska Kol. - Włóczyska - Włóczyska Kol. - Błudowo - Błudowo - Płonne Płonne II - Młynary - Gardyny - Kraskowo Kolonia - Kraskowo - Gardyny - Młynary - Zaścianki III - Zaścianki - Zastawno kol. - Pomorska Wieś - Wilkowo kol. - Stoboje - Elbląg - Stagniewo - Elbląg - Dębica I - Elbląg - Dębica - Elbląg - D.A. 77
Warmińsko-MazurskiePowiat ElbląskiPasłęk - Krosno - Nowe Kusy - Sokółka - Jelonki - Marwica - Rychliki16
Wielkopolskie Gmina Babiak Podkiejsze - Kiejsze - Dębno Królewskie - Dębno Poproboszczowskie - Krukowo - Olszak - Babiak9
Wielkopolskie Gmina Babiak Stypin - Korzecznik - Psary - Brdów - Bugaj - Babiak - Olszak - Krukowo - Dębno Poproboszczowskie - Dębno Królewskie Kiejsze - Podkiejsze22
Wielkopolskie Gmina Babiak Podkiejsze - Kiejsze - Dębno Królewskie - Dębno Poproboszczowskie - Krukowo - Olszak - Babiak - Bugaj - Brdów34
Wielkopolskie Gmina Babiak Mchowo - Wiecinin - Mchowo - Bogusławice - Góraj - Zakrzewo - Józefowo - Babiak - Olszak - Ozorzyn - Lichenek20
Wielkopolskie Gmina Babiak Mchowo - Bogusławice - Góraj - Zakrzewo - Józefowo - Babiak - Józefowo - Zakrzewo - Góraj - Bogusławice - Lubotyń - Lubotyń Poduchowny28
Wielkopolskie Gmina Babiak Ozorzyn - Babiak - Bugaj - Babiak - Brdów8
Wielkopolskie Gmina Babiak Podkiejsze - Kiejsze - Dębno Królewskie - Dębno Poproboszczowskie - Krukowo - Olszak - Babiak - Brdów II30
Wielkopolskie Gmina Babiak Babiak - Olsza - Ozorzyn I - Lichenek5
Wielkopolskie Gmina Babiak Podkiejsze - Kiejsze - Dębno Królewskie - Dębno Poproboszczowskie - Krukowo - Olszak - Babiak - Józefowo - Zakrzewo - Góraj - Bogusławice - Mchowo - Wiecinin - Mchowo28
Wielkopolskie Gmina GrzegorzewBudy - Grzgorzew - Kiełczewek - Zabłocie - Barłogi - Emilewo - Borysławice18
Wielkopolskie Gmina GrzegorzewTarnówka Grzegorzewska - Ponętów Dolny - Barłogi - ponętów Dolny - Grzegorzew - Budy26
Wielkopolskie Gmina GrzegorzewBudy - Grzegorzew - Kiełczewek II - Zabłocie - Barłogi - Emilewo - Borysławice26
Wielkopolskie Gmina GrzegorzewGrzegorzew - Kiełczewek - Zabłocie - Barłogi - Emilewo - Borysławice19
Wielkopolskie Gmina GrzegorzewBorysławice - Emilewo - Barłogi Most - Zabłocie - Kiełczewek II - Grzegorzew - Budy10
Wielkopolskie Gmina i miasto KleczewBudzisław Kościelny - Nieborzyn - Złotkówk/Kleczewa - danków - Janowo - Koziegłowy - Przytuki - Jabłonka - Słaboludź - Mikołajewo - Roztoka - Sławoszewek - Kleczew46
Wielkopolskie Gmina i miasto KleczewWielkopole - Izabelin Kolonia - Sławoszewek - Kleczew12
Wielkopolskie Gmina i miasto KleczewWola Spławicka - Zberzyn - Budzisław Kościelny - Nieborzyn - Złotkó k/Kleczewa - Józefowo - Roztoka - Sławoszewek - Kleczew40
Wielkopolskie Gmina i miasto KleczewMarszewo - Budzisław Górny - Łazy - Skupne - Budzisław Kościelny - Nieborzyn - Złotków k/Kleczewa - Józefowo k/Kleczewa - Roztoka - Sławoszewek - Kleczew40
Wielkopolskie Gmina i miasto KleczewKleczew - Stogi - Kleczew30
Wielkopolskie Gmina i miasto KleczewKleczew - Danków - Budzisław Kościelny23
Wielkopolskie Gmina Kramsk Wola Podłężna - Patrzyków - Święte - Lichnowo - Ksawerów - Kramsk - Strumyk - Kramsk - Bilczew - Jabłków - Święciec - Pąchów50
Wielkopolskie Gmina Kramsk Wola Podłężna - Patrzyków - Święte - Lichnowo - Ksawerów - Kramsk - Lichnowo - Milin - Barce - Biechowy - Barce - Wysokie - Chmielnik - Wielany - Kramsk - Strumyk62
Wielkopolskie Gmina Kramsk Wola Podłężna - Patrzyków - Święte - Lichnowo - Ksawerów - Kramsk - Strumyk - Kramsk - Bilczew - Pąchów - Święciec38
Wielkopolskie Gmina Łubowo Rybitwy - Lednogóra - Dziekanowice - Fałkowo - Chwałkówko - Wierzyce - Chwałkówko - Fałkowo - Łubowo - Woźniki - Braciszewo76
Wielkopolskie Gmina Łubowo Rybitwy - Lednogóra - Dziekanowice - Fałkowo - Łubowo - Woźniki - Braciszewo34
Wielkopolskie Gmina PowidzŁugi - Powidz Osiedle - Powidz Jednostka Wojskowa - Powidz14
Wielkopolskie Gmina PowidzŁugi - Powidz Jednostka Wojskowa - Powidz - Przybrodzin - Słoszewo - Wylatkowo - Słószewo - Ostrowo - Hutka - Smolniki - Anastazewo50
Wielkopolskie Gmina PowidzŁugi - Powidz Jednostka Wojskowa - Powidz - Przybrodzin - Ostrowo - Hutka - Smolniki - Anastazewo34
Wielkopolskie Gmina PowidzŁugi - Powidz Jednostka Wojskowa - Powidz - Przybrodzin12
Wielkopolskie Gmina PowidzŁugi - Powidz Jednostka Wojskowa - Powidz8
Wielkopolskie Gmina RawiczRawicz - Kąty - Dębno Polskie27
Wielkopolskie Gmina RychwałRychwał - Wola Rychwalska - Złotkowy - Rychwał - Zosinki - Siąszyce - Rychwał - Kuchary Borowe - Jaroszewice - Rychwał72
Wielkopolskie Gmina RychwałKuchary Kościelne - Kuchary Borowe - Wardężyn - Dąbroszyn - Czyżew - Kuchwary Kościelne - Modligobowice - Rozalin - Broniki - Franki - Kuchary Kościelne58
Wielkopolskie Gmina RychwałLisiec k/Rychwała - Sporne - Dąbroszyn - Czyżew - Święcia - Kuchary Kościelne - Franki - Broniki - Rozalin - Wardężyn - Modligobowice - Kucharu Borowe - Jaroszewice - Grodzieckie - Jaroszewice - Jaroszewice Rychwalskie - Rychwał - Złotkowy - Grochowy - Rybie - Siąszyce - Biała Panieńska88
Wielkopolskie Gmina RychwałŚwięcia - Czyżew - Dąbroszyn - Wardężyn - Modligobowice - Kuchary Borowe22
Wielkopolskie Gmina RychwałLisiec k/Rychwała - Sporne - Żurawin - Rychwał8
Wielkopolskie Gmina RychwałŚwięcia - Kuchary Kościelne - Franki - Broniki - Rozalin k/Rychwała - Modligobowice - Kuchary Borowe16
Wielkopolskie Gmina RychwałLisiec k/Rychwała - Dąbroszyn - Sporne - Żurawin - Rychwał - Złotkowy - Grochowy - Rybie - Grochowy - Siąszyce - Zosinki - Biała Panieńska - Gliny - Białą Panieńska - Zosinki - Siąszyce - Milewo - Rychwał46
Wielkopolskie Gmina RychwałLisiec k/Rychwałą - Dąbroszyn - Sporne - Żurawin - Rychwał - Złotkowy - Grochowy - Siąszyce - Zosinki - Biała Panieńska - Zosinki - Siąszyce - Rychwał - Żurawin - Dąbroszyn - Sporne - Liciec k/Rychwała64
Wielkopolskie Gmina RychwałWola Rychwalska - Rychwał - Żurawin - Sporne - Dąbroszyn - Lisiec k/Rychwała9
Wielkopolskie Gmina RychwałLisiec k/Rychwała - Dąbroszyn - Żurawin - Rychwał - Milewo - Siąszyce - Grochowy - Złotkowy - Rychwał - Żurawin - Dąbroszyn - Lisiec k/Rychwała22
Wielkopolskie Gmina RychwałLisiec k/Rychwała - Sporne - Zurawin - Rychwał - Jaroszewice Rychwalskie - Jaroszewice - Bugaj18
Wielkopolskie Gmina RychwałLisiec k/Rychwała - Dąbroszyn - Sporne - Żurawin - Rychwał - Złotkowy - Grochowy - Siąszyce - - Zosinki - Biała Panieńska - Zosinki - Siąszyce - Milewo - Rychwał - Jaroszewice - Bugaj31
Wielkopolskie Gmina RychwałŚwięcia - Kuchary Kościelne - Święcia - Czyżew - Dąbroszyn - Wardężyn - Modligobowice - kuchary Borowe - Modligobowice - Rozalin k/Rychwała - Broniki - Franki - Kuchwary Kościelne - Święcia30
Wielkopolskie Gmina RychwałBiała Panieńska - Zosinki - Siąszyce - Grochowy - Złotkowy - Rychwał - Jaroszewice - Kuchary Borowe - Modligobowice - Wardężyn - Rozalin - Broniki - Franki - Kuchary Kościelne - Święcia - czyżew - Dąbroszyn - Sporne - Liciec k/Rychwała22
Wielkopolskie Gmina RychwałGliny - Biała Panieńska - Zosinki - Grochowy - Rychwał - Milewo - Jaroszewice - Dąbroszyn - Modligobowice - Rozalin k/Rychwała - Kuchary Kościelne - Rozalin k/Rychwała84
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinHonoratka - Mikorzyn Zdrój - Mikorzyn - Ślesin - Szyszyńskie Holendry - Szyszyn - Teodorowo - Marianowo - Szyszynek I - Marianowo Szyszynek - Szyszyńskie Holendry - Kijowiec44
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinHonoratka - Mikorzyn Zdrój - Mikorzyn - Ślesin - Sarnowa. - Biskupie - Ostrowąż16
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinLicheń Stary - Bylew - Pogoń Gosławicka - Leśnictwo22
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinHonoratka - Mikorzyn Zdrój - Mikorzyn - Ślesin - Półwiosek Lubstowski - Tokary - Leśnictwo26
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinHonoratka - Mikorzyn Zdrój - Mikorzyn - Ślesin - Półwiosek Lubstowski - Tokary - Leśnictwo - Ignacewo - Wierzelin34
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinLicheń Stary - Wygoda - Piotrkowice - Piotrkowice Kępiste - Pólwiosek Lubstowski - Różopole - Ślesin - Mikorzyn - Mikorzyn Zdrój - Honoratka17
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinHonoratka - Mikorzyn Zdrój - Mikorzyn - Ślesin - Szyszyńskie Holendry - Szyszyn - Teodorowo - Szyszyńskie Holendry38
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinLicheń Stary - Wygoda - Piotrkowice - Piotrkowice Kępiste - Półwiosek Lubstowski - Ślesin24
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinŚlesin - Półwiosek Lubstowski - Tokary - Lesnictwo - Ignacewo - Wierzelin24
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinLicheń Stary - Wygoda - Piotrkowice - Piotrkowice Kępiste - Półwiosek Lubstowski - Ślesin - Półwiosek Lubstowski - Tokary - Lesnictwo - Ignacewo - Wierzelin23
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinHonoratka - Mikorzyn Zdrój - Mikorzyn - Ślesin - Szyszyńskie Holendry - Kijowiec30
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinOstrowąż - Biskupie - Sarnowa - Ślesin - Mikorzyn - Mikorzyn Zdrój - Honoratka17
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinHonoratka - Mikorzyn Zdrój - Mikorzyn - Ślesin - Półwiosek Lubstowski - Półwiosek Stary - Wąsosze30
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinHonoratka - Mikorzyn Zdrój - Mikorzyn - Ślesin - Sarnowa - Biskupie - Sarnowa - Różnowo - Ostrowąż15
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinHonoratka - Mikorzyn Zdrój - Mikorzyn - Ślesin - Półwiosek Lubstowski - Półwiosek Stary33
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinLicheń Stary - Wygoda - Piotrkowice - Piotrkowice Kępiste - Półwiosek Lubstowski - Półwiosek Stary - Wąsosze - Julia - Niedźwiady Duże31
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinLicheń Stary - Wygoda - Piotrkowice - Wąsosze - Kępa - Wąsosze - Półwisek Stary - Półwiosek Lubstowski - Ślesin - Mikorzyn - Mikorzyn Zdrój - Honoratka24
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinHonoratka - Mikorzyn Zdrój - Mikorzyn - Ślesin - Półwiosek Lubstowski - Półwiosek Stary - Wąsosze - Kępa - Julia - Niedźwiady Duże - Piotrkowice - Wygoda - Licheń Stary28
Wielkopolskie Miasto i Gmina ŚlesinLicheń Stary - Wygoda - Piotrkowice - Wąsosze - Kępa - Wąsowskie Holendry - Półwiosek Stary - Półwiosek Lubstowski - Ślesin - Półwiosek Lubstowski - Piotrkowice Kępiste31
Wielkopolskie Gmina Wierzbinek Łysek - Chlebowo - Wierzbinek - Sadlno - Stefanowo Racięckie - Racięczyn - Wójcinek - Morzyczyn - Stara Ruda19
Wielkopolskie Gmina Wierzbinek Stara Ruda - Morzyczyn - Wójcinek - Racięcin - Stefanowo Racięckie - Sadlno - Wierzbinek - Zimięcin - Janowice - Tomisławice - Janowice - Kryszkowice - Boguszyce - Posada k/Wierzbinka - Zaryń62
Wielkopolskie Gmina Wierzbinek Stara Ruda - Pogorzała - Nykiel - Teresowo - Łysek - Chlebowo - Wierzbinek17
Wielkopolskie Gmina Wierzbinek Łysek - Chlebowo - Wierzbinek - Sadlno - Katarzynowo - Pagórki - Ruszkowo - Morzyczyn - Wójcinek - Racięcin - Talarkowo21
Wielkopolskie Gmina i Miasto Witkowo Wiekowo - Strzyżewo - Witkowo - Małachowo - Małachowo Złych Miejsc22
Wielkopolskie Gmina i Miasto Witkowo Mielżyn - Ruchocin - Mąkownica - Witkowo14
Wielkopolskie Gmina i Miasto Witkowo Królewiec - Gorzykowo - Malenin - Witkowo20
Wielkopolskie Gmina ŻelazkówNiedźwiady - Kokanin - Russó - Michałów - Anielin - Russóek - Russów - Helenów - Tykadłów - Reginów - Czartki - Tykadłów - Szaromin - Żelazków - Zborów59
Wielkopolskie Gmina ŻelazkówSzosa Turecka - Pólko - Skarszew - Skarszewek - Borków Nowy - Koronka - Borków stary - Ilno - Czartki26
Wielkopolskie Gmina ŻelazkówSzosa Turecka - Pólko - Dębe - Biernatki - Florentyna - Biernatki - Góry Zborowskie - Żelazków - Goliszew - Janków - Goliszew - Strugi - Złotniki wielkie - Złotniki Małe - Góry Złotnickie - Garzew - Goliszew51
Wielkopolskie Gmina Dąbie Rzuchów, Las - Rzuchów - Chełmno, szkoła - Chełmno - Chełmno I - Chełmno II - Sobótka - Dąbie,26
Wielkopolskie Gmina Dąbie Rzuchów, Las - Rzuchów - Chełmno - Chełmno I - Chruścin - Chełmno, Struga - Krzykosy - Lutomirów - Krzykosy - Chełmno, Struga - Chruścin - Chruścin, skrz. - Cichmiana40
Wielkopolskie Gmina Dąbie Tarnówka - Dąbie, Sobótka - Chełmno II - Chełmno I - Chełmno - Rzuchów - Rzuchów, Las24
Wielkopolskie Gmina Dąbie Rzuchów, Las - Rzuchów - Chełmno, Chełmno II - Chełmno, Parcele - Ladorudz20
Wielkopolskie Gmina Golina Kraśnica - Węglew - Kawnice I - Kawnice - Golina, Kolonia - Golina - Myślibórz II - Myślibórz I - Radolina II - Radolina I - Sługocinek - Kraśnica - Węglew - Kawnice I - Kawnice - Golina, Kolonia - Golina - Myślibórz II - Myślibórz I - Radolina II - Radolina I - Sługocinek30
Wielkopolskie Gmina Golina Kraśnica - Węglew - Kawnice I - Kawnice - Golina Kolonia - Golina - Spławie - Zalesie24
Wielkopolskie Gmina Golina Kraśnica - Węglew - Kawnice I - Kawnice - Golina, Kolonia - Golina16
Wielkopolskie Gmina Golina Sługocinek - Radolina I - Chrusty - Barbarka - Zalesie, Wieś - Zalesie I - Spławie - Spławie, Wieś - Spławie - Golina, szkoła - Golina, Kościuszki - Golina, Kolejowa - Golina, Poniatowskiego - Golina, Kolonia - Kawnice - Kawnice I - Węglew - Kraśnica23
Wielkopolskie Gmina Jaraczewo Nosków I - Nosków wieś - Nosków szkoła - Parzęczew las - Parzęczew wieś - Parzęczew skrz. - Parzęczew I - Nosków II - Rusko - Suchorzewko wieś - Suchorzewko skrz. - Strzyżewko wieś - Strzyżewko skrz. - Cerekwica Nowa - Cerekwica wieś - Łowęcice - Wojciechowo - Przemysławki - Jaraczewo59
Wielkopolskie Gmina Jaraczewo Nosków I - Nosków wieś - Nosków II - Rusko - Cerekwica - Łowęcice - Wojciechowo - Przemysławki - Jaraczewo30
Wielkopolskie Gmina Jaraczewo Brzostów Cegielnia - Brzostów - Smolarnia - Góra - Zalesie - Panienka wieś - Panienka skrz - Bielejewo - Panienka skrz. - Panienka wieś - Zalesie - Łobez I - Łobez wieś - Jaraczewo I - Jaraczewo - Gola wieś - Gola I - Niedźwiady I - Niedźwiady wieś52
Wielkopolskie Gmina Jaraczewo Brzostów Cegielnia - Brzostów - Smolarnia - Góra - Łobez I - Łobez wieś - Jaraczewo I - Jaraczewo rynek - Jaraczewo GS - Gola wieś - Gola I - Niedźwiady I - Niedźwiady wieś31
Wielkopolskie Gmina Koło Chojny II - Chojny - Wieś - Chojny6
Wielkopolskie Gmina Koło Powiercie - Kolonia - Leśnica Nż - Leśnica - Leśnica - Stellutyszki - Leśnica Skrz8
Wielkopolskie Gmina Koło Dzierawy I - Dzierawy II - Dzierawy NŻ - Dzierawy - Koprowa Nż - Lubiny - Siękno - Lubiny - Ochle - skrz. - Ochle Kościół - Ochle Kolonia18
Wielkopolskie Gmina Koło Borki - Borki I - Ruchenna6
Wielkopolskie Gmina Koło Powiercie - Kolonia - Powiercie - Powiercie - Figura - Skobielice - Przybyłów - Przybyłów II10
Wielkopolskie Gmina Koło Czołowo Kolonia - Czołowo III - Czołowo II - Czołowo I - Wrząca Wielka I - Kiełczew - Działy - Kiełczew Smużny - Kiełczew IV - Kiełczew Górny Skrz.10
Wielkopolskie Gmina Koło Czołowo - Kolonia - Czołowo III - Czołowo II - Czołowo I - Wrząca Wielka I - Sokołowo - Sokołowo - szkoła16
Wielkopolskie Gmina Krzynów Brzeźno - Brzeźno Nowe - Głodno - Gołąbek - Paprotnia Kolonia - Paprotnia - Młyn - Genowefa24
Wielkopolskie Gmina Osiek Mały Trzebuchów - Hilerowo - Dęby Szlacheckie - Dęby Szlacheckie Kolonia - Osiek Mały - Osiek Mały Kolonia II - Osiek wielki II - Osiek Wielki9
Wielkopolskie Gmina Osiek Mały Szarłatów - Budki Stare - Budki Stare I - Budki Nowe - Budzisław Stary - Bałuty - Stary Budzisław - Nowa Wieś - Stary Budzisław - Młynek16
Wielkopolskie Gmina Osiek Mały Osiek Wielki - Budzisław Nowy - Budzisław - Osiek Kolonia - Osiek Mały - Moczydła - Rosocha - Moczydła - Osiek Mały - Witowo I - Witowo - Drzewce26
Wielkopolskie Gmina Osiek Mały Drzewce - Witowo - Witowo I - Osiek Mały - Osiek Ko0lonia - Osiek Wielki8
Wielkopolskie Gmina Osiek Mały Osiek Mały - Osiek Kolonia II - Osiek Wielki II - Osiek Wielki - Górka - Osiek Wielki I - Osiek Wielki - Osiek Wielki oś. Leśne10
Wielkopolskie Gmina Osiek Mały Osiek Wielki - Osiek Wielki II - - Osiek Kolonia II - Osiek Mały - Dęby Szlacheckie - Plebanki18
Wielkopolskie Gmina Skulsk Dąb I - Dąb - Gawrony - Gawrony, Nawrót - Gawrony - Lisewo - Lisewo Kolonia - Skulsk - Skulsk I - Galiszewo - Łuszczewo I - Łuszczewo - Mielnica Duża28
Wielkopolskie Gmina Skulsk Celinowo - Lisewo Parcele - Lisewo - Przyłubie - Koszewo - Kolonia Warzymowska - Warzymowo - Zygmuntowo - Lisewo Kolonia - Skulsk26
Wielkopolskie Gmina Skulsk Celinowo - Lisewo Parcele - Lisewo - Lisewo Kolonia - Skulsk - Skulsk I - Galiszewo - Łuszczewo I - Łuszczewo - Mielnica Duża32
Wielkopolskie Gmina Skulsk Czartówek, Wandowo - Kobylanki - Czartówek, Wandowo - Celinowo - Lisewo Parcele - Lisewo - Lisewo Kolonia - Skulsk - Mielnica Duża - Galiszewo I - Łuszczewo32
Wielkopolskie Gmina Sompolno Ośno Dolne - Ośno Górne - Wierzbie - Kolonia Wierzbie - Wierzbie, skrzyż. - Sompolno, Sompolno Dworzec 18
Wielkopolskie Gmina Sompolno Sompolno Dworzec - Sompolno - Wierzbie, skrzyż. - Kolonia Wierzbie - Wierzbie - Mostki - Paprocin9
Wielkopolskie Gmina Sompolno Sompolno Dworzec - Biele - Biele, skrz. - Nowa Wieś - Lubstów - Nowa Wieś, skrz. - Zofia - Sompolno - Sompolno Dworzec 17
Wielkopolskie Gmina Sompolno Łagiewniki - Jesionka - Racięcice II - Racięcice - Racięcice, Las - Racięcice I - Lubstów - Nowa Wieś, skrz. - Nowa Wieś (PKS) - Biele, skrz. - Biele - Sompolno, Sompolno Dworzec19
Wielkopolskie Gmina Sompolno Stefanowo k/Lichenia, skrz. - Stefanowo k/Lichenia - Lubstówek - Stefanowo k/Lichenia - Stefanowo k/Lichenia, skrz. - Łagiewniki - Jesionka - Marianowo - Racięcice I - Nowa Wieś, skrz. - Lubstów - Nowa Wieś, skrz. - Zofia - Sompolno Dworzec - Sompolno ul. Nadnotecka24
Wielkopolskie Gmina Sompolno Sompolno - Sompolno Dworzec ul. 11 Listopada - Sompolno ul. Piotrkowska - Sompolno ul. Nadnotecka8
Wielkopolskie Gmina Sompolno Łagiewniki - Stefanowo k/Lichenia, skrz. - Stefanowo k/Lichenia - Lubstówek - Lubstówek, skrz. - Racięcice I - Racięcice, Las - Racięcice - Racięcice, Las - Racięcice I - Lubstów - Nowa Wieś, skrz. - Zofia - Sompolno Dworzec 42
Wielkopolskie Gmina Sompolno Łagiewniki - Jesionka - Marianowo - Racięcice I - Lubstów - Nowa Wieś, skrz. - Zofia - Sompolno (Orlik) - Sompolno Dworzec - Sompolno ul. Nadnotecka32
Wielkopolskie Gmina Sompolno Łagiewniki - Stefanowo k/Lichenia, skrz. - Stefanowo k/Lichenia - Lubstówek - Łagiewniki (Kapliczka) - Jesionka I - Jesionka - Jesionka I - Łagiewniki (Kapliczka) - Lubstówek - Stefanowo k/Lichenia - Stefanowo k/Lichenia, skrz. - Łagiewniki - Jesionka - Marianowo - Racięcice I - Lubstów - Nowa Wieś, skrz. - Zofia - Sompolno (Orlik) - Sompolno Dworzec 33
Wielkopolskie Gmina Sompolno Łagiewniki - Jesionka - Racięcice II - Racięcice - Racięcice, Las - Racięcice I - Lubstów - Nowa Wieś, skrz. - Zofia - Sompolno (Orlik) - Sompolno Dworzec 30
Wielkopolskie Gmina Sompolno Kolonia Lipiny I - Kolonia Lipiny - Przystronie - Piaski k/Sompolna - Mostki - Mąkolno - Wierzbie - Kolonia Wierzbie - Wierzbie, skrz. - Sompolno - Sompolno Dworzec, Sompolno ul. Taczanowskiego - Sycewo II - Sycewo37
Wielkopolskie Gmina Sompolno Kolonia Lipiny I - Kolonia Lipiny - Przystronie - Piaski k/Sompolna - Mostki - Mąkolno - Zakrzewek - Biele, skrz. - Nowa Wieś (PKS) - Biele, skrz. - Biele - Sompolno Dworzec 36
Wielkopolskie Gmina Sompolno Kolonia Lipiny I - Kolonia Lipiny - Przystronie - Piaski k/Sompolna - Mostki - Mąkolno - Sycewo I - Sycewo - Sycewo II - Sompolno Dworzec 15
Wielkopolskie Gmina Stare Miasto Stare Miasto - skrz. - Modła Kolonia - Modła Królewska - Posada koło Rychwała I - Posada koło Rychwała - Główiew Skrzyżowanie - Główiew20
Wielkopolskie Gmina Stare Miasto Stare Miasto - skrz. - Stare Miasto - kościół - Stare Miasto - Barczygłów - Barczygłów - Trójka16
Wielkopolskie Gmina Stare Miasto Stare Miasto - skrz. - Stare Miasto - Modła Kolonia - Modła Królewska - Posada koło Rychwała I - Posada koło Rychwała - Główiew Skrz. - Główiew22
Wielkopolskie Gmina Stare Miasto Żychlin - Świętojańska - Żychlin - Żychlin - szkoła6
Wielkopolskie Gmina ŻerkówParzewnia I - Lisew I - Żerków I - Żerków II Rynek - Bieździadów I - Bieździadów II - Bieździadów III - Chrzan I - Chrzan II - Chrzan III - Chrzan IV - Stęgosz - Stęgosz I - Stęgosz II - Stęgosz III - Pawłowice I - Pawłowice II - Żerków II Rynek - Żerków I - Lisew I - Parzewnia I25
Wielkopolskie Powiat Koniński Wilczyn - Wilczogóra I - Wtórek - Biela - Wiśniewa - Góry - Ostrowąż I - Wielkopole - Izabelin Kolonia - Sławoszewek - Sławoszewo - Różnowo - Sarnowa Skrz. - Biskupie - Sarnowa Kolonia - Ślesin - Mikorzyn - Mikorzyn Zdrój - Honoratka36
Wielkopolskie Powiat Koniński Żychlin Szkoła - Stare Miasto - Honoratka - Mikorzyn Zdrój - Mikorzyn - Ślesin - Szyszyńskie Holendry - Kijowiec - Czartówek Wandowo - Kobylanki - Czartówek Wandowo - Czartówek - Czartowo - Skulska Wieś - Buszkowo - Radwańczewo - Rakowo - Skulsk74
Wielkopolskie Powiat Koniński Wola Podłężna - Patrzyków - Święte - Lichnowo - Ksawerów - Kramsk - Bilczew - Pąchów - Jesionka - Marianowo - Racięcice I - Nowa Wieś - Lubstów - Nowa Wieś, skrz. - Zofia - Sompolno - Łysek - Chlebowo - Wierzbinek - Ziemięcin - Janowice - Tomisławice - Janowice - Ziemięcin - Wierzbinek - Sadlno - Katarzynowo - Pagórki - Ruszkowo - Morzyczyn - Stara Ruda - Morzyczyn - Wójcinek - Racięcin - Talarkowo - Nowa Wieś - Katarzyna - Przewóz - Mielnica - Skulsk92
Wielkopolskie Powiat Koniński Honoratka - Mikorzyn Zdrój - Mikorzyn - Ślesin III - Lubomyśle - Dąbrowa - Sławęcin - Dąbrowa - Lubomyśle - Ślesin - Półwiosek Lubstowski - Tokary - Leśnictwo - Ignacewo - Wierzelin - Pogorzała - Teresewo - Sompolno - Łysek - Chlebowo - Wierzbinek - Sadlno37
Wielkopolskie Powiat Koniński Wola Podłężna - Patrzyków - Święte - Lichnowo - Ksawerów - Kramsk - Bilczew - Pąchów - Jesionka - Marianowo - Racięcice - Lubstów - Lubstów - Nowa Wieś, skrz. - Zofia - Sompolno31
Wielkopolskie Powiat Koniński Rumin skrz. - Branno - Sławsk Stary - Sławsk - Osiecza - Babia - Zastruże - Zastruże Kolonia - Modła Rzgowska - Rzgów - Goździków - Podbiel skrzyż. - Szetlewek - Kurów - Biskupice - Biała - Łagiewniki - Królików - Grodziec55
Wielkopolskie Powiat Koniński Żychlin - Wola Podłężna Skrz. - Patrzyków - Święte - Lichnowo - Ksawerów - Kramsk - Bilczew - Jabłków - Święciec - Łagiewniki - Pąchów - Łagiewniki - Święciec - Stefanowo k/Lichenia - Lubstówek - Racięcice - Lubstów - Nowa Wieś, skrz. - Zofia - Sompolno47
Wielkopolskie Powiat Koniński Żychlin - Kraśnica - Węglew - Kawnice - Golina - Adamów - Przyjma - Lubiecz - Przyjma41
Wielkopolskie Powiat Koniński Żychlin - Posada k/Rychwała - Główiew - Lisiec k/Rychwała - Sporne - Żurawin - Rychwał - Jaroszewice Rychwalskie - Jaroszewice - Bugaj - Janów - Grodziec - Królików - Lądek Kolonia - Lądek - Zaguźnica - Lipice - Mokre - Grodziec42
Wielkopolskie Powiat Koniński Stare Miasto - Modła Kolonia - Modła Królewska - Posada k/Rychwała - Główiew - Lisiec k/Rychwała - Czyżew - Sporne - Żurawin - Rychwał - Jaroszewice Rychwalskie - Jaroszewice Bugaj - Janów - Grodziec - Królików - Lądek Kolonia - Lądek, Zaguźnica - Lipice - Mokre - Grodziec36
Wielkopolskie Powiat Koniński Posada - Wola Łaszczowa - Wieruszew - Władzimirów - Kazimierz Biskupi - - Kamienica - Osada - Jóźwin - Kleczew - Sławoszewek - Roztoka - Józefowo K/Kleczewa - Słaboludz Kolonia - Jabłonka - Przytuki - Dobrosołowo68
Wielkopolskie Powiat Koniński Ślesin - Sarnowa - Różnowo - Sławoszewo - Sławoszewek - Kleczew12
Wielkopolskie Powiat Koniński Kleczew - Sławoszewek - Izabelin Kolonia - Wielkopole - Ostrowąż I - Góry - Ościsłowo - Góry - Ostrowąż - Biskupie - Sarnowa - Ślesin - Mikorzyn - Mikorzyn Zdrój - Honoratka34
Wielkopolskie Powiat Koniński Stare Miasto - Barczygłów - Trójka - Święcia - Kuchary Kościelne - Franki - Bronki - Rozalin k/Rychwała - Modlibogowice - Wardężyn - Czyżew I - Dąbroszyn - Sporne - Żurawin - Rychwał - Wola Rychwalska - Rychwał - Milewo - Siąszyce - Zosinki - Biała Panieńska62
Wielkopolskie Powiat Koniński Grabienice - Rzgów Kolonia - Rzgów - Modła Rzgowska - Zastruże Kolonia - Zastruże - Babia - Osiecza - Sławsk - Sławsk Stary - Branno - Rumin20
Wielkopolskie Powiat Koniński Dobrosołowo - Cząstków - Tokarki - Radwaniec Skrzyż. - Dębówka Wieś - Kozarzewek - Kozarzew - Daninów - Warznia - Nieświastów Kolonia - Nieświastów - Kazimierz Biskupi - Władzimirów - Wieruszew - Wola Łaszczowa - Posada - Żychlin58
Wielkopolskie Powiat Koniński Posada - Wola Łaszczowa - Wieruszew - Władzimirów - Kazimierz Biskupi - Kamienica - Osada - Jóźwin - Kleczew - Sławoszewek - Izabelin Kolonia - Wielkopole - Ostrowąż - Góry - Ościsłowo - Góry I - Wiśniewa - Biela - Wtórek - Wilczogóra I - Wilczyn - Wilczogóra II - Kopydłowo - Biela - Wiśniewa - Góry I - Ościsłowo - Biela - Kopydłowo - Wilczogóra II - Wilczyn59
Wielkopolskie Powiat Koniński Kazimierz Biskupi - Kamienica - Jóźwin - Kleczew - Sławoszewek - Roztoka - Bolesławowo - Kaliska - Kopydłówek - Kopydłowo - Wilczogóra II - Wilczyn28
Wielkopolskie Powiat Koniński Honoratka - Mikorzyn Zdrój - Mikorzyn - Ślesin - Szyszyńskie Holendry - Kijowiec - Celinowo - Lisewo - Skulsk41
Wielkopolskie Powiat Koniński Wola Podłężna Skrzyż. - Patrzyków - Święte - Lichnowo - Milin - Barce Kuźnica - Biechowy - Barce Kuźnica - Barce - Borki - Wysokie - Wysokie - Chmielnik - Wielany - Kramsk51
Wielkopolskie Powiat Koniński Rumin skrzyż. - Branno - Branno - Sławsk Stary - Sławsk - Osiecza - Babia - Zastruże - Modła Rzgowska - Rzgów - Świątniki - Goździków Kolonia43
Wielkopolskie Powiat Koniński Stare Miasto - Modła Kolonia - Modła Królewska - Posada k/Rychwała - Główiew - Lisiec k/Rychwała - Czyżew - Sporne - Żurawin - Rychwał - Złotkowy - Grochowy - Rybie - Grochowy - Siąszyce - Zosinki - Biała Panieńska - Gliny - Biała Panieńska - Zosinki - Siąszyce - Milewo - Rychwał - Żurawin - Sporne - Lisiec - Główiew - Posada - Modła Królewska - Modła Kolonia - Stare Miasto66
Wielkopolskie Powiat Koniński Kleczew - Sławoszewek - Roztoka - Józefowo II - Złotków - Nieborzyn - Zberzyn - Budzisław Kościelny - Budzisław Górny - Marszewo - Dębówiec - Nowy Świat k /Wilczna - Wilczyn - Wilczogóra - Kopydłowo - Kopydłówek - Kaliska Kolonia - Gogolina Skrzyż. - Wielkopole - Izabelin Kolonia - Sławoszewek - Kleczew72
Wielkopolskie Powiat Koniński Kleczew - Sławoszewek - Izabelin Kolonia - Wielkopole - Ostrowąż - Góry - Wiśniewa - Góry I - Ościsłowo - Buszkowo - Radwańczewo - Dzierżysław - Wtórek - Wilczogóra - Wilczyn50
Wielkopolskie Powiat Koniński Władzimirów - Kazimierz Biskupi - Kleczew22
Wielkopolskie Powiat Koniński Sompolno - Teresewo - Wierzelin - Ignacewo - Leśnictwo - Stara Ruda Las - Stara Ruda - Morzyczyn - Ruszkowo - Wójcinek - Racięcin I - Racięcin - Helenowo - Sadlno - Ziemięcin - Janowice - Wierzbinek - Chlebowo - Łysek - Sompolno Nadnotecka - Sompolno 70
Wielkopolskie Powiat Koniński Sompolno - Wierzbie - Wierzbie Kolonia - Mostki - Mąkolno - Mąkolno Camping - Zakrzewek - Nowa Wieś k./Lubstowa - Nowa Wieś Skrz. - Zofia - Sompolno 41
Wielkopolskie Powiat Kolski Koło - Gozdów - Straszków - Kościelec - Tarnowiec20
Wielkopolskie Powiat Kolski Tarnowiec - Kościelec - Straszków - Gozdów - Koło - Borki - Osiek Wielki - Budzisław Nowy - Budzisław - Osiek Mały - Moczydła - Osiek Mały - Witowo - Drzewce28
Wielkopolskie Powiat Kolski Koło - Borki - Osiek Wielki - Osiek Mały - Dęby Szlacheckie - Hilerowo - Lichenek - Olszak - Babiak - Józefowo - Zakrzewo - Góraj - Bogusławice - Mchowo - Wiecienin- Mchowo67
Wielkopolskie Powiat Kolski Babiak - Olszak - Ozorzyn - Lichenek - Trzebuchów - Hilerowo - Dęby Szlacheckie - Osiek Mały - Osiek Kolonia - Osiek Wielki - Borki - Koło21
Wielkopolskie Powiat Kolski Brdów - Bugaj - Babiak - Olszak - Krukowo - Dębno Poprobposzczowskie - Dębno Królewskie - Kiejsze - Podkiejsze - Sokołowo - Wrząca Wielka - Czołowo - Koło31
Wielkopolskie Powiat Kolski Koło - Czołowo - Wrząca Wielka - Sokołowo - Podkiejsze - Kiejsze - Dębno Królewskie - Dębno Poproboszczowskie - Krukowo - Olszak - Babiak - Bugaj - Brdów - Psary - Modzerowo - Korzecznik - Stypin - Dzióbin - Kęcerzyn - Rysiny - Bierzwienna Krótka - Bierzwienna Długa - Kłodawa 44
Wielkopolskie Powiat Kolski Koło - Chojny - Budy - Grzegorzew - Kiełczewek - Zabłocie - Emilewo - Borysławice - Krzykosy - Cząstków - Kłodawa - Łążek - Kocewia - Aleksandrów - Chodów - Czewronka - Domaników - Czerwonka - Pniewo75
Wielkopolskie Powiat Kolski Przedecz - Kobylata - Dębina - Kłodawa - Bierzwienna Długa - Słupeczka - Luboniek - Lipie Góry - Kiełczew - Osówie - Kiełczew - Wrząca Wielka - Czołowo - Koło41
Wielkopolskie Powiat Kolski Przedecz - Katarzyna - Leszcze - Bierzwienna - Nicpoń - Krzykosy - Borysławice - Emilewo - Zabłocie - Kiełczewek - Grzegorzew - Leśnica - Powiercie - Koło32
Wielkopolskie Powiat Kolski Koło - Chojny - Budy - Grzegorzew - Kiełczewek - Zabłocie - Emilewo - Borysławice - Krzykosy - Nicpoń - Bierzwienna - Leszcze - Katarzyna-Przedecz29
Wielkopolskie Powiat Kolski Lisice - Krzewo - Karszew - Kupinin - Wiesiołów - Dąbie - Sobótka - Chełmno - Rzuchów - Przybyłów - Skobielice - Powiercie - Koło61
Wielkopolskie Powiat Kolski Dąbie - Sobótka - Chełmno - Rzuchów - Przybyłów - Skobielice - Powiercie - Koło21
Wielkopolskie Powiat Kolski Olszówka - Ponętów - Tarnówka - Grzegorzew - Leśnica - Powiercie - Koło20
Wielkopolskie Powiat Kolski Koło - Powiercie Kolonia - Leśnica - Grzegorzew - Ponętów Dolny - Tarnówka Grzegorzewska - Ponętów Górny - Olszówka - Zawadka - Błędów - Głębokie - Grabina k/Olszówki - Dębowiczki28
Wielkopolskie Powiat Kolski Koło - Powiercie Kolonia - Leśnica - Grzegorzew - Ponętów Dolny - Tarnówka Grzegorzewska - Ponętów Górny - Olszówka - Głębokie - Grabina k/Olszówki - Kadzidłowa46
Wielkopolskie Powiat Kolski Koło - Borki - Osiek Wielki - Osiek Mały - Dęby Szlacheckie - Plebanki28
Wielkopolskie Powiat Kolski Krzymów - Tury - Waki - Trzęśniew - Gąsiorów - Tarnowiec - Kościelec - Białków Kościelny - Leszcze - Białków Kościelny - Kościelec - Straszków - Gozdów Mały - Gozdów - Koło69
Wielkopolskie Powiat Słupecki Zagórów - Łąd - Jaroszyn - Kowalewo - Wierzbno - Słupca - Strzałkowo29
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Strzałkowo - Kornaty - Ostrowo Kościelne - Skąpe - Janowo - Rudy - Janowo - Skąpe - Ostrowo Kościelne - Kornaty - Sierakowo - Bąbin - Ciosna - Niezgoda - Powidz68
Wielkopolskie Powiat Słupecki Zagórów - Ląd - Wielodwór - Ląd - Policko - Ciążeń - Dąbrowa - Wierzbocice - Kąty - Kotunia - Słupca - Strzałkowo63
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Wierzbno - Kowalewo Sołectwo - Jaroszyn - Ląd - Wielodówr - Ladek - Wielodwór - Ląd - Zagórów48
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Piotrowice - Korwin - Józefowo - Kochowo - Mieczownica - Kochowo - Giewartów - Kosewo - Giewartów - Gostuń - Starogostuń - Ostrowite - Michałowo - Siernicze Małe - Kania - Anastazewo - Smolniki - Szydłówiec - Orchowo90
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Piotrowice - Korwin - Józefowo - Kochowo - Giewartów - Gostuń - Starogostuń - Ostrowite21
Wielkopolskie Powiat Słupecki Smoleniec - Myszaków - Łukom - Huta Łukomska - Anielewo - Huta Łukomska - Łukom - Bukowe - Augustynów - Drzewce - Zagórów - Ląd - Jaroszyn - Kowalewo - Wierzbno - Słupca46
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Grobla - Koszuty - Młodojewo - Czesławowo - Drążna - Stara Olszyna - Lucynowo - Szyszłowo - Przecław - Ostrowite - Michałowo - Siernicze - Kania - Anastazewo - Smolniki - Szydłówiec - Orchowo76
Wielkopolskie Powiat Słupecki Orchowo - Szydłowiec - Smolniki - Anastazewo - Kania - Sienicze Małe - Siernicze Małe - Michałowo - Ostrowite - Przecław - Szyszłowo - Lucynowo - Stara Olszyna - Drążna - Czesławowo - Młodojewo - Koszuty - Grobla - Słupca46
Wielkopolskie Powiat Słupecki Kopojno - Skokum - Oleśnica - Zagórów - Ląd - Wielodwór - Łądek - Wola Koszucka - Wola Parcele - Cienin Zaborny - Rokosz - Kowalewo - Słupca30
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Strzałkowo - Wólka - Kokczyn - Brudzewo - Góry - Szemborowo - Gonice - Chwałkowice - Staw - Wólka - Strzałkowo - Słupca66
Wielkopolskie Powiat Słupecki Cienin - Cienin Kościelny - Rokosz - Kowalewo - Słupca17
Wielkopolskie Powiat Słupecki Sługocin - Wacławów - Piotrowo - Wacławów - Sługocin - Ratyń - Dolany - Lądek - Wieodwór - Ląd - Policko - Ciążeń - Dąbrowa k/Słupcy - Wierzbocice - Kąty - Kotunia - Słupca60
Wielkopolskie Powiat Słupecki Trąbczyn - Nowa Wieś - Drzewce - Osiny - Włodzimirów - Grabina - Michalinów Trąbczyński - Osiny - Trąbczyn14
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Kotunia - Kąty - Wierzbocice - Dąbrowa k/Słupcy - Ciążeń - Samarzewo28
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Kotunia - Kąty - Dziedzice - Kąty - Wierzbocice - Dąbrowa k/Słupcy - Samarzewo - Ciążeń - Samarzewo44
Wielkopolskie Powiat Słupecki Strzałkowo - Słupca - Kowalewo - Rokosz - Cienin Zaborny - Wilczna18
Wielkopolskie Powiat Słupecki Sługocin - Ratyń - Dolany - Lądek - Wielodwór - Ląd - Zagorów28
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Kowalewo - Rokosz - Cienin Zaborny - Cieni Parcele - Wola Koszucka - Lądek n/Wartą - Lądek - Dolany - Ratyń - Sługocin - Wacławów - Piotrowo27
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Piotrowice - Korwin - Józefowo - Kochowo - Giewartów - Giewartowski Holendry - Andrzejewo - Naprusewo - Siernicze Wielkie - Siernicze Małe - Michałowo - Ostrowite56
Wielkopolskie Powiat Słupecki Izdebno - Przecław - Ostrowite - Przecław - Szyszłowo - Lucynowo - Stara Olszyna - Drążna - Czesławowo - Młodojewo - Koszuty - Grobla - Słupca52
Wielkopolskie Powiat Słupecki Izdebno - Przecław - Ostrowite - Starogostyń - Gostuń - Giewartów - Kosewo - Giewartów - Kochowo - Józefowo - Korwin - Piotrowice - Słupca33
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Grobla - Koszuty - Młodojewo - Meszna - Marcewek - Meszna - Młodojewo - Zastawie - Marcewo - Zastawie - Młodojewo - Koszuty - Grobla - Słupca29
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Wierzbno - Kowalewo Sołectwo - Jaroszyn - Ląd Kolonia - Ląd - Zagorów - Olesnica - Skokum - Kopojno24
Wielkopolskie Powiat Słupecki Sługocin - Ratyń - Dolany - Lądek - Wielodwór - Ląd - Jaroszyn - Kowalewo - Wierzbno - Słupca38
Wielkopolskie Powiat Słupecki Zagorów - Ląd - Wielodwór - Lądek - Lądek n/Wartą - Wola Koszucka - Wola - Cienin Zaborny - Rokosz - Kowalewo - Słupca25
Wielkopolskie Powiat Słupecki Trąbczyn - Nowa Wieś - Drzewce - Michalinów Oleśnicki - Osiny - Grabina - Michalinów Trąbczyński - Grabina - Osiny - Michalinów Olesnicki - Drzewce - Zagorów - Ląd - Jaroszyn - Kowalewo - Wierzbno - Słupca52
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Grobla - Koszuty - Młodojewo - Czesławowo - Drążna - Stara Olszyna - Lucynowo - Szyszłowo - Przecław - Izdebno - Przecław - Ostrowite - Michałowo - Siernicze Małe28
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Grobla - Koszuty - Młodojewo - Czesławowo - Drążna - Stara Olszyna - Lucynowo - Szyszłowo - Przecław - Ostrowite - Przecław - Izdebno32
Wielkopolskie Powiat Słupecki Kamień - Pępocin - Pokoje - Żelazków - Czesławowo - Młodojewo - Koszuty - Grobla - Słupca34
Wielkopolskie Powiat Słupecki Szyszłowo - Lucynowo - Stara Olszyna - Drążna - Czesławowo - Młodojewo - Zastawie - Marcewo - Zastawie - Młodojewo Wieś - Meszna - Marcewek - Meszna - Młodojewo - Koszuty - Grobla - Słupca34
Wielkopolskie Powiat Słupecki Zagorów - Zagorów Szkoła - Zagorów III - Wrąbczyn - Wrąbczyn Górski12
Wielkopolskie Powiat Słupecki Zagorów - Drzewce - Nowa Wieś - Trąbczyn - Podbiel - Szetlew - Szetlewek28
Wielkopolskie Powiat Słupecki Podbiel - Szetlewek - Podbiel - Trąbczyn - Nowa Wieś - Drzewce - Zagorów28
Wielkopolskie Powiat Słupecki Grabina - Michalinów Trąbczyński - Osiny - Michalinów Trąbczyński - Grabina - Osiny - Michalinów Olesnicki - Drzewce - Zagorów - Oleśnica - Skokum - Kopojno41
Wielkopolskie Powiat Słupecki Kopojno - Skokum - Oleśnica - Zagórów - Drzewce - Augustynów - Bukowe - Łukom - Huta Łukomska - Anielewo - Huta Łukomska - Łukom - Myszaków - Koszelewska Łąka Smoliniec41
Wielkopolskie Powiat Słupecki Kopojno - Skokum - Oleśnica - Zagorów - Zagorów Szkoła18
Wielkopolskie Powiat Słupecki Zagorów - Drzewce - Augustynów - Bukowe - Łukom - Imielno - Kościołków - Imielno - Łukom - Łomów - Łukom - Huta Łukomska - Anielewo - Huta Łukomska - Łukom - Myszaków - Myszakówek - Koszalewska Łąka Smoliniec43
Wielkopolskie Powiat Słupecki Anielewo - Huta Łukomska - Łukom - Łomów - Łukom - Imielno - Kościołków - Zagorów20
Wielkopolskie Powiat Słupecki Ciązeń - Dąbrowa - Wierzbocice - Kąty - Kotunia - Słupca12
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Wierzbno - Kowalewo - Jaroszyn - Ląd Kolonia - Ląd - Zagorów17
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Strzałkowo - Skarboszewo - Paruszewo - Graboszewo - Kościanki - Młodziejewice - Kościanki - Graboszewo - Paruszewo - Skarboszewo - Chwalibogowo - Wierzbocice - Kąty - Dziedzice - Kąty - Kotunia - Słupca92
Wielkopolskie Powiat Słupecki Wilczna - Cienin Zaborny - Cienin Perze - Cienin Kościelny - Cienin Zaborny - Rokosz - Kowalewo - Słupca39
Wielkopolskie Powiat Słupecki Słupca - Piotrowice - Korwin - Józefowo - Kochowo - Giewartów - Kosewo - Giewartów - Gostuń - Starogostuń - Ostrowite - Michałowo - Siernicze Małe - Kania - Anastazewo - Smolniki - Szydłówiec - Orchowo88
Wielkopolskie Powiat WrzesińskiPyzdry - Borzykowo - Kołaczkowo - Krzywa Góra - Nowa Wieś Królewska - Kaczanowo - Biegrzglinek - Września42
Wielkopolskie Powiat WrzesińskiPyzdry - Borzykowo - Gorazdowo - Szamarzewo - Sokolniki - Bieganowo - Zieliniec - Gozdowo - Nadarzyce - Września60
Wielkopolskie Powiat Poznański Poznań - Wysogotowo - Dąbrowa - Zakrzewo - Sierosław - Więckowice - Kalwy - Niepruszewo - Wygoda k/Buku - Wysoczka - Buk - Otusz - Skrzynki - Jeziorki - Tomiczki - Rybojedzko - Sapowice - Strykowo - Modrze - Wronczyn - Zaparcin - Będlewo - Dymaczewo Nowe - Nowe Dymaczewo - Łódź - Stęszew150
Wielkopolskie Powiat Poznański Nowy Tomyśl - Przyłęk - Bolewice - Grońsko - Krzywy Las - Grudna k/Miedzichowa40
Wielkopolskie Powiat Poznański Grodzisk Wlkp. - Lasówki - Biała Wieś - Bukowiec - Sątopy - Paproć - Nowy Tomyśl - Przyłęk - Bolewice - Grońsko - Lwówek - Mokre Ogrody - Komorowo k.Lwówka - Zębowo52
Wielkopolskie Powiat Poznański Zębowo - Komorow k/Lwówka - Mokre Ogrody - Lwówek - Józefowo k/Lwówka - Chmielinko - Lipka Wielka - Lipka Mała - Wytomyśl - Kozie Laski - Stary Tomyśl - Glinno - Nowy Tomyśl - Paproć - Chojniki - Boruja Kościelna - Boruja nowa - Wola Jabłońska - Jabłonna - Wioska - Gnin - Kobylniki - Grodzisk Wlkp.59
Wielkopolskie Powiat Poznański Grodzisk Wlkp. - Ruchocice - Goździn - Rakoniewice - Rostarzewo - Łąkie - Tarnowa56
Wielkopolskie Powiat Poznański Poznań - Przeźmierowo - swadzim - Sady - Tarnowo Podgórne - Rumianek - Gaj Wielki - Młodasko - Witkowice - Bytyń - skrzyż. do m. Wilczyna - Podrzewie - skrzyż. do m. Koszanowo - Chełmno - skrzyż. do m. Brody - Pniewy - Karolewice - Lubosz - Niemierzewo - Mościejewo - Łężce - Łężeczki - Białcz - Chrzypsko Wielkie - Ryżyn - Lutom - Sieraków170
Wielkopolskie Powiat Poznański Rostarzewo - Rakoniewice - Goździn - Ruchocice - Grodzisk Wlkp. - Rojewo - Kąkolewo k/Grodziska Wlkp.27
Wielkopolskie Powiat Poznański Poznań - Komorniki - Szreniawa - Rosnówko - Trzebaw - Dębienko - Stęszew - Zamysłowo - Witobel - Będlewo - Srocko Małe - Piotrowo Pierwsze - Głuchowo - Piechanin - Czempiń - Słonin - Witkówki - Racot - Katarzynin - Choryń - Ignacewo - Rogaczewo Małe - Kopaszewo - Jerka - Gierłachowo - Krzywiń135
Wielkopolskie Powiat Poznański Grodzisk Wlkp. - Lasówki - Biała Wieś - Sworzyce - Biała Wieś - Bukowiec - Sątopy - Paproć - Nowy Tomyśl - Przyłęk - Bolewice - Grońsko - Lwówek85
Wielkopolskie Powiat Poznański Grodzisk Wlkp. - Lasówki - Biała Wieś - Sworzyce - Biała Wieś - Bukowiec - Sątopy - Paproć - Nowy Tomyśl - Przyłęk - Bolewice - GrońskoKrzywy Las - Grudnia k/Miedzichowa - Krzywy Las - Grońsko - Lwówek - Mokre Ogrody - Komorowo k/Lwówka - Zębowo62
Wielkopolskie Powiat Poznański Lwówek - Grońsko - Bolewice - Przyłęk - Nowy Tomyśl19
Wielkopolskie Powiat Poznański Śrem - Grzymysław - Borgowo - Ostrowo k/Śremu - Drzonek - Masłowo - Kotowo - Dolsk24
Wielkopolskie Powiat Poznański Śrem - Sosnowiec k/Śremu - Pysząca - Olsza - Chrząstowo - Zawory - Konarzyce - Konarskie - Kiełczyn - Książ Wlkp. - Brzóstownia - Włościejewki - Mchy - sebastianowo - Kołacin - Chwałkowo Koscielne36
Wielkopolskie Powiat Poznański Śrem - Sosnowiec k/Śremu - Pysząca - Olsza - Chrząstowo - Zawory - Konarzyce - Konarskie - Kiełczyn - Książ Wlkp.58
Wielkopolskie Powiat Kaliski Główczyn - Kalisz66
Wielkopolskie Powiat Kaliski Kalisz - Pawłowek - Brudzew 62
Wielkopolskie Powiat Kaliski Kalisz - Brudzew 62
ZachodniopomorskiePowiat SzczecineckiSzczecinek - Piława - Borne Sulinowobd.
ZachodniopomorskiePowiat SzczecineckiRakowo - Piława - Szczecinekbd.
ZachodniopomorskiePowiat SzczecineckiSzczecinek - Gałowo - Sporebd.
ZachodniopomorskiePowiat SzczecineckiSzczecinek - Wojnowo - Szczecinekbd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiZłocieniec - Cieszyno - Złocieniecbd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiZłocieniec - Osiek Drawski - Wierzchowobd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiZłocieniec - Wierzchowo - Kalisz Pomorskibd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiZłocieniec - Żabin - Wielbokibd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiDrawsko Pomorskie - Borne Sulinowo - Złocieniecbd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiDrawsko Pomorskie - Koleśno - Kalisz Pomorskibd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiDrawsko Pomorskie - Linowo - Lubieszewobd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiDrawsko Pomorskie - Zagozd - Łobezbd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiDrawsko Pomorskie - Złocieniec - Czaplinekbd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiZłocieniec - Oleszno - Drawsko Pomorskiebd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiDrawsko Pomorskie - Sławno Złocieniecbd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiDrawsko Pomorskie - Suliszewo - Złocieniecbd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiZłocieniec - Siemczyno - Czaplinekbd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiDrawsko Pomorskie - Łabędzie - Świdwinbd.
ZachodniopomorskiePowiat DrawskiDrawsko Pomorskie - Ostrowice - Połczyn Zdrójbd.
ZachodniopomorskiePowiat GryfińskiMoryń - Cedynia - Chojna40
ZachodniopomorskieGmina ChojnaCzartoryja - Barwice - Chojnabd.
ZachodniopomorskieGmina ChojnaJelenin - Godków - Chojnabd.
ZachodniopomorskieGmina ChojnaŁaziszcze - Mętno - Chojnabd.
ZachodniopomorskieGmina ChojnaRurka - Grzybno - Chojnabd.
ZachodniopomorskieGmina ChojnaOgnica - Raduń - Chojna bd.
ZachodniopomorskieGmina ChojnaKrajnik Dolny - Grabowo - Chojna bd.
ZachodniopomorskieGmina ChojnaGraniczna - Nawodna - Chojnabd.
ZachodniopomorskieGmina ChojnaChojna - Willowa - Chojnabd.
ZachodniopomorskieGmina ChojnaChojna - Strzelczyn - Chojnabd.
ZachodniopomorskieGmina ChojnaChojna - Krzymów - Chojnabd.
ZachodniopomorskieGmina ChojnaChojna - Białęgi - Chojnabd.
ZachodniopomorskieGmina ChojnaChojna - Mętno Małe - Chojnabd.
ZachodniopomorskieGmina ChojnaChojna - Krajnik Dolny - Chojnabd.
ZachodniopomorskieGmina ChojnaChojna - Lisie Pole - Chojnabd.
ZachodniopomorskieGmina Ustronie MorskieBagicz - Rusowo - Bagicz38
ZachodniopomorskieGmina MiędzyzdrojeMiędzyzdroje - Wicko - Lubin22
ZachodniopomorskieGmina BoleszkowiceBoleszkowice PKP - Namyśl - Boleszkowice PKPbd.
ZachodniopomorskieGmina BoleszkowiceBoleszkowice - Chwarszczany - Boleszkowicebd.
ZachodniopomorskieGmina BoleszkowiceBoleszkowice - Chlewice - Boleszkowicebd.
ZachodniopomorskieGmina BoleszkowiceWysoka - Wyszyna - Boleszkowicebd.
ZachodniopomorskieGmina MaszewoMaszewo - Jarosławki - Maszewo22
ZachodniopomorskieGmina Nowe WarpnoNowe Warpno - Trzebież - Police44
ZachodniopomorskieGmina Nowe WarpnoPolice - Trzebież - Nowe Warpno44
ZachodniopomorskieGmina PolicePolice - Jasienica - Trzebież43
ZachodniopomorskieGmina PełczycePełczyce - Jarosławsko - Pełczyce21
ZachodniopomorskieGmina Trzcińsko-ZdrójDobropole - Trzcińsko Zdrój - Góralicebd.
ZachodniopomorskieGmina Trzcińsko-ZdrójDrzeszcz - Chełm Górny - Chełm Dolny - Góralicebd.
Wyświetlono zapisów (spośród zapisów całkiem)

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat mobilności i transportu publicznego? Polecamy:
Transport-Publiczny.pl | TransInfo.pl | UX Mobility | Marcin Gromadzki | Piotr RachwałskiMam kiepski dojazd | Where Is My Bus

© Copyright Transport-Regionalny.pl